Puhja Cup 2014 

 

Ajakava ja tulemused


23. veebruar Puhja Gümnaasiumi spordisaal (täiskasvanutele)

Mänguaeg: 1x14 minutit
Väljakul: 5v5 
Mängupall: Futsal

A-gruppViKaVvPK
FC Tartu IV4
2
1
1
4:67
III
FC Elva Otepää4
2
1
04:14
I
JK Valgjärve4
004
0:40V
JK Puhja4
3
01
6:19
II
JK Puka4
002
4:90IV

B-gruppViKaVvPK
FC Tartu RL4
3
01
7:29
-
Katjusha4
2
1
1
10:57
-
FC Elva II4
1
03
3:163
-
Puhja Noored   4
004
2:80V
Tartu Zenit4
3
1
013:310
-

Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 10:00 FC Tartu IV vs FC Elva Otepää  0:0
2 10:16 FC Tartu RL vs Katjusha   2:1
3 10:32 JK Valgjärve vs JK Puhja  -:+
4 10:48 FC Elva II vs Puhja Noored  2:1
5 11:04 FC Tartu IV vs JK Puka  4:3
6 11:20 FC Tartu RL vs Tartu Zenit  0:1
7 11:36 FC Elva Otepää vs JK Valgjärve  +:-
8 11:52 Katjusha  vs FC Elva II  5:1
9 12:08 JK Puhja vs JK Puka 2:0
10 12:24 Puhja Noored vs Tartu Zenit  1:3
11 12:40 FC Tartu IV vs JK Valgjärve  +:-
12 12:56 FC Tartu RL vs FC Elva II  3:0
13 13:12 FC Elva Otepää vs JK Puhja  1:0
14 13:28 Katjusha  vs Puhja Noored 2:0
15 13:44 JK Valgjärve vs JK Puka  -:+
16 14:00 FC Elva II vs Tartu Zenit  0:7
17 14:16 FC Tartu IV vs JK Puhja  0:3
18 14:32 FC Tartu RL vs Puhja Noored  1:0
19 14:48 FC Elva Otepää vs JK Puka  3:1
20 15:04 Katjusha  vs Tartu Zenit  2:2
Nr. Aeg Play-off Tulemus
21 15:20 A1 vs B4 Elva/Otepää vs Elva II
 0:0 (1:3)
22 15:36 A2 vs B3 JK Puhja vs Katjusha
 1:0
23 15:52 A3 vs B2 FC Tartu IV vs FC Tartu RL
 2:2  (2:3)
24 16:08 A4 vs B1 JK Puka vs Tartu Zenit
 3:6
25 16:24 1/2 finaal   FC Elva II vs   JK Puhja
 1:1 (1:2)
26 16:40 1/2 finaal   FC Tartu RL vs Tartu Zenit
 0:5
27 16:56 3.-4.koht   FC Elva II vs FC Tartu RL
 0:4
28 17:12 Finaal  JK Puhja vs Tartu Zenit
 4:2
# 17:28 Lõpetamine  


Puhja Cup 2013 



Ajakava-tulemused

24. veebruar Puka Gümnaasiumi võimlas, 1997.a ja nooremad

Mänguaeg: 1x13 minutit
Väljakul: 5v5 
Mängupall: nr. 4 futsal

 A-grupp


Vi
Ka
VV
P
K
1. Puhja           
320111:46II
2. Elva 9933008:19I
3. Nõo30030:1104.
4. Pühajärve31024:73III


 B-grupp


Vi
Ka
VV
P
K
1. Elva 97
32106:27I
2. Puka-Rõngu30033:1304.
3. Rannu31115:54III
4. Palupera32019:36II


