Esindus võttis vajalikud punktid

Väravalööjad Ats Joandi ja Raido Kuus Kalju vastu aktsioonis/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 28. voorus võitis FC Elva esindusmeeskond Nõmme Kalju U21 meeskonda koduväljakul 3:2.
Enne mängu

Meie peatreener Veiko Haan: "Nõmme Kalju noortega on mängude seis siiani meie kasuks positiivne. Peame seda seeriat jätkama, kõigi FC Elva toetajate rõõmuks, ka laupäeval."

Sügavamõtteline kaitsja Karl Bussov: "Lehed juba lendavad sügiseste rajutuulte mõjul. Katavad maad ja hakkavad kõdunema, et anda tagasi see, mis suve jooksul mul
Mäng algas tempokalt, kumbki meeskond enda mänguplaani ei suutnud peale suruda, kuid Elva oli sats, kes paremaid võimalusi omas. Kalju nurgalöögid kujutasid endast suuremat ohtu ning meie jaoks oleks just vastase nurgalöök ebameeldiva kaotusseisu esimesel poolajala võinud tuua. Elva poolelt said vastase väravale ohtlikult lüüa Raido Kuus ja Jürgen Kuresoo, kuid edutult. 33. minutil asus kodumeeskond teenitult mängu juhtima, kui Raido tsenderduse lõi akrobaatlikult sisse Ats Joandi

Teisel poolajal olid ohjad külaliste käes, Elva kaitseliin oli pidevalt surve all ning Kalju värav oli õhus. Siiski 77. minutil tuli Elva rünnakule ning taaskord oli Ats Joandi see, kes palli väravasse suunas, taaskord tsenderduse, kuid peaga. Kalju ei andnud alla ning jõuga löödi viik majja. Viimane sõna jäi aga Elvale, Jürgensoolo järel sai  91. minutil Raido Kuus lüüa palli tühja võrku. Nõmme noored jõudsid veel panna pika palli ning väravavaht Arvo Käkk pidi tegema olulise tõrje.

Väravavaht Arvo Käkk kukerpallitamas püütud palliga / Foto: Cristel Jakobson

15. septembril kell 13.00 Elva linnastaadionil

FC Elva - Nõmme Kalju FC U21 3:2 (1:0)
33., 77. Ats Joandi, 90. Raido Kuus - 83. Alex Matthias Tamm, 88. Peeter Klein

Hoiatused: 58. Henri Härm - 57. Dannar Pärtel
Mänguolud: +22, päiksepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 88
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Thor Vaas, Sander Sepp

Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus (57. Remi Kõivik), Veiko Kütt (79. Romet Pastak), Naatan Siimeon Tamm, Henri Härm (73. Karl Bussov), Paul-Feliks Frei, Kaarel Tinn, Ats Joandi, Andris Altsaar (67. Nikita Karasjov), Jürgen Kuresoo, Raido Kuus.
Varus: Karl Kruus, Karl Bussov, Remi Kõivik, Nikita Karasjov, Tarmo Kerro, Romet Pastak.

Kalju: Henri Perk, Dannar Pärtel, Taneli Tõlgo (46. Kenner Talisainen), Kristjan Kurim, Daniil Mandrikov (86. Hubert Hakk), Jevgeni Demidov, Marcus Suurväli (76. Karl Karumaa), Kirill Šustov (86. Vladislav Zanfirov), Frank Kenneth Liblikmann (46. Ruslan Kolesnikov), Alex Matthias Tamm, Peeter Klein.
Varus: Ruslan Kolesnikov, Hubert Hakk, Vladislav Zanfirov, Karl Karumaa, Bruno Aleksander Domingues, Kenner Talisainen.

Peame kurbusega tõdema, et meie hulgast on lahkunud FC Elva perekonda kuuluvate Alina Samoilova ja Deniss Samoilovi ema, kelle mälestuseks peeti enne Kaljuga kohtumist leinaseisak. FC Elva kogukond
avaldab Samoilovite perekonnale kaastunnet.

Lisaks tänab FC Elva meie mängumeest Andris Altsaart, kes alustab õpinguid Inglismaal ning sel hooajal enam väljakule ei naase. FC Elva kogukond soovib Andrisele edu uutel väljakutsetel!

FC Elva esindusmeeskond ootab Teid endale kaasa elama juba 20. septembril, kui Elva Linnastaadionil võõrustatakse FC Flora U21 meeskonda! Mängu avavile kell 17:30!