Palupera Cup 2014


1. oktoober 2000 a. poisid ja 1999 a. tüdrukud

Väljakul 7vs7
Mänguaeg 1x17 minutit
Poiste alagrupp

Vi
Ka
Vv
P
K
1. Elva I
541016:2
13I
2. Rõngu53208:311II
3. Elva II
52125:57III
4. Pühajärve52033:364.
5. Otepää52033:765.
6. Palupera50051:1606.


MängTulemus
Pühajärve - Otepää1:0
Palupera - Elva I0:8
Elva II - Rõngu1:1
Pühajärve - Palupera2:0
Otepää - Elva II1:0
Elva I - Rõngu1:1
Otepää - Palupera2:0
Pühajärve - Rõngu0:1
Elva I - Elva II3:1
Palupera - Rõngu1:2
Otepää - Elva I0:3
Pühajärve - Elva II0:1
Otepää - Rõngu0:3
Palupera - Elva II0:2
Pühajärve - Elva I0:1

Parimad mängijad

Parim väravavaht - Raido Hurt (Rõngu)
Parim kaitsja - Antti Arumäe (Elva I)
Parim mängija - Andreas Öövel (Elva II)
Parim väravakütt - Roland Liinar (Elva I)
   
Suurimad väravakütid
Roland Liinar 6 (Elva I)
Antti Arumäe 4 (Elva I)
Kristo Kolesnitsenko 3 (Elva I)
Karl Peri 3 (Rõngu)
Erik Vaarmann 2 (Elva I)
Kösta-Villem Tatar 2 (Rõngu)
Robin Kors 2 (Elva II)
Aleksander Alev 2 (Otepää)
Romet Reino 2 (Pühajärve)
Reigo Hurt 1 (Rõngu)
Henri Härm 1 (Rõngu)
Jasper Reilson 1 (Elva II)
Andreas Öövel 1 (Elva II)
Romet Jakobson 1 (Elva II)
Kaur Nukka 1 (Otepää)
Andreas Kiivit 1 (Pühajärve)
Ainar Ivaste 1 (Palupera)


Väljakul 4vs4
Mänguaeg 1x10 minutit
Tüdrukute alagrupp

Vi
Ka
Vv
P
K
1. JK II
43109:4
10I
2. JK III421111:57II
3. JK I
42119:47III
4. Rõngu I41124:544.
5. Rõngu II40042:1705.


MängTulemus
JK I - JK II1:2
Rõngu I - JK III0:2
JK I - Rõngu II5:0
JK II - Rõngu I2:0
JK III - Rõngu II6:1
JK I - Rõngu I1:1
Rõngu I - Rõngu II3:0
JK I - JK III2:1
JK II - Rõngu II3:1


Play-OffTulemus
A2-A3 JK III - JK I1:1 (pen. 1:0)
A1-A4 JK II - Rõngu I2:1
3.-4. k. JK I - Rõngu I4:1
Finaal: JK III - JK II0:2

Parimad mängijad

Parim väravavaht - Liisa Tatar (Rõngu I)
Parim kaitsja - Solveig Paju (JK III)
Parim mängija - Kaisa Kruus (JK II)
Parim väravakütt - Triin Tiimann (JK I)
   
Suurimad väravakütid
Triin Tiimann 7 (JK I)
Katherin Vahtla 7 (JK II)
Kaisa Kruus 6 (JK II)
Liisa Mägi 6 (JK III)
Daniela Jesin 5 (JK I)
Marleen Mälk 5 (JK III)
Kätlin Karjus 3 (Rõngu I)
Diana Soop 2 (Rõngu 1)
Solveig Paju 1 (JK III)
Egle Tuhkur 1 (JK I)
Katrin Gergalo 1 (Rõngu II)


Statistikat
Turniir toimus paralleelselt nii poistele kui ka tüdrukutele, kus ühes alagrupis mängisid kõik 6 poiste võistkonda omavahel läbi ning teises alagrupis mängis 5 tüdrukute võistkonda omavahel läbi nign seejärel play-off süsteemis lõpuni.
Turniirist võttis osa kokku 75 mängijat (55 poissi ning 20 tüdrukut).
Kokku löödi (36 väravat poiste alagrupis ning 47 väravat tüdrukute turniiril) 


Palupera Cup 2013

30.september 2000.a poisid

Väljakul 7vs7
Mänguaeg 1x13 minutit

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
1. Elva I
3
30
05:0 
9I
2. Rannu
3
20
13:2
6II
3. Otepää-Palupera
3
10
23:2
3III
4. Tüdrukud
3
00
30:7
04.


