U19 kaotas tugevale Nõmme Unitedile

FC Elva U19 mängijad oma väravat kaitsmas / Foto: Cristel Jakobson
24.04.2018 kell 17:00 Nike Arena Elva
FC Elva U19 vs FC Nõmme United U19 0:6 (0:3)
Väravad: 1. Tamm (o.v.) - 22. Loorits, 34. Metsala, 50. Tomker, 56. Salmistu (PEN), 62. Bogdanov
Hoiatused: 21. Tamm, 90. Alev, 90.+1. Aaliste - 37. Loorits, 80. Tomker
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 23

Algkoosseis:

Vahetusest:
38. min Nuia (välja) -> Mannas (sisse)
46. min Jakobson (välja) -> Arumäe (sisse)
63. min Malm (välja) -> Aaliste (sisse)

Treener Laur Nurme kommentaar: "Mäng algas Elva jaoks juba esimesel minutil väga õnnetu omaväravaga, mis muutis tugeva vastase elu oluliselt kergemaks. Üritasime rünnakut ehitada lühikeste söötudega aga vähese kokkumängukogemuse tõttu ei õnnestunud nii vastaste kaitseliinist läbi murda. Hoolimata tugevast survest Elva väravale oli Nõmme Unitedil esimesel poolajal kokku vaid kaks head võimalust, mis ka väravaks realiseeriti. Kuna kaotada polnud midagi, siis viisime teiseks poolajaks rünnakule jõudud juurde, mis aga muutis meied kaitses veelgi rohkem haavatavaks. Avanemised ja söödud ei õnnestunud paraku piisavalt hästi ja Nõmme Unitedi hästi organiseeritud kaitseliini üle mängida meil ei õnnestunud. Hoopis vastastel tekkis jäjest rohkem võimalusi meie värava all ja alates 50. minutist lasime endale 12. minuti jooksul individuaalsete eksimuste pealt lüüa 3 vastuseta väravat, millest üks oli penalti. Seejärel toibuti ja saadi kaitses kuni mängu lõpuni paremini hakkama kuigi vastaste pressing püsis mängu lõpuni kõrge."

Järgmine mäng 29.04.2018 kell 17:00 Sepa staadioni kunstmuruväljakul, kui vastaseks Tartu JK Tammeka U19