  Aeg Mäng Tulemus
1. 9:30 PUHJA - ELVA 99  1:2
2. 9:45 ELVA 97 - PUKA-RÕNGU  3:1
3. 10:00 NÕO - PÜHAJÄRVE  0:2
4. 10:15 RANNU - PALUPERA  1:2
5. 10:30 PUHJA - NÕO  5:0
6. 10:45 ELVA 97 - RANNU  1:1
7. 11:00 ELVA 99 - PÜHAJÄRVE  2:0
8. 11:15 PUKA-RÕNGU - PALUPERA  0:7
9. 11:30 ELVA 99 - NÕO  4:0
10. 11:45 PUKA-RÕNGU - RANNU  2:3
11. 12:00 PUHJA - PÜHAJÄRVE  5:2
12. 12:15 ELVA 97 - PALUPERA  2:0
13. 12:30 1/4f (A1) ELVA 99                     (B4) PUKA-RÕNGU  3:2
14. 12:45 1/4f (A3) PÜHAJÄRVE               (B2) PALUPERA  5:0
15. 13:00 1/4f (A4) NÕO                           (B1) ELVA 97  1:3
16. 13:15 1/4f (A2) PUHJA                        (B3) RANNU  2:1
17. 13:30 B 1/2f (13.k) PUKA-RÕNGU      (14.k) PALUPERA  1:6
18. 13:45 B 1/2f (15.k) NÕO                     (16.k) RANNU  3:4
19. 14:00 1/2f (13.v) ELVA 99                  (14.v) PÜHAJÄRVE  1:2
20. 14:15 1/2f (15.v) ELVA 97                  (16.v) PUHJA  1:0
21. 14:30 7-8k (17.k) PUKA-RÕNGU        (18.k) NÕO  1:0
22. 14:45 5-6k (17.v) PALUPERA             (18.v) RANNU  4:3
23. 15:00 3-4k ELVA 99 - PUHJA  0:2
24. 15:15 FINAAL PÜHAJÄRVE - ELVA 97  1:2 
    Autasustamine  

Turniiri parim väravakütt - Artur Lõhmus
Turniiri parim ründaja - Raido Vorobjovski
Turniiri parim kaitsja - Hans-Hendrik Karro
Turniiri parim väravavaht - Kaur Nukka

Top 5 väravalööjad:
9 - Artur Lõhmus
7 - Raido Vorobjovski
7 - Martin Vaerand
5 - Paul-Feliks Frei
5 - Roland Liinar

Turniiril osales kokku 62 noort mängijat.
 
Üritust toetavad: Eesti Kultuurkapitali Tartumaa Ekspertgrupp, Puhja vald, Puhja Gümnaasium, Puka  Gümnaasium, FC Elva  




Puhja Cup 2011



Ajakava-tulemused

13. märts, 1997.a ja nooremad

Mänguaeg: 1x14 minutit
Väljakul: 5v5
Mängupall: nr. 5
Kohtunikud: Rando Kuus ja Laur Nurme

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Elva 97
430
111:3
9II
 Puhja
410
34:7
34.
 Rõngu
41120:8
15.
 Palupera        
42116:3
7III
 Nõo
420
27:3
9I

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
PK
 Elva 99
42118:2
7II
 Elva tüdrukud
41123:11
4III
 Puka
440
0
16:0
12I
 Otepää
40
131:15
15.
 Pühajärve
41125:5
44.


Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 10:00  Elva 97 vs Puhja  2 : 0
2 10:17  Elva 99 vs Elva tüdrukud  3 : 0
3 10:34  Rõngu vs Palupera  0 : 0 
4 10:51  Puka vs Otepää  6 : 0
5 11:08  Elva 97 vs Nõo  0 : 2
6 11:25  Elva 99 vs Pühajärve  1 : 1
7 11:42  Puhja vs Rõngu  2 : 0
8 11:59  Elva tüdrukud vs Puka  0 : 7
9 12:16  Palupera vs Nõo  2 : 0
10 12:33  Otepää vs Pühajärve  0 : 4
11 12:50  Elva 97 vs Rõngu 7 : 0 
12 13:07  Elva 99 vs Puka  0 : 1
13 13:24  Puhja vs Palupera 1 : 3 
14 13:41  Elva tüdrukud vs Otepää 1 : 1
15 13:58  Rõngu vs Nõo 0 : 3 
16 14:15  Puka vs Pühajärve   2 : 0
17 14:32  Elva 97 vs Palupera  2 : 1
18 14:49  Elva 99 vs Otepää  4 : 0
19 15:06  Puhja vs Nõo 1 : 2 
20 15:23  Elva tüdrukud vs Pühajärve 2 : 0 
Nr. Aeg Play-off Tulemus
21 15:40  Rõngu vs Otepää  1 : 0 
22 15:57 Nõo vs Elva 99 0 : 1 
23 16:14  Elva 97 vs Puka 0 : 0 (pen.3:2) 
24 16:31  Puhja vs Pühajärve 4 : 3 
25 16:48  Palupera vs Elva Tüdrukud 2 : 0 
26 17:05  Nõo vs Elva 97 0 : 4
27 17:22  Elva 99 vs Puka1 : 0
# 17:39  Autasustamine


Ajakava-tulemused

6. jaanuar, 1994.a ja nooremad

 Võistkond


Vi
Ka
Vv
P
K
 Pühajärve
6
5
0
1
30:5
15
II
 Otepää
6
2
1
3
10:22
7
IV
 Puka
6
2
2
2
16:16
8
III
 Rõngu
6
2
0
4
13:21
6
VI
 Elva
6
2
0
4
7:25
6
V
 Palupera
6
0
1
5
7:17
1
VII
 Puhja
6
6
0
0
29:4
18
I

