FC Elva naiskond käis SK10 Premium Cupil

Pühapäeval, 2. veebruaril osales FC Elva naiskond SK10 Premium cupil. Vaatamata hõredale koosseisule, võideldi vapralt ja saadi rohkem positiivseid emotsioone kui FC Elva Indoor Cupil. Saavutati üks võit ja kolm kaotust. Väravate eest hoolitsesid Mähar, Pastak ja Repkin. Kokkuvõttes saavutati 5.-8. koht.
02.02.2014 Lähte spordihall, SK10 Premium Cup 2013/2014 - 5.-8. koht

FC Elva koosseis: Eneli Õigus, Eleri Pastak, Anni Kuresoo, Karina Kompus, Kirke Mähar, Rahel Repkin

1/4 finaal FC Elva vs FC Flora I 0:2

FC Elva naised mängisid SK10 Premium Cupil A alagrupis, kuhu kuulus kokku viis võistkonda.
Esimeses mängus mindi vastamisi JK Tammeka I võistkonnaga. FC Elva naised ei suutnud mängu piisavalt sisse elada ja sellest mängust tuli võtta vastu päeva suurim kaotus. Mäng lõppes seisuga 0:4.
Teises alagrupimängus mängiti FC Flora II võistkonnaga. FC Elval oli mitu head võimalust vastaste värava all, millest ühe realiseeris Rahel Repkin. Mängu seis oli 1:2 kui mängu viimastel minutitel suutis FC Flora II veel ühe värava lüüa. Naised pidid leppima 1:3 kaotusega.
FC Elva naiskonna mäng ja koostöö muutus iga mänguga järjest paremaks. Kolmandas mängus JK Tallinna Kaleviga oli naistel palju häid võimalusi, kuid neist ei suudetud ühtegi realiseerida. Kui ise ei löö, siis lüüakse sulle - mäng lõppes 0:3 kaotusega.
Otsustavas alagrupimängus JK Sillame Kalevi vastu suutsid neiud ennast maksma panna ja mäng võideti 2:1. Väravate eest hoolitsesid Kirke Mähar ja Eleri Pastak. FC Elva pääses veerandfinaali.
1/4 finaalis mindi vastu B alagrupi võitjagaga FC Flora I-ga. FC Elva naiskond näitas enda päeva parimat kaitsetööd. Kõik tegutsesid ühise eesmärgi nimel ja oli näha, kuidas turniiri jooksul mängijate enesekindlus oli tõusnud. Mäng lõppes tulemusega 0:2. Naiskond sai pildi, mida tuleb õrnemasoo jalgpalli arendamisel Elvas muuta, et teistele konkurentsi pakkuda.

Võistlustel juhendas Raido Kuus (FC Elva esindusmeeskonna mängija)

Kokkuvõtte autor: Eleri Pastak