B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
1. Elva II                   
3
21011:0
7I
2. Puka-Rõngu
3
1
205:0
5II
3. Pühajärve
3
1114:2
4III
4. Puhja
3
0
031:18
04.


AegMängTulemus
10:00Elva I - Otepää-Palupera1:0
10:15Elva II - Puka-Rõngu0:0
10:30Rannu - Tüdrukud2:0
10:45Pühajärve - Puhja4:1
11:00Elva I -Rannu
2:0
11:15Elva II - Pühajärve
1:0
11:30Otepää-Palupera - Tüdrukud
3:0
11:45Puka-Rõngu - Puhja
5:0
12:00Otepää-Palupera - Rannu
0:1
12:15Puka-Rõngu - Pühajärve
0:0
12:30Elva I - Tüdrukud
2:0
12:45Elva II - Puhja
10:0
13:007.-8. koht Tüdrukud - Puhja
0:2
13:155.-6. koht Otepää-Palupera - Pühajärve
2:0
13:301/2 finaal Elva I - Puka-Rõngu
0:0 pen. 5:4
13:451/2 finaal Elva II - Rannu
3:0
14:003.-4. koht Puka-Rõngu - Rannu
5:0
14:15Finaal Elva I - Elva II
0:0 pen. 1:3
14:30Autasustamine

Lõppjärjestus:
1. Elva II
2. Elva I
3. Puka-Rõngu
4. Rannu
5. Otepää-Palupera
6. Pühajärve
7. Puhja
8. Tüdrukud

Statistikat
Turniirist võttis osa 69 mängijat.
Kokku löödi 44 väravat.
Keskmiselt löödi 2,44 väravat mängus.
Suurima koosseisuga võistkond Tüdrukud 11 mängijaga.
Väiksema koosseisuga võistkond Puhja ja Rannu 7 mängijaga.

Parimad mängijad

Parim väravavaht - Karl Kruus (Elva II)
Parim kaitsja - Raido Laan (Elva I)
Parim mängija - Henri Härm (Puka-Rõngu)
Parim väravakütt - Kristo Kolesnitsenko (Elva II)

Suurimad väravakütid
Kristo Kolesnitsenko 6 (Elva II)
Roland Liinar 4 (Elva I)
Henry-Jan Kesperi 3 (Elva II)
Robin Paring 3 (Puka-Rõngu)
Andreas Kiivit 3 (Pühajärve)
Aleksander Alev 3 (Otepää-Palupera)
Rainer Mõttus 2 (Puka-Rõngu)
Karl Peri 2 (Puka-Rõngu)
Kösta-Villem Tatar 2 (Puka-Rõngu)
Markus Niilus 2 (Elva II)

Pilte turniirist


Palupera Cup 2012

08.oktoober 1997.a poisid

Väljakul 6vs6
Mänguaeg 1x16 minutit


1 2 3 4 5 6 7 LA VV P K
1. Elva 97 X 4:0 4:2 1:2 1:0 0:0 6:0 16 4 +12 13 III
2. Elva-Nõo 99 0:4 X 0:0 0:2 0:4 0:1 2:0 2 11 -9 4 6.
3. Pühajärve-Otepää 2:4 0:0 X 0:1 0:6 1:0 8:0 11 11 0 7 4.
4. Puhja 2:1 2:0 1:0 X 0:4 4:0 4:0 13 5 +8 15 II
5. Rannu 0:1 4:0 6:0 4:0 X 4:1 8:0 26 2 +24 15 I
6. Puka 0:0 1:0 0:1 0:4 1:4 X 4:0 5 9 -4 7 5.
7. Rõngu 0:6 0:2
0:8 0:4 0:8 0:4 X 0 32 -32 0 7.


