Väravad: 42. Kuus - 57. Taaber (o.v.)
Hoiatused: 65. Samaoilov - 20. Tiks
Pealtvaatajaid: 16

FC Elva: Gero Mekk, Carl-Robert Kadastik (46. Andre Uin), Taavi Aasmäe, Karl Bussov, Romet Pastak, Rando Kuus, Deniss Samoilov, Anti Ivaste (46. Remi Kõivik), Laur Tammeorg, Tambet Türk (46. Karl-Ernst Saal), Paul Kangro

6. septembril kohtus FC Elva II, Elva Linnastaadionil, kodumängus enda lähima konkurendi FC Helios Võruga.
Mäng algas vastaste väikese initsiatiiviga. FC Elva II proovis palliga rohkem kombineerida ja võtta ülesse positsioonirünnakuid, vastased see eest üritasid teha võimalusel kõrget pressi või kasutasid kontrarünnakuid.
Mängu edenedes hakkas FC Elva II pallihoidmine järjest rohkem väsitama vastaseid ja nende mängutempo hakkas langema. Tänu sellele omas Tambet Türk mitmeid häid väravavõimalusi, mida ta kahjuks ei suutnud ära realiseerida.
Esimese poolaja lõpus, 42. minuti, oli Tambet Türgil järjekordne olukord ,kus ta tekitas vastase karistusalas teravust, mis lõppes terava ja madala tsenderdusega viiekasti, kuhu oli liikunud keskpoolkaitsest Rando Kuus, kes säilitas temale omast külma närvi ja sai kirja FC Elva II esimese värava selles mängus.

Teine poolaeg algas FC Elva II poolt kolme vahetusega, et hoida mängutempot ja lisada teravust rünnakutesse.
Selle krooniks oli 57. minutil Denis Samoilovi läbimurre paremalt äärelt ja terav tsenderdus kasti, millele liikus peale FC Elva II mängija Remi Kõivik ja vastase kaitsja. FC Helios Võru õnnetuseks suunas selles olukorras kaitsja palli enda väravasse ja FC Elva II asus mängu juhtima 2:0.
Peale seda FC Elva mäng rahunes ja vastased suutsid nii mõneski olukorras näidata ülesse ilusat rünnakutegevust. Sellest aga mänguseis ei muutunud ja FC Elva II sai ilusa pühapäeva jätkuks koduväljakul teenitud võidu.