Duubel tegi kodus korraliku esituse ja võitis Tõrva JK II tulemusega 2:0

Laupäeval pidas meie duubel teise kodumängu ja võttis Gero Mekki kahest väravast Tõrva JK. Esimene poolaeg läks mänguhoo kogumiseks ja teisel poolajal jäi duubel oma mängujoonisele kindlaks ja tasuks väravad ning taga null.

Vahetusest:

1. Alekõrs -> <- Hallikas (Alekõrs oli sunnitud vigastuse tõttu mängu katkestama)
60. Lõhmus -> <- Chilaya
60. Jakobson -> <- Jakobson
75. Hallikas -> <- Kadastik

Mängija Gero Mekk kommentaar: "Tõrva vastu mängides oli kohe näha, et oleme võrreldes teiste mängudega suure sammu teinud, meeskonnatöö oli hoopis teine, pall liikus kiiremini ja äärelt-äärele, mille tõttu lõime palju ohtlike olukordi vastaste poole peal. Iga mänguga võtame midagi kaasa, et ennast kui meeskonda täiustada ja järgmine mäng paremini mängida. Järgmine liigamäng on meil Pärnus, kus kindlasti tuleb kõva lahing, anname oma parima, et Pärnust saaks kolme punktida tagasi kodu tulla."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Teine võit järjest vaatamata sellele, et pidime erinevatel põhjustel kuus muudatust algkoosseisus tegema. Hea meel, et järjest rohkem on mängijatega rotatsiooni. Eesmärk on saada kätte kutid, kes on motiveeritud ja töötavad jalgpalliga kui nr. 1 tegevusega kooli-töö ja pere kõrvalt. Reedel taktikatrennis õpitud viidi täpselt nii ellu kui me plaanisime. Rünnakuga pole veel tegelenud, aga momendid tekivad. Hea, et meil on Gero näol isiksus, kes võib oma tegevusega mänge otsustada. Kõik, kes platsil käisid olid väga head. Natuke raskustes oli Ainar Ivaste, aga me teame tema põhjuseid ja ta tuleb järgmisele kohtumisele palju teravamas seisus. Ootame igat trenni ja igat mängu, hoiame ennast näljastena."

Järgmine kohtumine 26. mai kell 19:00 Pärnu kunstmurustaadionil Pärnu JK PosII-vastu.