FC Elva mehed tõusid võiduga liidriks, Elva Lahtised MV võitis RDÜ

Laupäeva õhtupoolikul toimunud rahvusvahelise sõprusmängu võitsid külalised Soomest tulemusega 2:0. Mõned tunnid hiljem kohtusid III-liiga mängus FC Elva ja FC Tabivere, kohtumine võideti Kaarel Tinni (2), Mihkel Kuresoo (1) ja Jürgen Kuresoo (1) väravatest. Sellega tõusis FC Elva kevadringi järel III-liiga liidriks. Pühapäeval toimus Verevi rannas Elva Lahtiste MV etapp, millest võttis osa kaheksa võistkonda. Etapivõidu krabasid seekord Raudteejaama Ühinenud Depood.
Elva Lahtised Meistrivõistlused minijalgpallis (rannajalgpall, Verevi rand)

1. RDÜ, 2. BLINNOX, 3. Elva Vutipoisid, 4. SC Pärna, 5. JK Puhja, 6. Rõngu United, 7. Linnamehed, 8. JK Puka

Pealtvaatajad: 51

FC Elva: Karl Bussov (78. Ergo Leppik), Mihkel Kuresoo, Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann (62. Tarmo Kerro), Kaarel Tani (72. Erki Vorobjovski), Kaarel Tinn (62. Juri Sirokov), Evert Soonberg, Taavi Aasmäe

Laupäeval toimunud kohtumises ei andnud FC Elva vastastele palju võimalusi. Mängu alguses veerandtundi käis mõlema poolne mänguehitamine, peale seda Tabivere hakkas oma välajkupoolele rohkem kaitsesse vajuma. Esimene värav sündis 20. minutil kui Kaarel Tinn vormistas väravaks Mihkel Kuresoo tsenderduse vasakult äärelt. Kaks minutit hiljem oli Tinn jällegi mees õigel positsioonil, lüües väravaks Jürgen Kuresoo ristsöödu värava eest. Mäng jätkus Tabivere väljaku poolel, esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud.
Teine poolaeg algas FC Elvale hästi, paremalt äärelt tulnud tsenderduse suunas Aasmäe karistusalast välja Mihkel Kuresoole, kelle täpne löök maandus värava ülemises nurgas. Jätkus FC Elva surve ja võimalusi tekkis ridamisi, puudu jäi õnnest, vahest ka oskustest viimase puute tegemisel. 72. minutil pääses vastaste kaitseliinist läbi Jürgen Kuresoo, kes vaatamata vastase takistamisele suutis palli posti põrkest väravaks vormistada. 78. minutil lõi Aruaoja FC Tabivere auvärava, ligi 40 meetrilt sooritatud kaarlöök maandus Leppiku väravas. Noorel poisil polnud mingeid võimalusi selle löögi tõrjumisega. See jäi ka mängu viimaseks väravaks ja FC Elva tõusis kevadringi järel III-liiga Lõuna liidriks.