Toimus Elva kunstmuruväljaku avamine

Laupäeval, 5.novembril kogunes Elva Gümnaasiumi taga oleva väljaku avamisele ligi 60 huvilist. Väljaku pühitsesid pidulikult sisse Elva Linnapea Urmas Kruuse ja Jalgpalliklubi FC Elva Juhatuse liige Are Altraja. Koos lõikasid läbi lindi, mis oli seotud jalgpallivärava postide vahele.

Peale lindi läbilõikamist toimus näidismatð FC Elva töötajate v/s Elva Linnavalitsus ja Toetajad. Mänguskoori avas esimesel poolajal FC Elva ääreründaja Are Altraja. FC Elva töötajad juhtisid veel mängu 4:1, kuid siis algas vastaste comeback! Mängu viimasel minutil suutsid Linnavalitsus ja Toetajad seisu viigistada. Kokkuvõtteks oli mäng pingeline algusest peale, mõlemapoolsete võimalustega mäng lõppes viigiliselt 4:4!

Mängu vaheajal andsid klubi juhatuse liikmed Are Altraja ja Margus Ivask FC Elvale üle uue ametiauto (Ford Focus)!

Peale jalgpallimatði toimus kunstmuruväljakuga seotud ettevõtete ja inimeste tänamine. Jalgpalliklubi FC Elva tänukirjad pälvisid:
Elva Linnavalitsus - finantseeris väljaku põhja loomist, valgustuse- ja aia paigaldamist