Rõngu Cup 2014

 
19. juuni 2000.a
Mänguaeg 1x14 minutit
Väljakul 6v6
 

A-alagrupp

Vi
Ka
VV
P
K
Elva I53209:211II
Elva II54105:013I
Puhja50230:625.
Rõngu-Puka52123:374.
Otepää52124:47III
Pühajärve50141:716.



NrAeg
      Tulemus
110:00Elva IElva II0:0
210:15PuhjaRõngu-Puka0:0
310:30OtepääPühajärve2:0
410:45Elva I
Puhja
4:0
511:00Elva II
Otepää
1:0
611:15Rõngu-Puka
Pühajärve
1:0
711:30Elva II
Puhja
1:0
811:45Elva I
Pühajärve
3:1
912:00Rõngu-Puka
Otepää
2:0
1012:15Puhja
Pühajärve
0:0
1112:30Elva II
Rõngu-Puka
2:0
1212:45Elva I
Otepää
1:1
1313:00Elva II
Pühajärve
1:0
1413:15Puhja
Otepää
0:1
1513:30Elva I
Rõngu-Puka
1:0
#
 Autasustamine


Väravakütid
Kristo Kolesnitsenko (Elva I) 5
Naatan Siimeosn Tamm (Elva II) 3
Kaur Nukka (Otepää) 2
Karl Tammeorg (Elva I) 2
Robin Paring (Rõngu-Puka) 2
Taimar Paate (Rõngu-Puka) 1
Eerik vaarmann (Elva II) 1
Markus Kreevald (Elva I) 1
Priit Laak (Elva II) 1
Aleksander Alev (Otepää) 1 

B-alagrupp

Vi
Ka
VV
P
K
Puhja Tüdrukud32014:37II
JK Tüdrukud I31022:43III
JK Tüdrukud II
30030:404.
Palupera33008:39I


Nr
      Tulemus
1Puhja Tüdrukud
JK Tüdrukud I
1:0
2JK Tüdrukud II
Palupera0:2
3Puhja Tüdrukud
JK Tüdrukud II
1:0
4JK Tüdrukud I
Palupera
1:3
5JK Tüdrukud I
JK Tüdrukud II
1:0
6Puhja Tüdrukud
Palupera
2:3


B-alagrupi Play-off
      Tulemus
3.-4. kohtJK Tüdrukud I
JK Tüdrukud II
1:0
FinaalPuhja Tüdrukud
Palupera1:1 (pen. 3:2)
#Autasustamine



Väravakütid
Erko Tiimann (Palupera) 5
Helena Pallon (Puhja T) 3
Danjel Juškin (Palupera) 3
Daniela Jesin (JK T I) 2
Age Sander (Puhja T) 1


Statistikat
Turniir toimus kahes osas, kus A-alagrupis mängisid poiste võistkonnad ning B-alagrupis kolm tüdrukute võistkonda ning Palupera segavõistkond.

Turniirist võttis osa kokku 96 mängijat (51 mängijat A-alagrupis ning 45 mängijat B-alagrupis).
Kokku löödi kokku  (22 väravat A-alagrupis ning 14 väravat B-alagrupis)


Rõngu Cup 2013

 
10. juuni 1997.a  
Mänguaeg 1x14 minutit
Väljakul 6v6

A-alagrupp

Vi
Ka
VV
P
K
Rõngu-Puka
50321:635.
Palupera52217:48III
Puhja-Rannu53209:011I
Elva531110:110II
Püha-Otid50140:1716.
Nõo52126:574.