Nr. Aeg Mäng Tulemus
1. 10:00 Elva-Nõo 99 - Rõngu  2:0
2. 10:17 Pühajärve-Otepää - Puka  1:0
3. 10:34 Puhja - Rannu  0:4
4. 10:51 Elva 97 - Elva-Nõo 99  4:0
5. 11:08 Rõngu - Pühajärve-Otepää  0:8
6. 11:25 Puka - Puhja  0:4
7. 11:42 Pühajärve-Otepää - Elva 97  2:4
8. 11:59 Puhja - Rõngu  4:0
9. 12:16 Rannu - Puka  4:1
10. 12:33 Elva-Nõo 99 - Pühajärve-Otepää  0:0
11. 12:50 Elva 97 - Puhja  1:2
12. 13:07 Rõngu - Rannu  0:8
13. 13:24 Puhja - Elva-Nõo 99  2:0
14. 13:41 Rannu - Elva 97  0:1
15. 13:58 Puka - Rõngu  4:0
16. 14:15 Pühajärve-Otepää - Puhja  0:1
17. 14:32 Elva-Nõo 99 - Rannu  0:4
18. 14:49 Elva 97 - Puka  0:0
19. 15:06 Rannu - Pühajärve-Otepää  6:0
20. 15:23 Puka - Elva-Nõo 99 1:0 
21. 15:40 Rõngu - Elva 97  0:6
# 16:00 Autasustamine  

Lõppjärjestus:
1. Rannu
2. Puhja
3. Elva
4. Pühajärve-Otepää
5. Puka
6. Elva-Nõo 99
7. Rõngu

Statistikat

Turniirist võttis osa 63 mängijat.
Kokku löödi 73 väravat.
Keskmiselt löödi 3,47 väravat mängus.
Suurima koosseisuga võistkond Rannu ja Elva-Nõo 99 10 mängijaga.
Väiksema koosseisuga võistkond Elva 7 mängijaga.

Parimad mängijad

Parim väravavaht - Kristen Käos (Rannu)
Parim kaitsja - Markus Sikk (Elva)
Parim mängija - Raido Vorobjovski (Puhja)
Parim väravakütt - Ott Alekõrs (Rannu)

Väravakütid

1. Ott Alekõrs - 11 (Rannu)
2. Raido Vorobjovski - 10 (Puhja)
3. Rasmus Sikk - 7 (Elva)
3. Egert Hainla - 7 (Rannu)
4. Paul-Feliks Frei - 6 (Elva)
5. Heigo-Aaron Siniorg - 4 (Rannu)
5. Mihkel Tamm - 4 (Puka)
5. Rasmus Jaagant - 4 (Pühajärve-Otepää)
6. Markus Sikk - 3 (Elva)
6. Arnold Sumberg - 3 (Pühajärve-Otepää)
7. Tauri Talve - 2 (Rannu)
7. Mati Lensment - 2 (Rannu)
7. Mario Kangor - 2 (Puhja)
7. Markus Lokk - 2 (Elva-Nõo 99)
7. Karel Kaupmees - 2 (Pühajärve-Otepää)
8. Kristjan Kumberg  - 1 (Elva)
8. Gennet-Joel Laks - 1 (Elva)
8. Karl Peri - 1 (Puka)
8. Rene Tamm - 1 (Puka)
8. Romet Reino - 1 (Pühajärve-Otepää)
8. Aleksander Alev - 1 (Pühajärve-Otepää)

Palupera Cup 2011


27.september 1997.a poisid

Väljakul 7vs7
Mänguaeg 2x8 minutit

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
1. Elva Tüdrukud
3
0
0
3
0:9
0
4.
2. Rõngu
3
1
0
2
2:9
3
III
3. Elva 99
3
2
0
1
12:2
6
II
4. Elva 97
3
3
0
0
6:0
9
I

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
1. Rannu           
3
0
2
1
2:3
2
III
2. Puka
3
1
1
1
4:3
4
II
3. Palupera
3
3
0
0
3:0
9
I
4. Pühajärve
3
0
1
2
0:3
1
4.


Aeg Mäng Tulemus
12:00  Elva Tüdrukud vs Rõngu
0:1
12:20  Rannu vs Puka
2:2
12:40  Elva 99 vs Elva 97
0:1
13:00  Palupera vs Pühajärve
1:0
13:20  Elva Tüdrukud vs Elva 99
0:6
13:40  Rannu vs Palupera
0:1
14:00  Rõngu vs Elva 97
 0:3
14:20  Puka vs Pühajärve
2:0
14:40  Rõngu vs Elva 99
1:6
15:00  Puka vs Palupera
 0:1
15:20  Elva Tüdrukud vs Elva 97
0:2
15:40  Rannu vs Pühajärve
0:0
16:00  7.-8. koht Elva Tüdrukud vs Pühajärve
0:3
16:20  5.-6. koht Rõngu vs Rannu
0:4
16:40  1/2 finaal Elva 97 vs Puka
0:0 pen. 0:2
17:00  1/2 finaal Elva 99 vs Palupera
1:1 pen. 3:2
17:20  3.-4. koht Elva 97 vs Palupera
1:2
17:40  Finaal Puka vs Elva 99
2:0
18:00  Autasustamine  
Lõppjärjestus

