Duubel tegi teist mängu järjest korraliku esituse, teise poolaja eksimused röövisid tulemuse (VIDEO)

Vahetusest:

46. min Jakobson -> <- Alekõrs

Mängija Veiko Maidla kommentaar: "Oli väga lahtine ja võitluslik mäng. Esimene poolaeg suutsime palli hästi hoida ja luua üsna palju ohtlike momente. Teine poolaeg vajusime natuke rohkem ära ja Põlva suutis meid ka kohe kahe kontraga ära karistada."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Need, kes täna kohale tulid mängisid imelise mängu. Me tulime kõikidest olukordadest välja, lõime rohkem teravusi kui nädal tagasi. Tunda annab suur kaadri voolavus, mis ei luba pakkuda alati tulemust. Erilist rõõmu pakub Laur Tammeoru ja Anti Ivaste areng, kellele võib alati kindel olla. Hea esituse tegid kõik noored ja lihtsalt peame leppima, et haigusega võidelnud Kauri Käos teisel poolajal väsis ja me ei suutnud teda aidata. Kui nii jätkame, siis hakkavad võidud tulema, see on ainult aja küsimus. Tuleb ainult trennid päevakavasse mahutada. Head meelt pakkus ka see, et vastased küsisid peale teist väravat kohtunikult juba mängu lõpuaega. Näha oli, et nende jaoks oli kohtumine raske, aga oma võeti ära. Selles osas seljavõit neile."

Järgmine mäng on kodus, kui 25. august kell 12:00 võõrustame Nike Arena Elva peal Valga FC Warrior