U15 Tüdrukud teenisid neljanda järjestikuse võidu!

FC Elva (T-04) vs Nõmme Kalju FC (T-04) mängu avavile kõlas 11. oktoobril Nike Arena Elva kustmuruväljakul kell 17:00.

#55 Eveliine Nahkur

Peatreener Marie Pau: "Kõige ilusam mäng, mida treenerina U15 tüdrukute esituses see hooaeg olen näinud, oli eelmine kohtumine võõrsil Nõmme Kalju vastu. Kuigi väravate vahe ei olnud meeletut suur (mäng lõppes 4:2 FC Elva tüdrukute kasuks), siis mängupilt oli selline, et natuke rohkem vedamist ja seis oleks võinud olla ka 10+:2. Tookord suutsid tüdrukud mind üllatada väljakul liikumistega ning eriti mängija Eveliine Nahkur, kes tegi imelise mängu. Seekord jäime enda eelmise mängu tasemele natukene alla, kuna ei kasutanud mängu alguses ära ääreründajaid vaid proovisime rünnakuid üles ehitada keskvälja kaudu. See tekitas olukorra, kus selle asemel, et minna ühe vastase vastu läksime hoopis 4-5 vastu. Teise poolaja mängupilt oli juba kõvasti parem, kuna saime palle rohkem äärerünnetele jooksu peale panna, kuid osades olukordades jäi äärerünnetel kiirust puudu, et igale pallile jõuda. Kuigi suutsime mängu peamiselt juhtida, siis tekkis siiski olukordi, kus vastane sai meie värava alla, kuid seal tegi väga häid tõrjeid meie väravavaht Katarina Elisabeth Käpa, kes on ennast terve see hooaeg väga tugevast küljest näidanud. U15 tüdrukud on sel hooajal loonud võistkonnasisese ühtsustunde ja meeleolu, millega on hea edasi minna. Neli järjestikust võitu, mis oleme suutnud saavutada, on kindlasti hea põhi, millega hooaja viimasele mängule võõrsil Saku Sportingu vastu võitlema minna. Nagu ütleb meie hooaja tunnuslause - hooga edasi!"

Mängu parim mängija Heliisa Theadora Sunts: "Minu isiklik eesmärk mänguks oli võita ja lüüa vähemalt üks värava. Esimesel poolajal ei kasutanud me väga ääri, kuid teisel poolajal, treeneri heade nõuannete järgi, andsime äärtele palli, kust saime tõusta ja tekkisid löögi võimalused. Kui võrrelda, kas mäng oli kerge või raske, siis pigem kerge, sest suutsime vastaseid hoida surve all ning neil ei tekkinud väga palju võimalusi. Peale mängu olin rõõmus ning selle emotsiooni pealt on hea minna vastu viimasele mängule. Olen rahul, et sain mängu parima mängija tiitli. Ka võistkonnakaaslased tegid head tööd: näiteks Leili, kes lõi karistuslöögist ilusa värava, Romi ja Kaija, kes andsid väga häid sööte. Endal õnnestus lüüa värav ja suutsin tekitada survet vastase värava all. Järgmisele mängule lähen vastu eesmärgiga kindlasti hoida võidulainet ning ka ise lüüa veelkord vähemalt üks värav."

Tüdrukuid on ees ootamas viimane liigamäng!
FC Elva - Saku Sporting 25.10.2018 kell 17:00 @Saku kunstmuruväljak

Lõpetame hooaja edukalt ning toome vägeva võidu taaskord koju!