U15 tüdrukud panid viimase mänguga punkti hooajale

FC Elva (T-04) vs Saku Sporting (T-04) mängu avavile kõlas 31. oktoobril Saku kustmuruväljakul kell 15:30.

#44 Dajana-Ly Kukk

Peatreener Marie Pau : "Viimati sai Saku Sportingu tüdrukute vastu mängitud mai kuus kui võtsime võidu. Kuna U15 tüdrukute tasemel sõltub mäng väga sellest, kas kindlad tugevad mängijad osalevad mängul või ei, siis ei saa kunagi liigamängu tabeli järgi vaadata, kas tuleb lihtne või raske mäng. Treenerina alati ootan raskemaid mänge. Mängu esimeses pooles mängisime justkui 9 indiviidi platsil ning puudus omavaheline usaldus ja suhtlus. Jätsime liinide vahele väga palju vaba maad ning vastastel oli lihtne seetõttu rünnakuid üles ehitada. Peale esimest poolaega istusime maha 0:1 kaotusseisuga ja saime selgeks, et üheskoos me võtame selles mängust selle, mis tuleb ja me peame tegutsema ühtsemalt. Peale teist poolaega oli pilt juba parem: tegime vastastele julgemalt pressi ning saime ise väga hästi mindud rünnakule. Tegime mängu jooksul üle 20ne pealelöögi, millest mitmed olid väga head värava võimalused, kuid sellistes olukordades tegi Saku väravavaht uskumatut tööd ning suutis ja väga rasked olukorras ära võtta. Oleks treenerina kindlasti tahtnud tüdrukutega koos hooaja võiduga lõpetada, kuid samas näitas see mäng väga tugevalt ära, kuidas iga mäng on puhas leht ning vahet ei ole, kes on vastas - pingutada tuleb alati. Loodan, et tüdrukud võtavad selle teadmise endaga järgmisesse hooaega kaasa. Tänan tüdrukuid ilusti hooaja eest. Tegite hooaja põnevaks ja väga emotsionaalseks. Aitäh!"

Mängu parim mängija Karolin Madisoo: "Minu eesmärk oli anda endast kõik ja ka siis kui värav lüüakse mänguga edasi minna, et hea emotsiooniga koju sõita. Kui saime võistkonnaga aru, mis valesti teeme, siis õppisime oma vigadest ja proovisime vigu parandada. Näiteks teisel poolajal tegime paremat tiimitööd. Ise oleksin saanud rohkem rääkida ja olukordi paremini mõista, et mäng paremini sujuks. Mäng oli raske ja vahepealse vahel, sest meil läks kaua aega arusaamisega, et mida me valesti teeme. Peale mängu olin väsinud, kuid õnnelik kuna proovisin siiski mängus vaeva näha. Ei olnud negatiivseid emotsioone. Ma alguses olin segaduses, kuidas mängu parima mängija tiitli sain ja olin üllatunud. /Võistkonna väravavaht kiidab Karolini tegutsemist värava ees kui ta mitu nappi väravaolukorda ära päästis./ Hooaja jooksul kindlasti arenesin teadmiste poolest, näiteks mis olukorras mida teha ning õppisin kindlasti platsil palju paremini rääkima ja toetama. Samuti õppisin kaotama nii et see minu järgmisi mänge ja oskusi ei mõjutaks."

U15 tüdrukuid võib mängimas näha sel laupäeval Elva Lahtisel meistrivõistlustel  Nike Arenal kui jätkatakse üheskoos jalgpalli mängimist!

Tüdrukud, soovime teile arendavaid trenne, edukaid turniire ja palju jaksu tegemistes!