Esindus hävis Maardus

          FC Elva tähistamas võiduväravat eelmisel hooajal Maardu vastu/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga järgi peetud esimeses voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond 1:8 Maardu Linnameeskonnale.
Enne mängu

Kodumeeskonna treener Andrei Borissov: "Elva on sel hooajal end hästi näidanud ja on tabeli keskel, meie jaoks on nad ebamugav vastane, nii et võtame ennast kokku ja kavatseme rõõmustada meie fänne kodustaadionil."

Vastaste mängumees Vladislav Ogorodnik: "Tulemas on keeruline mäng raske vastasega. Kindlasti mängime võidu peale, kuna eksimisruumi meil enam ei ole."

Meie peatreener Veiko Haan: "Liidriga mäng võõrsil on kindlasti meie jaoks raske ja Maardu LM on favoriit. Aga nagu näitas eelmine hooaeg ja ka see hooaeg on võimalik Maardut võita, kui olla hea keskendumisega ja pingutada lõpuni."

Meie mängumees Karl Bussov: "Eelmisel aastal suutsime Maardult päris palju punkte saada. Sel aastal tahavad nad kindlasti teha vigade parandust. Peame olema hoolsad ja võitluslikud, et punkte saada."

          Jürgen Kuresoo aktsioonis/Foto: Cristel Jakobson

Läks!

Mängu saatus otsustati ruttu, peamiselt oma vigadest olime 22. minutiks 0:4 taga ning vastane ei peatunud. Poolaja lõpuks lisati kaks väravat. Elva ei saanud end kuidagi käima.

Teine poolaeg oli Elva mängus paremini sees, kaks vastaste löödud väravat rehabiliteeriti Jürgen Kuresoo poolt, kes tegi seisu natukene ilusamaks, lõi ilusa kombinatsiooni järel meie auvärava.

9. juunil kell 15.00 Maardu linnastaadionil

Maardu Linnameeskond - FC Elva 8:1 (6:0)
7., 17. Vadim Šalabai, 12., 22., 44. Vitali Gussev, 43. Nikita Brõlin, 73. Daniil Lebedev, 87. Ilja Zelentsov - 89. Jürgen Kuresoo

Realiseerimata penalti: 34. Ilja Zelentsov (Arvo Käkk tõrjus)
Hoiatused
: 55. Vitali Gussev, 76. Ilja Zelentsov, 81. Klimenti Boldõrev - 52. Martin Thomson, 86. Karl Bussov
Mänguolud: +18, päiksepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 109
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Jaan Roos, Mihkel Selberg

Maardu: Artjom Jakovlev, Anton Aristov, Klimenti Boldõrev, Deniss Kovtun, Jaroslav Dmitrijev (46. Rain Aasmäe), Nikita Brõlin (58. Daniil Lebedev), Vladislav Ogorodnik, Ilja Zelentsov, Vadim Šalabai, Vadim Aksjonov (67. Deniss Suvorikov), Vitali Gussev (73. Sergei Zabelo).
Varus: Ilja Kassjantšuk, Sergei Zabelo, Andrei Kalimullin, Rain Aasmäe, Deniss Suvorikov, Daniil Lebedev.

Elva: Arvo Käkk (62. Karl Kruus), Rando Kuus (61. Naatan Siimeon Tamm), Henri Härm, Martin Thomson, Remi Kõivik (24. Karl Bussov), Karl Tammeorg (61. Veiko Maidla), Raido Kuus, Ats Joandi, Nikita Karasjov (46. Deniss Samoilov), Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei.
Varus: Karl Kruus, Karl Bussov, Naatan Siimeon Tamm, Deniss Samoilov, Tarmo Kerro, Veiko Maidla.

Järgmises mängus on FC Elva enne suvepausi vastamisi derbimängus Tartu FC Santosega. Mäng toimub teisipäeval, 12. juunil Tartu Annelinna kunstmurustaadionil! Mängu avavile kell 19:00! Tule toeta omasid!