FC Elva II ei suutnud Põhja-Sakala head hoogu pidurdada

Pilt on illustreeriv / Foto: Marleen Mälk

Kevadringi viimases mängus tuli meie meestel madistada Põhja-Sakalaga. Vastased kasutasid meie tehnilisi eksimusi ja lõid esimesel poolajal kolm vastuseta väravat. Teisel poolajal duubli mäng paranes märgatavalt ja lõppseisuks 1:4, auvärava lõi Romet Pastak (suurim väravakütt duublis 8 väravaga).

Vahetusest:

46. min Nuia -> <- Jakobson
46. min Käos -> <- Kadastik
70. min Uin -> <- Tamme
79. min Alekõrs -> <- Roosmann

Mängija Ott Alekõrs kommentaar: "..."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Täna said paljud poisid kogemusi, oli suuri raskusi koosseisuga, aga me tulime esimese poolaja eksimustega vaimselt toime. Teine poolaeg muutusime iga minutiga järjest kindlamaks ja oli palju momente väravaid lüüa, hea tunne jäi peale mängu sisse. Vastastel oli parim võimalik koosseis kohal, see näitab ka vastaste head suhtumist. Peame tegema protsessis muutusi, panema ise kõik juurde kvaliteedi tõstmise osas. Mina saan alati paremini teha ja see teadmine peab aitab ka poisse. Tõstaks positiivselt esile Vasiliy Chilaya ennastsalgavat esitust. Mitmel korral päästis tema tegutsemine võistkonda halvimast."