FC Elva: Käkk, Kiho (46. Kumberg) , Kütt (46. Judin), Thomson, Altsaar, Tammeorg (46. Sikk), M.Kuresoo, Joandi (60. Tani), Samoilov, Frei, Raido Kuus (75. Kütt).

Statistika*                 I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:     9:9                   9:6                    18:15
Pealelöögid:               5:8                   8:6                    13:14

Raamidesse:              3:2                   6:3                    9:5
Blokeeritud:                0:1                   0:0                    0:1
Nurgalöögid:               1:3                   2:3                    3:6
Vead:                          2:3                   1:4                    3:7
Suluseisud:                 1:2                   0:1                    1:3
* FC Elva näitajad eespool

I poolaeg

Libedal väljakul oli mõlemal meeskonnal raske mängida head jalgpalli. Peamine eesmärk oli leida palliga mängides lihtsaid ja kindlaid lahendusi, et vältida eksimusi, sest vigade parandamine oli libeduse tõttu keeruline. Lihtsate lahenduste leidmine tuli paremini välja vastastel, kes valdasid seetõttu rohkem palli. Poolaja keskpaigaks olid ka FC Elva mängijad mängurütmi leidmas ja suutsid samuti vastaste väravat ohustama hakata. Mängu esimese värava lõid siiski Tartu mehed. Karistusalas ennast vabaks mänginud Kollist lahendas olukorra hästi ja lõi palli alumisse nurka. Seejärel oli paar väga head võimalust FC Elval, kui karistuslöögijärgses olukorras sai viielt meetrilt löögile Paul-Feliks Frei ja kui väravavahiga pääses silmitsi Ats Joandi. Kahjuks ei kasutanud meie mängijad oma võimalusi ära. Enne poolaja lõppu said vastased veel ühe värava, kui karistusalas libisedes mängis palli käega Martin Thomson ja selle tulemusena oli vastastel kasutada penalti. Tristan Koskor ei eksinud.

II poolaeg

Teisel poolajal tegid mõlemad meeskonnad mitmeid vahetusi ja seetõttu langes ka pisut mängu kvaliteet. Üldiselt oli tegemist võrdse mänguga, aga Tammeka mängijad kasutasid palli natukene paremini, kui seda tegid Elva mehed. Teisel poolajal lõid mõlemad meeskonnad ühe värava. Esmalt tegi skoori Tammeka mängumees Tristan Koskor, kes lõi karistusala joonelt täpse ja tugeva löögi otse ristnurka. FC Elva poolt vastas Raido Kuus, kes lõi sisse iseenda poolt välja teenitud penalti. Vastased tõmbasid Raido karistusalas maha, kui ta oli hea rünnaku lõpus vastasest möödumas, et löögile minna.

FC Elva järgmine treeningmäng toimub järgmisel pühapäeval Tallinnas, kui EJL halliturniiril mängime Paide Linnameeskonna duubliga.