Alustasime koostööd tervise ettevõtte Lumioravaga

Tegevjuht Marek Naaris ja Lumiorav OÜ tegevjuht Andres Randma koostööd kinnitamas / Foto: Cristel Jakobson 

Möödunud reedel toimunud FC Elva ja FCI Levadia U21 kohtumise poolajal lõime käed kasvava tervise ettevõtte Lumiorav OÜ-ga. Koostöö on kahepoolne sümbioos, mille tulemusel saame meie häid tooteid oma mängijatele ja ettevõte väljundi oma toodete tutvustamiseks FC Elva kaudu.
Meil on hea meel teatada, et Lumiorav on nüüdsest üks FC Elva toetajatest ja koos aitame panustada inimeste teadlikusse terviseprobleemide ennetamisest ja samuti läbi toodete aitab Lumiorav sisuliselt ka parandada klubi mängijate taastumisprotsesse.

FC Elva tegevjuht Marek Naaris on rõõmus: "Meil on nüüdsest olemas lisaks Zinzino tervisetoodetele ka kodumaise tervise ettevõtte tooted, mis aitavad FC Elva mängijatel täiendada keha mineraalivarusid ning seeläbi kiiremini taastuda ja tõsta füüsilist võimekust. Isiklikult olen tänulik Sander Orionile, kes liitus meie klubiga mängijana, aga on juba andnud meie kogukonnale väga palju tagasi. Iga ühe panus, kas või mõistmine, et tõesti minu panus loeb! See viib klubi täiesti uuele tasandile ja üks klubi peab koguaeg kasvama - olgu see kvaliteedi või kvantideedi arvelt, kui sa ei kasva, siis me hääbume ja paljud inimesed ning toetajad viivad ühtse jõuna klubi edasi.

Miks Lumiorav toetab FC Elvat?

Kommenteerib Lumiorava asutaja ja tegevjuht Andres Randma: “FC Elva on Eesti mõistes väga korralikuks klubiks arenenud. Lisaks meestele mängivad ka naised ning lapsed, samuti ei ole tegemist ainult ühe linna keskse jalgpalliklubiga vaid tegutsetakse ka Nõos, Otepääl, Rõngus, Paluperas ja Annikorus. Läbi spordi vaba aega sisustades aitavad nad kujundada tervemat ühiskonda ning kasvatada tulevasi tippsportlasi. Tore on näha seda, et ka pealinnast väljaspool tehakse ägedaid asju, mida on omalt poolt rõõm toetada!” 

Lumiorava toodetega saab tutvuda: www.lumiorav.ee