Nr Aeg Mäng Tulemus
1 11:00  Otepää vs Puhja 0 : 6
2 11:18  Puka vs Palupera 2 : 2
3 11:36  Rõngu vs Elva 2 : 3
4 11:54  Pühajärve vs Otepää 8 : 0
5 12:12  Puhja vs Puka 3 : 1
6 12:30  Palupera vs Rõngu 2 : 3
7 12:48  Puka vs Pühajärve 1 : 5
8 13:06  Rõngu vs Puhja 2 : 5
9 13:24  Elva vs Palupera 1 : 0
10 13:42  Otepää vs Puka 2 : 2
11 14:00  Pühajärve vs Rõngu 5 : 0
12 14:18  Puhja vs Elva 9 : 0
13 14:36  Rõngu vs Otepää 4 : 1
14 14:54  Elva vs Pühajärve 0 : 6
15 15:12  Palupera vs Puhja 0 : 3
16 15:30  Puka vs Rõngu 5 : 2
17 15:48  Otepää vs Elva 3 : 1
18 16:06  Pühajärve vs Palupera 5 : 2
19 16:24  Elva vs Puka 2 : 5
20 16:42  Palupera vs Otepää 1 : 4
21 17:00  Puhja vs Pühajärve 3 : 1
# 17:20  Autasustamine  


Toimumisaeg:  13 detsember. Sihval Pühajärve Põhikooli võimlas.

Puhja Gümaasiumi ja FC Elva treeningrühmade vaheline traditsiooniline jalgpalliturniir võistluskogemuste saamiseks ja treeningutest osavõtu motiveerimiseks.

Vanuseklass         Võistkonnas         Väljakul         Pall

1994.a.s.                12 + juhendaja           4+1                futsal

Mängude algus, mänguaeg ja vahetused, mängude süsteem

Mängitakese kella 10:00 st kuni 17:00. Mänguaeg 1x17 minutit.   Edasi tagasi vahetused. Kohapeal toimubvõistkondade mängijate nimeline registreerimine kell 9:30! Võistkonnad loositaks kahte alagruppi. Kummastki alagrupist saab edasi poolfinaalmängudele kaks paremat võistkonda.

Poolfinaalmängud mängitakse läbi risti. Poolfinaalmängude võitjad mängivad I ja II kohale.
Kaotajad 3-4 kohale . Alagruppides 3-4 jäänud võistkonnad mängivad edasi 5-6 ja 7-8 kohtade selgitamise mängudes.

Auhinnad

I, II ja III koha saavutanud võistkondi autasustatakse karikate ja medalitega.
Parimale mängijale ja parimale väravavahile ning iga võistkonna parimale mängijale eriauhind.

Kutsutud võistkonnad

Elva, Pühajärve, Puka, Rõngu, Palupera, Otepää, Tarvastu, Puhja

Reeglid

Mängitakse FIFA reeglite järgi.

Täpsustused:
Vahetused toimuvad jooksvalt;
Kollane kaart tähendab mängija eeemaldamist mängust kaheks minutiks;
Punane kaart tähendab mängija eeemaldamist mängust mängu lõpuni ja võistkond mängib arvulises vähemuses 2 minutit. Kusjuures väljakumängijaid  ei tohi jääda  vähem kui 3 mängijat. Sellisel juhul kasutatakse karistusaja edasilükkamist.
Kahe minuti karistust kantakse selleks eraldatud trahvipingil.
Kahe minuti karistus lõppeb, kui karistusaja jooksul lüüakse karistatud võistkonnale värav;
Võistkonna mängijad ja treenerid/esindajad on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga neile spetsiaalselt ettevalmistatud pinkidel;
Mängijate lahkumine väljakult ning minek väljakule on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone. Selle nõudest mittekinnipidamine toob kaasa võistkonna karistamise kollase kaardiga.

Turniirisüsteemis toimuvatel võistlustel kasutatakse võrdsete punktide korral järgmisi kriteeriume:

a)      omavahelise mängu või omavaheliste mängude punktid;
b)      omavahelise mängu või omavaheliste mängude väravate vahe;
c)      omavahelises mängus või omavahelistes mängudes löödud väravate arv;
d)      üldine väravate vahe
e)      üldine löödud väravate arv
f)       karistused
g)      penaltid

Üritust toetavad: Eesti Kultuurkapitali Tartumaa Ekspertgrupp, Puhja ja Otepää vald, Puhja Gümnaasium ja Pühajärve Põhikool, FC Elva.