FC Elva kaotas viimase minuti väravast Kalevi duubelvõistkonnale

FC Elva oli kohtumise jooksul vastasest selgelt üle, aga kahjuks tuli kodus vastu võtta 1:2 kaotus.                                                                                                                      Foto: Liina Ivask

1. august  Elva Linnastaadion kell 19:00
FC Elva - JK Tallinna Kalev II 1:2 (1:1)
Väravad: 43. Tarvo Timm - 39. Andree Porila, 90+2. Roomet Lunde
Pealtvaatajaid: 120

FC Elva: 1-Toom, 18-M.Kuresoo, 2-Sikk, 3-Thomson, 11-Altsaar (29. 20-Kumberg), 8-Avasoo, 19-Tammeorg (87. 7-Kerro), 22-Tani (77. 15-Samoilov), 21-Timm (77. 14-Frei), 17-J.Kuresoo, 9-Joandi.
Varus: 12-Koppel, 4-Bussov, 5-Kuus, 7-Kerro, 14-Frei, 15-Samoilov, 20-Kumberg.

Statistika                    I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      11:8                  8:2                   19:10
Pealelöögid:                 7:5                   5:2                    12:7
Raamidesse:                4:2                   4:2                    8:4
Blokeeritud:                  2:2                   0:0                    2:2
Nurgalöögid:                 3:2                   3:0                    6:2
Vead:                            8:5                   3:8                    11:13
Suluseisud:                   0:0                   0:0                    0:0

I poolaeg

Esimesel poolajal oli FC Elva vastasest üsna selgelt üle. Elva meeskond suutis rahulikult oma rünnakuid üles ehitada ja mitmel korral anti äärtelt väga ohtlikke sööte värava ette. Kahjuks ei olnud meie mehed karistusalas õigetel kohtadel, et rünnakuid realiseerida. Vastase ainukesed võimalused tulid läbi meie oma eksimuste. Vastase kõrge surve tulemusena eksisime mitu korda söötudega oma värava ees. Vastastele värava toonud rünnak algas ka meie söödueksimusega, mille tulemusena vastased said audiviske karistusala kõrvalt. Audiviskele järgnes võitlus äärejoone juures, kust löödi kõrge pall FC Elva karistusalasse. Christopher Toom FC Elva väravas eksis kõrge palli püüdmisel nii õnnetult, et see põrkas otse vastu vastaste ründaja pead ja sealt väravasse. Õnneks tuli FC Elva hea rünnaku abil mängu kiirelt tagasi. Väga hea ülesehitusega rünnak lõppes vasakul äärel, kust murdis karistusalasse Jürgen Kuresoo, kes lükkas palli hästi mänginud Tarvo Timmile, kes lükkas palli meetrilt väravasse. Poolajale mindi viigiseisul 1:1.

II poolaeg

Teise poolaja alguses oli FC Elval natuke raskusi vastaste kõrge presii vastu, aga mänguaja edenedes hakkasime jälle võimalusi tekitama. Teise poolaja keskel tõmmati karistusalas maha Jürgen Kuresoo ja meie kasutada oli penalti. Jürgen läks ise penaltit lööma, aga tema löök lendas vastu latti ja mänguseis püsis. FC Elva jätkas ründamist, aga me ei suutnud oma võimalusi ära lüüa. Suure üllatusena väljus kohtumisest võitjana hoopis Kalev II, sest nad lõid teisel lisaminutil FC Elva kaitsjate eksimuse järel väravaks ühe oma vähestest võimalustest teisel poolajal. Valus kaotus JK Tallinna Kalevi duubelvõitkonna vastu tulemusega 1:2.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

Laupäeval ootame kõiki Elva linnastaadionile, et aidata FC Elva võidule Sillamäe Kalev II vastu. Mäng hakkab kell 19:00.