Eelmise aasta üks silmapaistvamaid Robin-Mathias Müür, kes on mitmel välisreisil juba osalenud / Foto: FC Elva

Osalejad max 40 (klubide lõikes)

Tunnustame kõikide klubide tööd noortega ja lisame mängijate nime järgi klubi ning tema praeguse treeneri. 

Tuletame meelde, et parimad valitakse 2018-2019 aasta programmi, mille raames on võimalus käija lisaks oma klubijalgpallile tippkogemusi hankimas.

Nime näide: 1. Marek Naaris (FC Tarvastu, Zurab Kvaratshelija)

  1.  Rudolfs Velkers (2008,  Riga Football School, D.Kohans)
  2.  Andris Reimaa (2008, FC Tarvastu, Z. Kvaratshelija)
  3.  Martin Tammeorg (2007, FC Tarvastu, Z. Kvaratshelija)
  4.  Magnus Hartwich (2008,  Pärnu JK Poseidon, J. Einfeldt)
  5.  Joosep Lille (2008, Tartu FC Helios, U. Viickberg)
  6.  Robin Mittenbritt (2007, Pärnu JK Poseidon, J. Einfeldt)
  7.  Ken Vassilenko (2008, Pärnu JK Poseidon, J. Einfeldt)
  8.  Kaarel Kahro (2009, Pärnu JK Poseidon, N. Grün)
  9.  Carl-Luis Õigus (2009, Pärnu JK Poseidon, N. Grün)
  10.  Henri Sireli (2006, Pärnu JK Poseidon, N. Grün)
  11.  Kerret Uibomäe (2010, Pärnu JK Poseidon, J. Einfeldt)
  12.  Jarek Luik (2008, FC Tarvastu, Z. Kvaratshelija)
  13.  Jarmo Luik (2009, FC Tarvastu, Z. Kvaratshelija)
  14.  Kaspar Järv (2009, FC Tarvastu, Z. Kvaratshelija)
  15.  Hendrik Viisk (2008, Tartu FC Helios, U. Viickberg)
  16.  Marti Joost (2008, Tartu FC Helios, U. Viikckberg)
  17.  Harold-Aron Kangur (2008, FC Elva, V. Haan)
  18.  Mate Mändmets (2008, FC Otepää, M. Raid)
  19.  Karl Markus Rand (2009, JK Tammeka, E. Laaneots)
  20.  Andreas Kurjama (2009, JK Tammeka, E. Laaneots)
  21.  Hugo Mägi (2009, JK Tammeka, E. Laaneots)
  22.  Taavet Daum (2009, JK Tammeka, E. Laaneots)
  23.  Karl-Gustav Toom (2007, FC Elva, V. Haan)
  24.  Marten Saar (2008, Pärnu JK Poseidon, M. Kuldmägi)
  25.  Ruuben Jaagant (2007, FC Otepää, M. Teder)
  26.  Karel Pastarus (2008, FC Elva, V. Haan)
  27.  Kerot Luhaäär (2007, Pärnu JK Poseidon, N. Grün)
  28.  Samuel Kandimaa (2009, JK Tammeka, E. Laaneots)
  29.  Kristjan Koort (2009, JK Tammeka, E. Laaneots)
  30.  Andres Kiisel (2009, Sillamäe Kalev, V. Dobiza)
  31.  Risto Raudsalu (2009, Rakvere JK Tarvas, J. Ljaš)
  32.  Kristjan Sommer (2007, Rakvere JK Tarvas, J. Ljaš)
  33.  Eiko Maasik (2007, Rakvere JK Tarvas, J. Ljaš)
  34.  Daniel Varikov (2007, Võru FC Helios, T. Kikas)
  35.  Marten Potsepp (2008, Võru FC Helios, T. Kikas)
  36.  Kristjan Troon (2007, Tartu FC Helios, I. Sarv)
  37.  Karl Marek Kamla (2009, FC Otepää, M. Raid)
  38.  Ramuel Pill (2007, Tartu FC Helios, I. Sarv)
  39.  Ekke Karl Kuusik (2009, Tartu FC Helios, K. Kaasik)
  40.  Sander Sasko (2008, Rakvere JK Tarvas, J. Ljaš)
  41.  Aleksander Vainula (2007, Pärnu JK Poseidon, M. Kuldmägi)
  42.  Roland Uibokand (2008, Võru FC Helios, T. Kikas)