NrAeg
      Tulemus
110:00Rõngu-PukaPalupera1:1
210:15Puhja-RannuElva1:0
310:30Püha-OtidNõo0:3
410:45Rõngu-Puka
Puhja-Rannu
0:0
511:00Palupera
Püha-Otid
3:0
611:15Elva
Nõo
0:0
711:30Palupera
Puhja-Rannu
0:0
811:45Rõngu-Puka
Nõo
0:1
912:00Elva
Püha-Otid
5:0
1012:15Puhja-Rannu
Nõo
2:0
1112:30Palupera
Elva
0:1
1212:45Rõngu-Puka
Püha-Otid
0:0
1313:00Palupera
Nõo
3:2
1413:15Puhja-Rannu
Püha-Otid
6:0
1513:30Rõngu-Puka
Elva
0:4
#14:00 Autasustamine


Parimad mängijad
Parim väravavaht - RMarko Jõesuu (Puhja-Rannu)
Parim kaitsja - Artur Lõhmus (Palupera)
Parim ründaja - Markus Lokk (Nõo)
Parim mängija - Paul-Feliks Frei (Elva)

Väravakütid
Markus Lokk (Nõo) 4
Raido Vorobjovski (Puhja-Rannu) 4
Ott Alekõrs (Puhja-Rannu) 4
Miikael-Johan Tamm (Elva 97) 3
Paul-Feliks Frei (Elva 97) 2
Gennet Joel Laks (Elva 97) 2
Anti Ivaste (Elva 97) 2
Artur Lõhmus (Palupera) 2
Martin Vaerand (Palupera) 2
Mauri Kozlovski (Palupera) 2
Andris Altsaar (Nõo) 2
Ken Ujamägi (Puhja-Rannu) 1
Kristjan Kumberg (Elva 97) 1
Mehis Uibopuu (Palupera) 1
Karl Peri (Puka-Rõngu) 1
Romet Moros (Pühaj-Otep) 1

Statistikat
Turniirist võttis osa 47 mängijat
Kokku löödi 34 väravat 
Suurima koosseisuga võistkond - Puhja-Rannu 10 mängijat
Väikseima kooseisuga võistkond - Pühaj-Otep, Nõo, Elva 97, Palupera 7 mängijat 


Rõngu Cup 2012

18. juuni 1997.a 

Mänguaeg 1x14 minutit
Väljakul 6v6

 A-grupp


Vi
Ka
VV
P
K
Pühajärve3300+99I
Otepää3010-71III
Rõngu3010-81IV
Rannu3201+66II

 B-grupp  


Vi
Ka
VV
P
K
Elva3111-14II
Puhja3102-13IV
Puka311104III
Palupera3120+25I


NrAegMängTulemus
110:00Pühajärve vs Otepää3:0
210:15Elva vs Puhja0:3
310:30Rõngu vs Rannu0:3
410:45Puka vs Palupera0:0
511:00Pühajärve vs Rõngu5:0
611:15Elva vs Puka2:0
711:30Otepää vs Rannu0:4
811:45Puhja vs Palupera0:2
912:00Otepää vs Rõngu1:1
1012:15Puhja vs Puka0:2
1112:30Pühajärve vs Rannu2:1
1212:45Elva vs Palupera0:0
1313:00Pühajärve vs Elva (1/2 finaal)0:2
1413:15A3-B4 Otepää vs Puhja1:3
1513:30A4-B3 Rõngu vs Puka0:3
1613:45Rannu vs Palupera (1/2 finaal)
0:1
1714:00Otepää vs Rõngu (7.-8.koht)2:0
1814:15Puhja vs Puka (5.-6.koht)1:3
1914:30Pühajärve vs Rannu (3.-4.koht)2:1
2014:45Elva vs Palupera (Finaal)1:1 pen. 2:3
#15:00 Autasustamine 


Lõppjärjestus

1. Palupera
2. Elva
3. Pühajärve
4. Rannu
5. Puka
6. Puhja
7. Otepää
8. Rõngu

Turniiri parimad mängijad

Parim väravavaht - Raido Hurt (Rõngu)
Parim kaitsja - Mauri Kozlovški (Palupera)
Parim väravakütt - Raido Vorobjovski (Puhja)
Parim mängija - Kris Käos (Palupera)

