FC Elva osales edukalt Tartu linna meistrivõistlustel

Reedel ja laupäeval toimusid Tartu Tamme kunstmuruväljakul Tartu linna meistrivõistlused, millest võttis osa ka FC Elva. Kokku osales turniiril 16 võistkonda, kes olid jagatud neljaliikmelistesse alagruppidesse. Meie meeskond mängis turniiri edukalt ja saavutas kokkuvõttes auväärse teise koha.
4. november, mänguaeg 1x15 min

Esimeses mängus oli vastaseks Aasta Auto (Tartu meister 2010), mäng oli rabe ja võimaluste vaene, paremaid momente omasid Aasta Auto mängijad, kelle ridades pallis väga palju kogenuid mängijaid.
Teises kohtumises võitis FC Elva külalisvõistkonda Rakverest, kelle väravavõrku sahistati kolmel korral.
Päeva viimases kohtumises võeti võit Sepa Autoklaas üle tulemusega 1:0. Kahjuks sellest esikohaks alagrupis ei piisand.

FC Elva - Aasta Auto 0:0
FC Elva - Rakvere Wisvald 3:0 väravad: J. Kuresoo, Raido Kuus, omavärav
FC Elva - Sepa Autoklaas 1:0 J. Kuresoo

5. november, mänguaeg 1x20 min

Laupäeval ootas FC Elvat ees veerandfinaal turniiri suurfavoriidi Konventoga, mäng oli võrdne ja mõlemal võistkonnal olid omad võimalused skoorimiseks. Penaltiseerias oli kindlam Elva võistkond, Arvo Käkk tegi midagi sarnast nagu suvisel karikamängul Jõgevaga, püüdis kaks vastaste löödud penaltit ja aitas sellega võistkonna poolfinaali.
Hingestatud mäng jätkus poolfinaalis, kui tuli uuesti vastamisi minna Aasta Autoga. See kord sai FC Elva paremini mängu sisse ja kiirelt löödi tabloole 2:0. Vastased proovisid ja üritasid, kuid elvakate kaitse töötas hästi. Korra käis pall väravapostis, korra päästis palli väravajoonelt Kaarel Tinn, aga see oli ka kõik.
Finaalis tuli vastaseks kõik mängud võitnud Deckol, kes enam nii naiivselt FC Elvasse ei suhtunud. Sellele vaatamata asus FC Elva viis minutit enne mängu lõppu juhtima. Kuid väga ootamatult leidsime ennast viigiseisul, Martin Karise kauglöök maandus Käkki jalast väravas, see oli esimene kord kui pidime palli väravavõrgust välja võtma. Paar minutit hiljem oli tablool juba 2:1, värava sai kirja turniiri edukaim väravakütt Ott Meerits.

Üldjoontes võib meeskonnale panna väga kõrge hinde, viimases kohtumises tehtud vead jäid kripeldama, aga Tartu Linna meistrivõistluste medalit omada on Elva meestele suur au.

1/4 finaal FC Elva - Konvento (FC HaServ) 0:0 pen. 4:3
1/2 finaal FC Elva - Aasta Auto 2:0 väravad: Bussov, Raido Kuus
Finaal FC Elva - Deckol 1:2 väravad: M. Kuresoo

Autasustamine toimus klubis Trehv, kus jagati lisaks esikolmikule veel eriauhinnad parimatele mängijatele:

Parim väravavaht: Airis Lellep (Aasta Auto)
Parim väravakütt: Ott Meerits (Deckol)
Parim mängija: Jürgen Kuresoo (FC Elva)

FC Elva: Arvo Käkk, Veiko Kütt, Karl Bussov, Kaarel Tinn, Rando Kuus, Raido Kuus, Jürgen Kuresoo, Mihkel Kuresoo, Taavi Aasmäe, Henry Eichelmann, Marek Naaris