FC Elva II ja FC Tabivere mängisid 1:1 viiki

Peale põnevat juubelilahingut, kus FC Elva II võitis EMÜ SK 5:2, ootas ees liigamäng FC Tabiverega. Mängu alguses asus kodumeeskond Tinni penaltist juhtima. FC Tabivere viigistas teisel poolajal, peale seda kui kodumeeskond oli jäänud arvulisse vähemusse.
Pealtvaatajad: 60

FC Elva II: Aimar Tamm, Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Taavi Aasmäe (84. Tobreluts), Evert Soonberg, Mihkel Kuresoo, Kaarel Tani, Kaarel Tinn, Kaupo Süld (46. Henry Eichelmann), Raido Kuus (73. Tarmo Kerro)

Varus: Arvo Käkk

FC Elva II ja Tabivere kohtumine algas uimaselt. Koduvõistkond leidis mängurütmi ja läks 9.minutil Kaarel Tinni penaltist juhtima, mille ta eelnevalt oli teeninud. Mäng jätkus FC Elva II kontrollimisel, aga väravat lüüa ei suudetud. Poolaja keskel tegi FC Tabivere ka sunnitud väravavahi vahetuse. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud.
Teine poolaeg algas FC Elva II survega, väga hea võimaluse jättis kasutamata Haan. Mõnelt meetrilt oli võimalus pall tühja väravasse toimetada, aga otsustas ebamugava palli peatada ja siis väravasse toimetada. Sellega kaotas Haan aega ja väravavath suutis löögi nurgalöögiks tõrjuda. 56. minutil jäi FC Elva arvulisse vähemusse, kui Tinn teise hoiatuse tõttu eemaldati. Tabivere sai sellest indu ja julgust ründamiseks. 63.minutil ületas pall Tabivere ründaja löögist väravajoone, kuigi Aimar Tamm tegi kõik selleks, et FC Elva viigist päästa. Lühikese mõttepausi järel otsustas peakohtunik siiski värava legaalseks lugeda ja mänguseis oli viigis 1:1. Jätkus võrdne mäng, kus mõlemal olid head võimalused võita. Arvulises vähemuses FC Elva poolelt olid head võimalused Kerrol ja Kuresool, kuid Tabivere väravavaht suutis need head sooritused tõrjuda. Mäng lõppes 1:1, mis oli pettumuseks koduvõistkonna mängijatele ja kordaminekus Tabivere mängijatele. Seda võis välja lugeda mängijate ja treenerite nägudest.

Järgmine kohtumine toimub 21.august kell 14:00 FC Warrior II vastu Valgas.

Viljandi JK Kotkad - Valga FC Warrior II 2 : 0
FCF Järva-Jaani SK - EMÜ SK 1 : 0
JK Luunja - Jõgeva SK Noorus 96 9 : 1
FC Otepää - Põltsamaa JK Sport 4 : 1
Tartu Ülikool Fauna - Põlva FC Lootos 1 : 3