FC Elva II alustas hooaega kaotusega FC Lootosele

Duubel oli esimeseks mänguks korralikult valmis, registreerimisega jäid hätta Anti Ivaste ja Kert-Rainis Kentel, kes loodetavasti järgmiseks mänguks saavad paberid korda.
Kohtumise esimene poolaeg kuulus rohkem võõrustajatele ja ühe pika söödu kaitseliini taha lõpetasid nad väravaga, kui täpne oli Andre Kukk. Teine poolaeg oli FC Elva II domineerivam ja üritavam pool, FC Lootos lootis saavutada edu pika palliga. Ühest standardolukorrast sündis ka teine värav, taas oli Kukk mees õigel kohal.

Videokokkuvõte:

Kapten Artur Lõhmuse kommentaar: "Oma esimeses mängus Põlva FC Lootose vastu käitusime nagu eestlastele kohaselt, alguses ei saa vedama pärast ei saa pidama. Keeruliste oludega Põlva kunstmuruväljak tahtis poistelt pikemalt harjumist ning I poolajal suutsime luua ainult ühe väga terava olukorra. II poolajal oli mängupilt palju parem. Olime juba harjunud väljakuga ning suutsime luua ka rohkem ärevaid olukordi vastase värava all. Vaatamata kaotusele näitasime kohati head pallimängu, kuid võtab veel aega, et saada palliga sõbraks. Vaatamata kaotusele pühendasime mängu eelmisele duubelmeeskonna treenerile Veiko Haanile, et duubli meestel on südikust mängida ka kõrgemal tasemel."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Põlvas on alati harjumatu mängida, väljakul tuleb kiiresti põrkega kohaneda ja sellega saime üldjoontes hakkama. Esimesel poolajal tegutsesime aeglasemalt ja teatud olukordades jällegi kiirustasime liialt. Värav oli väga hästi mängitud ja vastasel õnnestus kõik selles olukorras ideaalselt. Teine poolaeg olime juba kohanenud ja tegutsesime energilisemalt, just see mida oma mängijatelt ootan. Nautida ründetööd, pingutada koos kaitses ja lahkuda väljakult pea püsti. Täna kaotasime, aga ootame juba järgmist mängu - see on meie pidupäev!"

Järgmine liigamäng toimub 6. mai kell 12:00 Elva linnastaadionil, kui vastaseks on Võru FC Helios II.