Väravaid igale maitsele, kümnemeheline Nõmme United alistati 8:1

Peale eelmises voorus 0:0 lõppenud mängu olid mehed kodus tahtmist täis ja seda näitas ka mängu lõppskoor. Vähemuses mänginud külalismeeskond alistati tulemusega 8:1. Meeskondlikku koostööd ja parimate lahenduste leidmist rünnakul oli kõigil huvitav vaadata. Parema realiseerimise korral oleks võinud külaliste seis palju kurvemalt lõppeda.

16.09.2012 kell 17:00 II-liiga lõuna-lääs 20. voor, Elva linnastaadion
FC Elva vs FC Nõmme United 8:1 (4:0)
Väravad: 8. Kerro, 13., 37., 67. J. Kuresoo, 23. Tinn, 50. O. Käkk, 61. Eichelmann, 77. Tani - 52. pen. Jänes
Hoiatused: 38. Teino
Eemaldamised: -
Kohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Riivo Stolts
Pealtvaatajad: 125

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus (46. Oliver Käkk), Karl Bussov, Taavi Aasmäe, Veiko Haan, Henry Eichelmann, Jürgen Kuresoo, Kaarel Tani, Kaarel Tinn, Tarmo Kerro, Raido Kuus (46. Kaupo Süld)

JK Luunja - Paide Kumake3 : 3

Pühapäeval oli Elvas taas üks tore jalgpalliõhtu, kui FC Elva läks liigamängus vastamisi FC Nõmme United´iga, kelle vastu kevadel minimaalne võit saavutati.
Kohtumise tegi lihtsamaks asjaolu, et külalisvõistkond oli sellele kohtumisele ilmunud ainult kümne mängijaga.
Mäng algas kohe FC Elva survega, nagu arvata oli proovisid mängida vastased kaitsest lähtuvalt ja loota ühe mängija tegutsemisele kiirrünnakute algatamisel.
Kodumeeskond haaras kohe initsiatiivi ja hakkas võimalusi tekitama. Esimest väravat ei tulnud kaua oodata, kui Kaarel Tinn leidis sööduga Tarmo Kerro, kes palli tugeva löögiga väravavahi poolt kaetud nurka saatis. Viis minutit hiljem oli tablool 2:0, kui Jürgen Kuresoo sai kirja oma esimese tabamuse selles kohtumises. Värava pühendas mängumees oma isale sünnipäeva kingiks. FC Elva surve ainult tugevnes ja tekkis väga häid momente. Paaril korral oli  külalistel õnne, et elvakate sihik oli kiires mänguhoos paigast. 23. minutil viis Kaarel Tinn kodumeeskonna 3:0 ette, väravale eelnes suurepärane meeskonnatöö vasakult äärelt. 37. minutil tegi J. Kuresoo seisuks 4:0. Teine poolaeg algas taas tuliselt, 50. minutil sai suurepärase väravaga hakkama noor mängumees Oliver "Lumi" Käkk, kelle pealöök hendrik larssonliku tehnikaga väravavõrgus sahises. Tõeliselt meisterlik värav, mille üle oleks uhke iga mängija. Paar minutit hiljem teenisid külalised 11 meetri karistuslöögi, mille Nõmme United´i mängija ka väravaks vormistas. Mängijate arv kümneks minutiks võrdsustus, nimelt sai ühes situatsioonis Tinn veritseva huule, mille puhastamine osutus aeganõudvaks. Peale Tinni sekkumist leidis FC Elva taas oma rütmi ja üle pika aja leidis värava kevadringis palju skoorinud Eichelmann. 67. minutil vormistas J. Kuresoo hattricki ja ühtlasi oli see tema selle hooaja 26 väravaks FC Elva ametlikes võistlusmängudes. 77. minutil lõi oma hooaja teise värava Kaarel Tani, nii nagu ka JK Tuleviku vastu, suutis ta olla õiges kohas ja palli peaga väravavõrku kõmmutada. See värav jäi selles kohtumises ka viimaseks.

Järgmine kohtumine toimub 23. septembril kell 17:00 HÜJK Emmastega.

FC Elva fännireisid kutsub:

Sa ei saa sellest ilma jääda, kui oled tõeline FC Elva fänn. Teise liiga lõpp on väga lähedal ja meie poisid on teinud suurepärase hooaja ning tõstnud Elva jalgpalli suurelt Eesti jalka kaardile. Suur osa on selles ka teil, kes te toetate oma lemmikuid igal kodumängul, nüüd on aeg tulla kodust välja ja istuda bussi!

Fännipakett mängule maksab 15 €! Registreerimiseks kirjuta selle ürituse seinale facebooki või e-post Riin Rebane riin@fcelva.ee