Väravakütid

1.   Raido Vorobjovski (Puhja) - 6
2.   Rasmus Jaagant (Pühajärve) - 5
3.   Ott Alekõrs (Rannu) - 4
4.   Heigo-Aaron Siniorg (Rannu) - 4
5.   Mihkel Tamm (Puka) - 3
6.   Kermo Veesaar (Elva) - 2
7.   Rasmus Sikk (Elva) - 2
8.   Romet Moros - 2
9.   Silver Linde - 2
10. Arnold Sumberg - 2
11. Romet Reino - 2
12. Mario Kangro - 1
13. Karel Kaupmees - 1
14. Joonas Aart - 1
15. Oliver Kiho - 1
16. Kevin Kangur - 1
17. Robin Paring - 1
18. Aleksander Alev - 1
19. Kaur Nukka - 1
20. Reigo Hurt - 1
21. Laur Tammeorg - 1
22. Artur Lõhmus - 1
23. Kris Käos - 1
24. Eleri Pastak - 1
25. Mauri Kozlovški - 1
26. Roomet Pitilimov - 1

Statistika

Turniirist võttis osa 62 mängijat
Kokku löödi 49 väravat 
Suurima koosseisuga võistkond - Puka 11 mängijat
Väikseima kooseisuga võistkond - Palupera ja Otepää 6 mängijat 





Rõngu Cup 2011


12.mai 1997.a



Mänguaeg 1x15 minutit
Väljakul 6v6

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Pühajärve      
3
2
1
0
4:0
7
I
 Rõngu
3
0
0
3
0:10
0
4
 Rannu
3
2
0
1
7:1
6
II
 Elva 99
3
1
1
1
2:2
4
III

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Puka
3
0
2
1
2:6
2
III
 Palupera
3
2
1
0
7:0
7
I
 Puhja
3
1
2
0
2:1
5
II
 Elva tüdrukud
3
0
1
2
1:5
1
4


Nr Aeg Mäng Tulemus
1 12:00   Pühajärve vs Rõngu 3 : 0
2 12:18   Puka vs Palupera  0 : 4
3 12:36   Rannu vs Elva 99  2 : 0
4 12:54   Puhja vs Elva tüdrukud  1 : 0
5 13:12   Pühajärve vs Rannu  1 : 0
6 13:30   Puka vs Puhja  1 : 1
7 13:48   Rõngu vs Elva 99  0 : 2
8 14:06   Palupera vs Elva tüdrukud  3 : 0
9 14:24   Rõngu vs Rannu  0 : 5
10 14:42   Palupera vs Puhja  0 : 0
11 15:00   Pühajärve vs Elva 99  0 : 0
12 15:18   Puka vs Elva tüdrukud  1 : 1
13 15:36   B 1/2 Elva 99 vs Elva tüdrukud
2 : 1
14 15:54   B 1/2 Rõngu vs Puka
 1 : 3
15 16:12   A 1/2 Pühajärve vs Puhja
 0 : 0 pen. 3:2
16 16:30   A 1/2 Rannu vs Palupera
 0 : 1
17 16:48   Elva tüdrukud vs Rõngu (7.-8.koht) 1 : 0
18 17:06   Elva 99 vs Puka (5.-6.koht)  1 : 1 pen. 3:2
19 17:24   Puhja vs Rannu (3.-4.koht) 1 : 0
20 17:42   Pühajärve vs Palupera (Finaal)  1 : 3
# 18:00  Autasustamine  


Lõppjärjestus

1. Palupera
2. Pühajärve
3. Puhja
4. Rannu
5. Elva 99
6. Puka
7. Elva tüdrukud
8. Rõngu

Turniiri parimad mängijad

Parim väravavaht - Mait Käos (Palupera)
Parim kaitsja - Kristo Selleke (Puhja)
Parim väravakütt - Kris Käos (Palupera)
Parim mängija - Ott Alekõrs (Rannu)

