PSC registeerimine 2022

1. Registreerige kindlasti läbi alloleva vormi
2. Teie poolt sisestatud e-mailile saadetakse arve

Ennast peavad registreerima vaid need lapsevanemad või fännid, kes soovivad: Võistlusreisi põhipaketti VÕI Võistlusreisi majutuseta paketti

Email again:
Vanuseklass
Vali pakett

Osalejad 2022


Poisid 2006 / Laur Nurme
1.Tristan Mölder
2.Mait Meier
3.Kennet Maasik
4.Rokko Vokksepp 
5.Ants Savimägi
6.Henry Kaasiku
7.Joosep Ülper
8.Hegert Härm
9.Ruuben Jaagant
10.Peeter Alev
11.Jasper Petter
12.Erik Ilves
13.Maario Punder
14. Brandon Mikola Kaugesalu
15.Karl-Markkus Metslind
16.Denis Lotkov
17.Uku Vähi


Poisid 2008 / Kauri Käos
1.Oliver Mölder
2.Henri Malkus
3.Märt Savimägi
4.Mattias Kants
5.Tobias Kants
6.Hugo Oscar Pruus
7.Oskar Laur
8.Risto Andressoo
9.Joosep Kroon
10.Taavi Suurtee
11.Joosep Šults
12.Kaur Antson
13.Loviise Männiste
14.Andero Koosa
15.Rico Krillo
16.Andreas Looskari
17.Markos Alter
18.Romet Paas



Poisid 2010 A /B  Sander Teder & Andrus Meinart
1.Andrus Eek
2.Robert Meinart
3.Andero Raudsepp
4.Oliver Kristjan Kivil
5.Egert Toots
6.Ragnar Kiidjärv
7.Remi Kazbekov
8.Riko Korbun
9.Kennert Kangur
10.Ottomar Karu
11.Gregor Kruuse
12.Karl Johann Haabma
13.Kenneth Soo
14.Henri Urbla
15.Rauno Prii
16.Rainer Prii
17.Raiko Tammi
18.Joel Reinsoo
19.Eero Sven Tuvikene
20.Madis Valts
21.Villem Vooro
22.Aaron Kubri
23.Carlos Kiis
24.Marten Vutt
25.Egert Vutt
26.Martin Karro
27.Tamur Lõiv
28.Albert Kovaljov
29.Aron Matthias Kütt
30.Henry Abolin
31.Andre Looskari
32.Karl Hendrik Koddala




Poisid 2013 A ja B Jürgen Kuresoo
1.Andrus Säägi
2.Romet Õigus
3.Albert Vaaderpass
4.Reimo Aasamäe
5.Germo Pappel
6.Kristofer Kuresoo
7. Allan Vals
8.Jako Jasper Aksjonov
9.Tristan Laurson
10.Ardo Paas
11.Marten Ojukas
12.Hanno Liiva
13.Karl Miko Põdra
14.Sairos Aarike
15.Robin Schüts
16.Stenver Valdmäe
17.Fred Peebo
18.Mattias Silmere
19.Oliver Kolberg
20.Tom Aron Põldmaa
21.Ken Marten Kogri
22.Harri Otto Valdmann
23.Joshua Reynolds
24.Gregor Gimbutas
25.Oskar Allik