FC Elva: 1-Käkk (70. 12-Lõhmus), 10-Kiho (46. 18-M.Kuresoo), 6-Kütt, 2-Sikk, 11-Altsaar (70. 3- Kumberg), 8-Tinn (55. 4-Bussov), 15-Samoilov (60. 19-Tammeorg), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 5-Raido Kuus (55. 14-Frei), 7-Kerro (60. 21-Timm).
Varus: 12-Artur Lõhmus, 3-Kumberg, 4-Bussov 14-Frei, 19-Tammeorg, 20-Kumberg, 21-Timm

Statistika*                   I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      9:5                   6:1                    15:6
Pealelöögid:                 5:2                  3:1*                    8:3
Raamidesse:                2:0                  2:0                     4:0
Blokeeritud:                  0:0                  0:0                     0:0
Nurgalöögid:                 3:0                  3:1                     6:1
Vead:                            13:3                4:5                     17:8
Suluseisud:                   2:0                  0:0                     2:0
* FC Flora lõi II poolajal posti

I poolaeg

FC Elva läks kohtumist juhtima juba 22. sekundil, kui värava lõi Jürgen Kuresoo. Pärast lahtimängu tehti FC Elva vastu keskväljal viga ja Kaarel Tinn kasutas ära vastaste noorte kaitsjate uimasuse, andes kiirelt söödu kaitseliini taha. Jürgen oli väravavahiga 1-1 olukorras ja lõi palli rahulikult väravasse. Seejärel oli FC Elva noorte florakatega raskustes. Vastased olid meie mängijatest aktiivsemad ja FC Elva mängijad suutsid vastaseid ainult vea hinnaga peatada. Vastaste õnnetusteks ei suutnud nad heade rünnakute lõpus löögile jõuda. Üsna poolaja lõpus lõi FC Elva veel ühe värava. Värav oli sarnane esimesele väravale, sest taaskord pääses Jürgen Kuresoo vastaste kaitsjate selja taha. Seekord oli Jürgenil rohkem aega ja ta kasutas selle väga hästi ära, mängides vastaste väravavahist mööda ja lükkas seejärel palli tühja väravasse.

II poolaeg

Teisel poolajal FC Elva mäng paranes ja mäng oli palju võrdsem. Seejuures oli FC Elva ründajatel kasutada mitu väga head võimalust värava löömiseks. Vastaste vea järel asus Jürgen Kuresoo palli taha, et kahekümnelt meetril karistuslöögist peale lüüa. Jürgeni Löök ei olnud väga tugev ja tänu sellele suutis Christopher Toom, kes siirdus käesolevaks hooajaks FC Elvast FC Flora III-e laenule, teha hea tõrje, lükates palli üle lati. Väga hea võimalus skoori tegemiseks oli ka Tarvo Timmil, kes sai äärest antud tsenderduse järel viielt meetrilt väravale lüüa. Jällegi tegi hea tõrje Christopher Toom. Viimane ja parim võimalus jäi Paul-Feliks Frei kasutada, kellele söödeti pall tühja värava ette, aga kahjuks ei suutnud Paul õigel ajal pidama saada ja tema löögiüritus ebaõnnestus. Ka FC Flora oli teisel poolajal lähedal väravale. Nende ainus pealelöök lendas Elva meeskonna õnneks vastu posti.

Mängu väravad:

FC Elva hooaja ettevalmistus on selle mänguga lõppenud. Järgmine mäng Raasiku FC Jokeri vastu on juba punktide peale. Raasiku vastu mängime pühapäeval 8. märtsil kell 14:00 Raasiku põhikooli kõrval asuval kunstmuruväljakul.