Ametlik: Jürgen Kuresoo alustab hooaega FC ElvasFoto: Diana Jesin/ Jürgen Kuresoo Elva Lahtistel MV BLINNOX´i eest (vasakul kollases)

Eile registreeris FC Elva mängijad III-liiga hooajaks, kuid Jürgen Kuresoo paberid polnud veel täielikult korras. Täna said lõplikult korda üleminekupaberid ja mängija  saab pühapäeval JK Welco vastu väljakule joosta. Eelmistel hooaegadel on Jürgen mänginud JK Sillamäe Kalevis (ML) ja FC Floras (ML).
Tänase seisuga on FC Elva esindusvõistkonna ridadesse registreeritud 22 mängijat. Nende hulgas nüüd kolm Meistriliiga kogemusega mängijat, Kaarel Tani, Jürgen Kuresoo ja Mihkel Kuresoo. Võistkonnaga on liidetud ka mitmed uued oma klubi kasvandikud ja hetkel kaks Jaak Ratti noort kasvandiku, kellele võib lisanduda veel paar mängumeest Puhja noortest.

Noortest tasuks hooaja jooksul silma peal hoida Madis Vihmannil, kellest võib kerkida esile uus meeskonna mängujuht.

FC Elva koosseis EJL lehel


Võistkonnaga peaksid liituma veel Tarmo Kerro, Raimo Teder ja Romario Siimer.

FC Elva hooaja eesmärk on võita III-liiga ja tõusta aste kõrgemale. Esimene kohtumine toimub juba sellel pühapäeval kui kell 15:30 kohtutakse Annelinna kunstmurul JK Welco Elekter võistkonnaga. Esimene mäng Elva linnastaadionil peaks toimuma alles 22. mail.

Tulge omasid toetama!
NB! Võimalus tellida FC Elva fännisärk kodulehelt