Esindus võitis ning on karikasarjas parima 16 seas!

FC Elva esindusmeeskond alistas Tipneri karikavõistuste 1/16 finaalis FC Tarvastu ja JK Tõrva ühendmeeskonna tulemusega 4:1 ning edenes viimase 16 sekka.

Iluvärava löönud Paul-Feliks Frei/Foto: Cristel Jakobson
Taasiseseisvumispäev oli päikeseline ning Soe staadioni väljaku äärde oli kogunenud 135 pealtvaatajat, neist paarkümmend ka FC Elvat toetama sõitnud inimesed! Aitäh!

FC Elva algkooseis mänguks: Arvo Käkk; Remi Kõivik, Martin Thomson, Veiko Kütt, Henri Härm; Raido Kuus, Kaarel Tinn, Veiko Maidla; Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei, Andreas Kiivit.

Võrdlemisi varase algusajaga mäng algas meie jaoks rabedalt, kitsas staadion ning mõned ebameeldivad mättad soosisid kodumeeskonda - Elva valdas palli, aga kontrarünnakutel oli Tarvastu/Tõrva ühendmeeskond ohtlik. Kodumeeskond oli kaitses hea, esimesel poolajal oli meil mitmeid poolvõimalusi, peamiselt individuaalsete oskuste pealt tekitatud, kahjuks ei suutnud realiseerida.

Teist poolaega alustasime kahe vahetusega, Jürgen Kuresoo ja Remi Kõivik puhkama ning Markus Lokk ja Tarvo Timm asemele. Vahetused tasusid ära, Timm ja Lokk kombineerisid mitmel korral ning 50. minutil lõi Markus sisse karistuslöögi - punn sai pealt. Ei läinud kaua kui Tarvo duubeldas seisu. Mäng kulmineerus Paul-Feliks Frei väravaga, äärelt keskele ning võimas pauk ette ristnurka! Esimesel poolajal säranud Andreas Kiivit sai samuti enda värava kirja. 20 head minutit otsustasid mängu, taga eksisime korra ning karistati ära, vastane lõi ühe tagasi. Pingeliseks hiljem aga mäng ei läinud.

Raske mäng, aga väärt võit, FC Elva liikus koju rõõmumeeleolus!

20. augustil kell 12 Soe keskasula staadionil

FC Tarvastu ja JK Tõrva ühismeeskond - FC Elva 1:4 (0:0)
73. Joonas Horn - 50. Markus Lokk, 54. Tarvo Timm, 60. Paul-Feliks Frei, 69. Andreas Kiivit

Hoiatused: 86. Reivo Kandi - 56. Tarvo Timm, 80., 87. Martin Thomson
Eemaldamine: 87. Martin Thomson
Pealtvaatajaid: 135
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Kristjan Kruk, Rait Ojanurme

Tarvastu ja Tõrva: Kaido Ütsik, Tairo Orav, Rauno Meister (70. Erik Raal), Henri Sammul, Reivo Kandi, Priit Pärnpuu (70. Joonas Horn), Juhan Kondike, Alvar Kasak, Andreas Orlo, Denis Putnin, Mairo Vister.
Varus: Joonas Horn, Armin Särg, Erik Raal, Gert Jänes, Siimar Tiirak.

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik (46. Tarvo Timm), Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm, Paul-Feliks Frei, Raido Kuus, Kaarel Tinn (63. Vassili Tšilaja), Veiko Maidla, Jürgen Kuresoo (46. Markus Lokk), Andreas Kiivit.

Varus: Karl Kruus, Vassili Tšilaja, Markus Lokk, Tarvo Timm.

FC Elva tänab fänne, kes vaba lõunapooliku veetsid meeskonna mängu vaadates! Õnnesoovid meie klubi tegevjuhile Marek Naarisele, kellel täitus 38. eluaasta! Täname FCE TV operaatorit Marek Madisood, kes võimaldas inimestel vaadata mängu otseülekandena Facebookis!
FC Elva esindusmeeskond jätkab hooaega tuleval reedel 23. augustil, kui Rakveres kohtutakse Rakvere JK Tarvaga! Avavile Rakvere linnastaadonil kell 18:30!