Puka Cup 2010


3.juuni 1994.a poisid



Nr Aeg Mäng Tulemus
1 11:00  Puka vs Rõngu 2:0
2 11:18  Otepää vs Tüdrukud 4:0
3 11:36  Pühajärve vs Palupera 3:0
4 11:54  Puhja vs Puka 1:0
5 12:12  Rõngu vs Otepää 1:1
6 12:30  Tüdrukud vs Pühajärve 0:4
7 12:48  Otepää vs Puhja  0:3
8 13:06  Pühajärve vs Rõngu 1:1
9 13:24  Palupera vs Tüdrukud  4:0
10 13:42  Puka vs Otepää  0:0
11 14:00  Puhja vs Pühajärve 1:0
12 14:18  Rõngu vs Palupera 1:0
13 14:36  Pühajärve vs Puka 2:2
14 14:54  Palupera vs Puhja 0:2
15 15:12  Tüdrukud vs Rõngu 0:6
16 15:30  Otepää vs Pühajärve 0:2
17 15:48  Puka vs Palupera 1:0
18 16:06  Puhja vs Tüdrukud 6:0
19 16:24  Palupera vs Otepää 0:1
20 16:42  Tüdrukud vs Puka 0:1
21 17:00  Rõngu vs Puhja 0:0
# 17:20  Autasustamine  

Lõppjärjestus

1. Puhja
2. Pühajärve
3. Puka
4. Rõngu
5. Otepää
6. Palupera
7. FC Elva tüdrukud

Statistikat

Turniirist võttis osa 68 mängijat.
Kokku löödi 50 väravat.
Keskmiselt löödi 2,38 väravat mängus.
Suurima koosseisuga võistkond Puka 12 mängijaga.
Väiksema koosseisuga võistkond Palupera 7mängijaga.

Parimad mängijad

Parim väravavaht- Mark Mensikov(Puhja) Ei löödud ühtegi väravat.
Parim kaitsja- Keido Luik(Puka)
Parim mängija- Gen Alev(Pühajärve)
Parim väravakütt- Denis Samoilov lõi 7 väravat.

Väravakütid

Denis Samoilov - 7 (Puhja)
Raimo Teder - 5 (Pühajärve)
Gen Alev - 5 (Pühajärve)
Erki Vorobjovski - 5 (Puhja)
Harry Raidoja - 4 (Rõngu)
Allan Riim - 4 (Rõngu)
Sten Teemant - 3 (Otepää)
Henri Koha - 2 (Otepää)
Reeno Sööt - 2 (Puka)
Karel Sarv - 2 (Puka)
Siim Heinmets - 2 (Palupera)
Raido Vorobjovski - 1 (Puhja)
Karel Tilga - 1 (Puka)
Indrek Voolaid - 1 (Otepää)
Martin Täär - 1 (Pühajärve)
Madis Vihmann - 1 (Pühajärve)
Keido Luik - 1 (Puka)

Puka Cup 2008


5.juuni 1994.a poisid

Aeg Mäng Tulemus
10:00  Puka II - Puka I 4:0
10:20  Puhja - Elva 97 0:1
10:40  Palupera - Pühajärve 1:1
11:00  Elva 94 - Rõngu 1:0
11:20  Puka II - Puhja 0:2
11:40  Puka I - Elva 97 3:1
12:00  Palupera - Elva 94 1:0
12:20  Pühajärve - Rõngu 0:1
12:40  Puka I - Puhja 2:0
13:00  Puka II - Elva 97 0:4
13:20  Pühajärve - Elva 94 1:0
13:40  Palupera - Rõngu 1:1
14:00  7.-8.koht Puka II - Elva 94 0:1
14:20  5.-6.koht Puhja - Pühajärve 0:3
14:40  1/2 finaal Puka I - Rõngu  1:1 pen.1:3
15:00  1/2 finaal Elva 97 - Palupera  0:0 pen.2:3
15:20  3.-4.koht Puka I - Elva 97 1:1 pen.3:2
15:40  finaal Rõngu - Palupera 0:2
16:00  Autasustamine  



Lõppjärjestus



1. Palupera
2. Rõngu

3. Puka I

4. Elva 97
5. Pühajärve
6. Puhja

7. Elva 94
8. Puka II




Statistikat



Turniirist võttis osa 79 mängijat
Kokku löödi 35 väravat
Keskmiselt 2,19 väravat mängus
Keskmiselt iga 7 minuti 30 sekundi järel löödi värav
Suurima koosseisuga võistkond Puka II 12 ja Elva 97 12 mängijat
Väikseima koosseisuga võistkond Rõngu 7 mängijaga



Parimad mängijad



Parim väravavaht - Artur Lõhmus (Palupera) löödud 2 värav
Parim kaitsja - Gert Saamel (Rõngu)
Parim mängija - Stephen harrison (Elva 97)
Parim väravakütt - Reeno Sööt (Puka I) 8 väravat



Väravakütid



1. Reeno Sööt 8 (Puka I)
2. Raikko Käos 4 (Palupera)
3. Stephen Harrison 4 (Elva 97)
4. Allan Riim 3 (Rõngu)
5. Madis Vihmann 3 (Pühajärve)
6. Anti Ivaste 2 (Elva 97)
7. Elari Kikas 1 (Palupera)
7. Silver Linde 1 (Puka I)
7. Mehis Uibopuu 1 (Puka I)
7. Kermo Veesaar 1 (Elva 97)
7. Dennis Prans 1 (Pühajärve)
7. Raimo Teder 1 (Pühajärve)
7. Riho Männiste 1 (Puhja)
7. Erki Vorobjovski 1 (Puhja)
7. Merko Miilaste 1 (Elva 94)
7. Kait Käos 1 (Elva 94)