BLINNOX alustas Elva meistrivõistluste hooaega võidukalt


Foto: Margus Ivask / Nikolai Konovalov (JK Puhja) turniiri üks säravamaid mängijaid

Kahe viimase aasta meister BLINNOX ei andnud teistele võimalust, teekonnal alistati kõik vastased, finaalis võideti JK Puhjat tulemusega 1:0. Kokku osales 10 võistkonda lähi piirkondadest. Paljud võistkonnad olid tulnud välja täiesti uut võistlusvormidega, mis näitab, et Elva rahvajalgpalli võetakse järjest tõsisemalt.
Alagruppidest pääsesid edasi BLINNOX, JK Nimi Ei Mängi, JK Puhja ja RDÜ. Esimeses poolfinaalis asus RDÜ küll mängu juhtima, kuid meistri murdmiseks jäi sellest väheseks. Kokkuvõttes tuli BLINNOXilt vastu võtta 1:3 kaotus.
JK Puhja näitas teises poolfinaalis JK Nimi Ei Mängi tiimi vastu suurepärast meeskonnamängu ja kohtumine võideti 5:0.
Kolmanda koha mängus läks RDÜ taas juhtima ja ka see mäng kaotati JK Nimi EI Mängi tiimile tulemusega 1:3. Finaalis mängis BLINNOX taktikaliselt hästi ja võitis Kaarel Tinni karistuslöögist mängu 1:0.

Esimesel etapil oli kõige väärtuslikum mängija JK Puhja väravavaht Nikolai Konovalov, kelle selja taha suudeti lüüa ainult üks pall - finaalis. 

Unustasime ära märkida ühe kõige vaprama mängumehe - Erkki Kollom! Alagrupimängus löödi noormehel õnnetult mokk päris ribadeks, kiirabi viis mehe õmblema ja tunnike hiljem oli ta tagasi platsil! 

Turniiril osales kokku 72 mängijat.

Naiste võistlusel osales 52 mängijat.

Järgmine etapp toimub mai kuu alguses Elva Arbimäe miniarenal.