Tantsutüdrukud tegid oma osa ära. Foto: Liina Ivask

Pealtvaatajaid: 223

FC Elva koosseis:
12-Toom , 22- Avasoo ,6-Kütt, 4-Bussov (79. 8-Tinn) , 2- Sikk, 20-Maidla (81. 16-Karro), 21- Timm (58. 3-Härm),  9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 15- Samoilov, 19-Kolesnitšenko
Pingil: 1- Käkk, 3-Härm, 5-Puusalu, 8-Tinn, 16-Karro

Teisipäeval külastas Elvat esmakordselt saarlaste esindusklubi FC Kuressaare. Oli oodata rasket mängu kuna saarlased asuvad tabelis kõrgel teisel kohal. Mäng algaski tugeva vastaste survega. Teeniti karistulööke ja täpsed diagonaalid tekitasid palju pahandust meie kaitsele.
Ajapikku said meie mehedki mängu sisse. Maast söötes suutsime tekitada vastaste värava all häid võimalusi kuid kahjuks ei suutnud neid realiseerida. Vastaste kaitsjad suutsid pallidele ette jääda. Seekord kehtis reegel, et kui ise ei löö siis lüüakse sulle. Eksisime
palli lahti löömisel, mille tõttu said vastased ootamatu kiirrünnaku. Selle takistamisel kukutasime ründaja karistusalas. Kohtunikul ei jäänud muud üle kui määrata penalti. Mario Pruul punktilt ei eksinud. 24 minut ja seis 0-1. See oli suur löök meie mängule, kuna just olime saanud vastased surve alla seatud. Mäng jätkus siiski meiepoolse kerge üleolekuga mida tulemuseks realiseerida ei suudetud. Poolaeg 0-1.

Teine poolaeg algas küllaltki kiire vastaste väravaga. 52. minutil ei suudetud lihtsat palli kastis puhtaks lüüa ja vastaste mängija lõi palli kindlalt võrku. Seis 0-2 saarlastele. Meie meestel oli nüüd juba väga raske ülesanne. Mäng jätkus võrdselt. Omasime mõningaid häid võimalusi aga meie meeste jalgades ei olnud täna täpsust. Nii saidki saarlased praami peale 3 punkti kaasa. Täname kõiki, kes tulid meid toetama.

Kohtume juba 05.06 kell 18:00 kui Eesti Karikas võtame vastu FC IceBears meeskonna.