Väravakütid

1. Kris Käos (Palupera) - 8
2. Robin Paring (Puka) - 5
2. Ott Alekõrs (Rannu) - 5
4. Raido Vorobjovski (Puhja) - 2
4. Kristo Kolesnitsenko (Elva 99) - 2
4. Henry-Jan Kesperi (Elva 99) - 2
4. Helerin Hein (Elva tüdrukud) - 2
8. Mauri Kozlovski (Palupera) - 1
8. Romet Moros (Palupera) - 1
8. Tauri Kozlovski (Palupera) - 1
8. Martin Täär (Pühajärve) - 1
8. Romet Reino (Pühajärve) - 1
8. Kevin Juus (Pühajärve) - 1
8. Mario Kangro (Puhja) - 1
8. Roomet Pitilimov (Rannu) - 1
8. Heigo-Aaron Siniorg (Rannu) - 1
8. Kristjan Vent (Elva 99) - 1
8. Karel Sarv (Puka) - 1
8. Diana Jesin (Elva tüdrukud) - 1
8. Hannes Must (Rõngu) - 1

Statistika

Turniirist võttis osa 75 mängijat
Kokku löödi 43 väravat
Suurima koosseisuga võistkond - Pühajärve 12 mängijat
Väikseima kooseisuga võistkond - Rannu 7 mängijat

Rõngu Cup 2010



13.mai 1994.a



Rõngu Cup A-alagrupp


Vi
Ka
Vv
P
K
Pühajärve
3
3
0
0
5:0
9
I
Puka
3
2
0
1
5:1
6
II
FC Elva tüdrukud
3
0
0
3
0:11
0
4
Otepää
3
1
0
2
4:2
3
III

Rõngu Cup B-alagrupp


Vi
Ka
Vv
P
K
Puhja
3
0
2
1
1:2
2
III
Palupera
3
1
2
0
4:2
5
I
Elva
3
0
2
1
1:3
2
4
Rõngu
3
1
2
0
1:0
5
II


Nr Aeg Mäng Tulemus
1 12:00 Puhja vs Palupera  1:1
2 12:18 Pühajärve vs Puka  1:0
3 12:36 Elva vs Rõngu  0:0
4 12:54 FC Elva tüdrukud vs Otepää  0:4
5 13:12 Puhja vs Elva  0:0
6 13:30 Pühajärve vs FC Elva tüdrukud  3:0
7 13:48 Palupera vs Rõngu  0:0
8 14:06 Puka vs Otepää  1:0
9 14:24 Palupera vs Elva  3:1
10 14:42 Puka vs FC Elva tüdrukud  4:0
11 15:00 Puhja vs Rõngu  0:1
12 15:18 Pühajärve vs Otepää  1:0
13 15:36 B-poolfinaal Otepää vs Elva                      
0:0 pen. 4:5
14 15:54 B-poolfinaal FC Elva Tüdrukud vs Puhja
0:4
15 16:12 1/2 finaal Pühajärve vs Rõngu
 0:0 pen. 2:3
16 16:30 1/2 finaal Puka vs Palupera
0:1
17 16:48 Otepää vs FC Elva tüdrukud (7.-8.koht) 3:1
18 17:06 Elva vs Puhja (5.-6.koht)  0:1
19 17:24 Pühajärve vs Puka (3.-4.koht) 0:3
20 17:42 Rõngu vs Palupera (Finaal) 1:0
# 18:00 Autasustamine  

Lõppjärjestus

1. Rõngu
2. Palupera
3. Puka
4. Pühajärve
5. Puhja
6. Elva
7. Otepää
8. FC Elva tüdrukud

Turniiri parimad mängijad

Parim väravavaht - Tarvo Leesik (Rõngu)
Parim kaitsja - Kert Saamel (Rõngu)
Parim väravakütt - Denis Samoilov (Puhja)
Parim mängija - Raikko Käos (Palupera)