1. Puka
2. Elva 99
3. Palupera
4. Elva 97
5. Rannu
6. Rõngu
7. Pühajärve
8. FC Elva tüdrukud

Statistikat

Turniirist võttis osa 69 mängijat.
Kokku löödi 43 väravat.
Keskmiselt löödi 2,39 väravat mängus.
Suurima koosseisuga võistkond Rannu ja Elva Tüdrukud 11 mängijaga.
Väiksema koosseisuga võistkond Puka 7 mängijaga.

Parimad mängijad

Parim väravavaht - Mait Käos (Palupera)
Parim kaitsja - Artur Lõhmus (Palupera)
Parim mängija - Silver Linde (Puka)
Parim väravakütt - Kristo Kolesnitšenko (Elva 99)

Eriauhinnad

Kaur Nukka, Marge Engel, Kristjan Moorast

Väravakütid

1. Kristo Kolesnitšenko - 4 (Elva 99)
1. Roland Liinar - 4 (Elva 99)
1. Kris Käos - 4 (Palupera)
1. Ott Alekõrs - 4 (Rannu)
5. Robin Paring - 3 (Puka)
5. Hans Hendrik Karro - 3 (Elva 99)
7. Silver Linde - 1 (Puka)
7. Erik Vaarmann - 1 (Elva 99)
7. Jarmo Pähklamäe - 1 (Elva 99)
7. Tauri Kozlovski - 1 (Palupera)
7. Mauri Kozlovski - 1 (Palupera)
7. Laur Tammeorg - 1 (Elva 97)
7. Rasmus Sikk - 1 (Elva 97)
7. Kristjan Kumberg - 1 (Elva 97)
7. Eleri Pastak - 1 (Elva 97)
7. Kermo Veesaar - 1 (Elva 97)
7. Aleksander Alev - 1 (Elva 97)
7. Kaur Nukka - 1 (Elva 97)
7. Heigo Aaron Siniorg - 1 (Elva 97)
7. Mait Madisson - 1 (Rõngu)
7. Kristjan Eensalu - 1 (Rõngu)
7. Karl Kimmel - 1 (Pühajärve)
7. Martin Täär - 1 (Pühajärve)

Palupera Cup 2010


23.september 1994.a poisid

Väljakul 7vs7
Mänguaeg 1x15 minutit


A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
1. Puka
3
2
1
0
2:0
7
I
2. Palupera
3
1
1
1
1:1
4
II
3. Elva
3
1
0
2
1:2
3
III
4. Pühajärve
3
0
2
1
0:1
0
4.

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
1. Puhja
3
3
0
0
7:0
9
I
2. Rõngu
3
2
0
1
6:2
6
II
3. Otepää
3
0
1
2
0:5
1
III
4. Elva Tüdr
3
0
1
2
0:6
1
4.

Nr Aeg Mäng Tulemus
1 12:00 Puka vs Pühajärve
0:0
2 12:18 Rõngu vs Puhja
0:2
3 12:36 Elva vs Palupera
0:1
4 12:54 Elva Tüdrukud vs Otepää
0:0
5 13:12 Puka vs Elva
1:0
6 13:30 Rõngu vs Elva Tüdrukud
3:0
7 13:48 Pühajärve vs Palupera
0:0
8 14:06 Puhja vs Otepää
2:0
9 14:24 Pühajärve vs Elva
0:1
10 14:42 Puhja vs Elva Tüdrukud
3:0
11 15:00 Puka vs Palupera
1:0
12 15:18 Rõngu vs Otepää
3:0
13 15:36 Pühajärve vs Elva Tüdrukud (7.-8.koht) 4:0
14 15:54 Elva vs Otepää (5.-6.koht) 1:0
15 16:12 Puka vs Rõngu (poolfinaal) 3:0
16 16:30 Palupera vs Puhja (poolfinaal) 0:3
17 16:48 Rõngu vs Palupera (3.-4.koht) 1:0
18 17:06 Puka vs Puhja (Finaal) 0:0 pen. 2:3
# 17:30 Autasustamine

