FC Elva ja maailma juhtivaim elektroonika tootja alustasid koostööd


Foto: Liina Ivask / FC Elva 2004-05 säravad poisid, aasta tagasi Elva Cup 2013

Eelmisel nädalal kohtusid FC Elva ja ENICS EESTI AS esindajad, et leida võimalusi poolte vaheliseks koostööks. Kohtumine oli edukas ja esmaspäeval sõlmiti koostööleping, mille eesmärgiks on toetata 2004-2005 aasta vanuseklassi võistkondade tegemisi ja selle vanuseklassiga seotud treenerite koolitusi. Koostöö on sõlmitud kaheks aastaks.

"FC Elva on olukorra üle väga rõõmus. Paljude asjade kokkulangemisel kahe osapoole juhid kohtusid ja tulemus on väga hea. Nüüd on pea kõigil vanuseklassidel oma toetaja, kelle abiga saame me lapsevanemate osalust klubi tulubaasis vähendada. Igati tubli juhtkond on Enicsil ja edu neile maailma vallutamisel!" rõõmustas Naaris.

"Eile osalesin koolitusel, kus räägiti palju aasta alguses kirgi kütnud Eesti noortespordi alarahastamise- ja stipendiumite teemast. Mulle jäi sealt eredalt meelde üks väga oluline arvutuskäik. EOK esindaja Toomas Tõnise tõi välja 2000-2013 sporirahastuse numbrid. Selle perioodi jooksul pole riigi ja omavalitsuste toetused praktiliselt kasvanud. Elu on rängalt kallimaks muutunud, aga raha sporti juurde ei ole tulnud. Lastevanemate osakaal seejuures on kasvanud ligi 19 korda. Hea, et nüüd asjad paremuse poole on liikuma hakanud ja riigi osakaal noortespordis alates 2015.a kasvab. Täpseid andmeid saab küsida juba EOK-st.
Ning siis jõuab sulle kohale, kui oluline on omada neid häid ettevõtjaid, kes Eesti sporti ja FC Elva noortesse panustavad." selgitas eraettevõtjate olulisust Naaris.

Enicsi MISSIOON

Enics Elva on läbi aegade panustanud Elva ja selle lähiümbruses paiknevate piirkondade kogukonna heaolule ning aitab jagada ja hoida kogukonna tavasid, tegutsedes parema ja sportlikuma Elva ja Lõuna-Eesti nimel. Soovime sisustada noorte vaba aega spordiga ja kasvatada täisväärtuslikke ühiskonnaliikmeid.

Meil on hea meel jagada informatsiooni, et alates 01.05.2014 on Enics sõlminud sponsorluslepingu Jalgpalliklubi FC Elvaga ning meie töötajate klubiliikmetest lastel on võimalus selle raames saada erinevaid soodustusi.

Enicsist:

Enics on maailma juhtivaim elektroonika tootmise täisteenust pakkuv ettevõte tööstus- ja meditsiinielektroonika valdkonnas. Enics pakub kogu toote elutsüklit hõlmavaid elektroonikatootmisteenuseid alates insenerilahendustest, täiemahulisest tootmisest ja müügijärgsetest teenustest kuni hanke ja tarneahela juhtimiseni. Teenuseid pakutakse peamiselt suurtele tööstus- ja meditsiinielektroonika seadmete tootjatele.

Enics Eesti AS on Enics grupi üks tütarettevõtetest, kellel õdesid mujal riikideski – Soomes, Rootsis, Šveitsis, Hiinas ja Slovakkias – kokku 8 tehast.

Elva tehase peamine fookus on tootmisel, mille raamidesse lisaks tootmisele mahuvad tootmist toetavad insenerteenused (toote, testrite, komponendi, tehnoloogia, protsesside) ning tarne- ja logistika teenused. Kogu Enics Eesti AS toodang läheb ekspordiks üle maailma

Enicsis töötab hetkel 735 töötajat, kellest 85% moodustab tootmispersonal.www.enics.com