FC Elva II lõi FCF Järva-Jaani SK puuri seitse palli

Eelmisel hooajal lõid Järvamaa pallurid esimese kohtumisega seitse palli, 2010 hooaja esimeses kohtumises suutis FC Elva II samaga vastata. Väravavõrku sahistasid Tani, Dedov, Aasmäe, Eichelmann ja Raido Kuus.
13.06.10 kell 12:00 III liiga Lõuna 10.voor, Elva linnastaadion
FC Elva II - FCF Järva-Jaani SK 7:0 (3:0)
Väravad: 18., 31. Tani, 37. Aasmäe, 48. Eichelmann, 57., 87. Dedov, 61. Raido Kuus
Hoiatused: 77. Bussov - 12. Köster, 52. Taavi Idavain
* 53. Raido Kuus ei realiseerinud penaltit
Eemaldamised: -
Kohtunik: Edgar Leht
Abikohtunikud: Alo Ilves, Alik Säde
Pealtvaatajaid: 45

FC Elva II alustas skoorimist 18.minutil, kui Tani kauglöök väravavahile püüdmatuks osutus. 31.minutil skooris taas Tani, selle löögi püüdmisel eksis rängalt vastaste väravavaht. 37.minutil tõstis Aasmäe palli effektselt üle väravavahi jala tehas seisuks 3:0. Suurepärase eeltöö väravale tegi Soonerg, kes oli üks FC Elva II parimatest.
Teise poolaja alguses sai jala valgeks Eichelmann, kelle kastist sooritatud madal löök värava alumisse nurka lendas. FC Elva II jätkas skoorimist, kuna Järva-Jaani kaitsjad olid kõrgele tõusnud tekkis häid momente pea igal rünnakul. 53. minutil ei suutnud Raido Kuus penaltit värava raamidesse suunata, mänguskoor jäi muutumatuks. Mõned minutid hiljem skooris Dedov, kelle väravale tegi suurepärase eeltöö paremäär Rando Kuus. 61. minutil sai Raido Kuus teenitud värava lüües seisuks 6:0, väravale tegi eeltöö Soonberg. Viimase värava vastaste väravavõrku lõi Dedov. FC Elva II sai teenitud võidu, mis oleks võinud ka palju suurema olla.