FC Elva II püüdis maruliselt murda Võru FC Heliose duublilt, aga oma momente ei kasutanud

Algkoosseis mänguks, hooaja esimene Taavi Aasmäelt / Foto: Marek Naaris

FC Elva II alustas mängu hästi, kui Henry Eichelmanni tsenderdus väravas maandus. Lähedal oli ka teine, kuid vastane tuli mängu tagasi. Esimesel poolajal löödi kaks väravat ja teisel maruliselt viigiväravat otsinud duubli eksimusest lõppseisuks 3:1 külalistele.
29.04.2018 kell 12:00 Nike Arena Elva
FC Elva II vs Võru FC Helios II 1:3 (1:2)
Väravad: 6. Eichelmann - 18. Leies, 28., 78. Desjatski
Hoiatused: 34. Salandu, 40. Zahkna, 87. Desjatski
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 25

Algkoosseis:

Vahetusest:

39. min Hurt -> <- Moorast
46. min Pastak -> <- Kerro
54. min Ainar Ivaste -> <- Saal
66. min Aasmäe -> <- Eensalu
77. min Toom -> <- Käos

Pildid mängust - Marleen Mälk

Liigatabel

Mängija Rando Kuus kommentaar:
"Esimene poolaeg ei jäime oma eksimustest 1:2 taha, teine poolaeg parandasime oma mängu ja tegime vastastele head survet, aga ei õnnestunud häid võimalusi väravateks realiseerida, vastased kasutasid teisel poolajal veel ühe meie eksimuse ära ja lõid meile kolmanda värava ka. Arvan, et positiivset on siit mängust palju kaasa võtta, tuleb tööd edasi teha.

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Kuidagi kergelt tulnud ilusa alguse järel leidsime ennast täiesti ootamatult 1:2 kaotusseisust. Olin sunnitud tegema vahetuse Reigole, kellel kuidagi täna ei klappinud. Muudatused tõid mängu hea elu ja u 20 minutit enne lõppu suutsime meeletu surve peale panna. Oli ilusaid kombinatsioone, aga väravaid kuidagi ei tulnud - kuigi kõik momendid olid olemas! Nägin ka kohti, kus saame poolkaitses mängu veel paremaks muuta ja annan meestele juhised edasi. Järgmine mäng on juba ühe liidriga ehk JK Tulevik III. Sellest teeme kindlasti hea mängu. Kokkuvõttes tuleb mängijaid ka tänase eest tänada. Töötame edasi."

Järgmine mäng 5. mai kell 12:00 Nike Arena Elva väljakul, kui vastaseks siiani kaotusteta JK Tulevik III. Tule toetama!