Naiskond pidi külalistele alla vanduma

Pühapäeval (16.09) käis FC Elva naiskonnal külas JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi naiskond. Avavile kõlas kell 17:00 Nike Arena Elva Kunstmuruväljakul.

FC Elva põhikoosseis väljakule hümni saatel sammumas / FOTO: Cristel Jakobson

FC Elva (N) vs
JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi (N) 0:2 (0:0)

Peatreener: Jürgen Kuresoo

Esimene poolaeg oli väga tasavägine mäng ning poolaja lõpuks oli seis ikka 0:0. Häid olukordi oli, kuid nende realiseerimiseni ei jõutud. Vastasvõistkond proovis võimalikult palju pikka palli ette lüüa ning selle pealt üles ehitada rünnakuid. Kui alguses oli pikkade pallide puhul keskväljal raskusi mängijate jagamisega, siis esimese poolaja keskel saadi mäng käima. Nõrgaks küljeks jäi mõneti see, et mäng käis pidevalt paremal äärel ning palli üleviimist õnnestus vähem teha kui mängijad oleks tahtnud.

Peatreener Jürgen Kuresoo: "Mõlemad väravad tulid standardolukordade järgsetest momentidest kuna ei suutnud õigeaegselt reageerida ja ohtu oma värava alt klaarida. Jäime hätta paari osava vastasmängija takistamisel ning võib öelda, et vastased väärisid sel korral võitu. 2 väga olulist mängu jäänud. Võimalik jõuda veel Meistriliiga üleminekumängudele ja ka kukkuda liigaastme võrra madalamale."

Mängu järel on FC Elva naiskond naiste esiliiga tabelis 7ndal kohal 16 punktiga.

Pilte mängust näed SIIT / Fotograaf: Cristel Jakobson

Naiskonna järgmine mäng on 14. oktoobril võõrsil, kui külla sõidetakse FC Kuressaare naiskonnale. Avavile kõlab kell 15:00 Kuressaare kunstmurustaadionil.