FC Elva naiskond naases Tallinnast 1:2 kaotusega

Pühapäeval toimus Naiste rahvaliiga kolmas kohtumine, kus FC Elva naiskond sõitis külla FC ERR naiskonnale. Tüdrukud naasesid võõrsilt 1:2 kaotusega.

13. juulil kell 16:45 Shnelli staadion - Toompuiestee 24a.

FC Elva naised – FC ERR 1:2 (0:1)
Väravad: 44.pen. Pastak - 5. Viskov, 54.Lesta
Hoiatused: -
Kohtunik:
Pealtvaatajaid: 55

FC Elva: 77-Pastak, 55-Õigus, 21-Pallon, 33-Katherin, 17-Lehtla, 6-Mähar, 37-Repkin, 9-Päkko, 7-Mälk

Eleri Pastak: "Ma teadsin, et ees ootab raske mäng, kuna viimasest mängust oli möödas juba rohkem kui kuu ning naiskonnal polnud võimalust enne mängu peaaegu ühtegi korda kokku saada.
Uurides vastaste tausta, selgus, et kolm-neli ERR'i naist on esiliiga mängijad ning loomulikult käis mäng just läbi nende kolme ründe - mängiti pikk pall ette jooksupeale, mis tekitas meie kaitseliinis suure segaduse.
Alles teisel poolajal paranes ka meie mängupilt. Suutsin välja teenida penalti, millest ka meile üks värav. Lisaks jäi meil tohutult palju värava võimalusi realiseerimata. Lõime kas väravavahile kätte, napilt mööda või üle."

Kirke Mähar: "Kui aus olla, siis meie poolt oli see väga halb mäng. Me ei saanud söödumängu käima, ääred ei avanenud ilusti ja üldse läks kõik halvasti. Meil oli väga palju häid võimalusi, kuid keegi ei suutnud realiseerida neist peale ühe. Seekord oli vastastel lihtsalt rohkem õnne."

Katherin Vahtla: "Lohakas mäng elva poolt. Vastased mängisid palju pikke palle ette, millega tekkis kaitses probleeme, söödud olid kiirelt mängitud ja ebatäpsed. Seisu poolest olime enam-vähem tasavägised, vastastel oli seekord rohkem õnne."

Eneli Õigus: "Peale viimast rahvaliiga mängu läks FC Elva kollektiivpuhkusele ja paljudele oli eilne mäng esimene trenn, k.a minul. Meil kulus terve esimene pooleaeg palli tunnetuse tagasi saamiseks ja harjumiseks. Esimesel poolajal ei hoidnud kumbki võistkond teisest rohkem palli. Väiksel väljakul käis pall ainult edasi ja tagasi. Esimesel poolajal suutis oma võimalusi paremini realiseerida ERR naiskond. Seis oli 0:1. Teisel poolajal domineeris FC Elva. Tekkis mitmeid häid momente, kuid vastastel oli väga palju õnne, millega nõustusid ka nemad. Nende algaja väravavaht tõi nad välja peaaegu igast olukorrast ja meie ei suutnud oma võimalusi ära realiseerida. Löögid läksid väravavahile kätte või tema haardeulatusse. See oli mäng täis lihtsaid eksimusi, ebatäpseid sööte ja realiseerimata väravaid. Järgmise kohtumise jaoks teeme taas üheskoos kõvasti trenni, parandame mängupilti ja augustis jätame võidu koju!"

Rahvaliiga hooaja viimane kohtumine toimub 6. septembril Palupera staadionil, kui vastamisi minnakse KSK FC STROMMI naiskonnaga.
Edasi mängivad alagrupis esimese ja teise koha saavutanud naiskonnad omavahel uuesti ning selgitatakse rahvaliiga võitja.