Väravakütid

1. Denis Samoilov (Puhja) - 5
2. Reeno Sööt (Puka) - 4
3. Raikko Käos (Palupera) - 3
4. Revo Mandel (Palupera) -2
5. Silver Kiho (Pühajärve) - 2
6. Madis Vihmann (Pühajärve) - 2
7. Pärt Kuvvas (Puka) - 2
8. Indrek Voolaid (Otepää) - 2
9. Kennart Adov (Otepää) - 2
10. Kevin Kurm (Rõngu) - 1
11. Harry Raidoja (Rõngu) - 1
12. Robin Paring (Puka) - 1
13. Karel Tilga (Puka) - 1
14. Teet Kubi (Pühajärve) - 1
15. Raido Vorobjovski (Puhja) - 1
16. Romario Siimer (Elva) - 1
17. Eleri Pastak (FC Elva tüdrukud) - 1
18. Sten Teemant (Otepää) - 1
19. Henri Koha (Otepää) - 1

Statistika

Turniirist võttis osa 75 mängijat
Kokku löödi 35 väravat (kui välja jätta tüdrukute vastu löödud väravad, siis löödi ainult 16 väravat)
Huvitav fakt, Rõngu lõi terve turniiri jooksul mängust ainult 2 väravat, millest piisas võiduks.
Suurima koosseisuga võistkond - FC Elva tüdrukud 12 mängijat
Väikseima kooseisuga võistkond - Otepää 7 mängijat

Rõngu Cup 2009


8.juuni 1994.a poisid

Aeg Mäng Tulemus
11:00 Palupera - Puhja 2:0
11:17 Otepää - Rõngu 0:1
11:34 Pühajärve - Puka 0:1
11:51 Elva - Palupera 0:2
12:08 Puhja - Otepää 4:0
12:25 Rõngu - Pühajärve 0:1
12:42 Otepää - Elva 1:3
12:59 Pühajärve - Puhja 0:0
13:16 Puka - Rõngu 0:0
13:33 Palupera - Otepää 1:0
13:50 Elva - Pühajärve 0:2
14:07 Puhja - Puka 0:0
14:24 Pühajärve - Palupera 0:0
14:41 Puka - Elva 2:0
14:58 Rõngu - Puhja 0:1
15:15 Otepää - Pühajärve 0:3
15:32 Palupera - Puka 2:0
15:49 Elva - Rõngu 2:4
16:06 Puka - Otepää 1:0
16:23 Rõngu - Palupera 0:2
16:40 Puhja - Elva 0:2



Lõppjärjestus



1. Palupera
2. Pühajärve
3. Puka

4. Puhja

5. Rõngu

6. Elva

7. Otepää




Statistikat



Turniirist võttis osa 71 mängijat
Kokku löödi 37 väravat
Keskmiselt 1,77 väravat mängus
Keskmiselt iga 8 minuti järel löödi värav
Suurima koosseisuga võistkond Puhja, Puka ja Elva 11 mängijat
Väikseima koosseisuga võistkond Pühajärve ja Palupera 9 mängijaga



Parimad mängijad



Parim väravavaht - Artur Lõhmus (Palupera) löödud 0 väravavat
Parim kaitsja - Raimo Teder (Pühajärve)
Parim mängija - Anti Ivaste (Elva)
Parim väravakütt - Raikko Käos (Palupera)



Väravakütid



1. Raikko Käos 6 (Palupera)
2. Deniss Samilov 4 (Puhja)
2. Alvar Annuk 4 (Rõngu)
2. Anti Ivaste (Elva)
5. Madis Vihmann 3 (Pühajärve)
6. Raimo Teder 2 (Pühajärve)
6. Reeno Sööt 2 (Puka)
8. Pärt Kuvvas (Puka)
8. Harry Raidoja (Rõngu)
8. Paul Kangro 1 (Puhja)
8. Kaspar Sikk 1 (Elva)
8. Paul Feliks Frei 1 (Elva)
8. Kennart Adov 1 (Otepää)
8. Elari Kikas 1 (Pühajärve)
8. Mauri Kozlovski 1 (Pühajärve)
8. Dennis Prans 1 (Pühajärve)
8. Rene Levin 1 (Puka)
8. Tauri Kozlovski 1 (Pühajärve)