Lõppjärjestus

1. Puhja
2. Puka
3. Rõngu
4. Palupera
5. Elva
6. Otepää
7. Pühajärve
8. FC Elva tüdrukud

Statistikat

Turniirist võttis osa 80 mängijat.
Kokku löödi 29 väravat.
Keskmiselt löödi 1,72 väravat mängus.
Suurima koosseisuga võistkond Elva Tüdrukud 13 mängijaga.
Väiksema koosseisuga võistkond Otepää 7 mängijaga.

Parimad mängijad

Parim väravavaht - Ergo Leppik (Puhja)
Parim kaitsja - Taisto Lainevool (Puhja)
Parim mängija - Silver Linde (Puka)
Parim väravakütt - Allan Riim (Rõngu)

Väravakütid

1. Allan Riim - 4 (Rõngu)
2. Denis Samoilov - 3 (Puhja)
2. Karl Markus Põldmaa - 3 (Puhja)
4. Erki Vorobjovski - 2 (Puhja)
4. Silver Linde - 2 (Puka)
4. Karel Sarv - 2 (Puka)
4. Harry Raidoja - 2 (Rõngu)
4. Raimo Teder - 2 (Pühajärve)
9. Taisto Lainevool - 1 (Puhja)
9. Raido Vorobjovski - 1 (Puhja)
9. Keido Luik - 1 (Puka)
9. Marek Gergalo - 1 (Rõngu)
9. Kris Käos - 1 (Palupera)
9. Joosep Roosaar - 1 (Elva)
9. Madis Vihmann - 1 (Pühajärve)
9. Gen Alev - 1 (Pühajärve)

Palupera Cup 2009


8.oktoober 1994.a poisid

Aeg Mäng Tulemus Väravad
12:00 Pühajärve - Rõngu 0:1 Riim  
12:20 Elva - Otepää 0:1 Voolaid
12:40 Puka - Puhja 0:1 Vorobjovski
13:00 Palupera - Rõngu 0:0  
13:20 Puka - Otepää 2:0 Sarv, Sööt
13:40 Elva - Puhja 0:0  
14:00 Pühajärve - Palupera 2:0 Alev, Teder, Vihmann
14:20 Elva - Puka 1:3 Veesaar - Sööt 2, Luik
14:40 Puhja - Otepää 5:0 Vorobjovski 4, Samoilov
15:00 Palupera - Elva  1:2 Andre Lõhmus - Ivaste 2
15:20 Rõngu - Puka 0:1 Sööt
15:40 Elva - Otepää 1:0 Veesaar  
16:00 Pühajärve - Puhja 1:0 Vihmann 
16:20 Palupera - Otepää 0:0  
16:40 Rõngu - Puhja 0:2 Vorobjovski, Samoilov
17:00 Puka - Pühajärve 1:1 pen. 2:0 Sarv - Teder




Lõppjärjestus





1. Puka


2. Pühajärve

3. Puhja


4. Rõngu


5. Elva


6. Palupera

7. Otepää





Statistikat





Turniirist võttis osa 68 mängijat

Kokku löödi 26 väravat

Keskmiselt 1,625 väravat mängus - madalaim näitaja läbi aegada (positiivne)
Keskmiselt iga 9 minuti 50 sekundi järel löödi värav
Suurima koosseisuga võistkond Pühajärve 13 
Väikseima koosseisuga võistkond Puhja 7 mängijaga




Parimad mängijad





Parim väravavaht -  Tarvo Leesik (Rõngu)
Parim kaitsja - Karl Kimmel (Pühajärve)
Parim mängija - Reeno Sööt (Puka)

Parim väravakütt - Erkki Vorobjovski (Puhja)




Väravakütid





1. Erkki Vorobjovski 6 (Puhja)

2. Reeno Sööt 4 (Puka)

3. Karel Sarv 2 (Puka)

3. Madis Vihmann 2 (Pühajärve)

3. Raimo Teder 2 (Pühajärve)

3. Denis Samoilov 2 (Puhja)

3. Anti Ivaste 2 (Elva)

3. Kermo Veesaar 2 (Elva)

9. Allan Riim 1 (Rõngu)

9. Indrek Voolaid 1 (Otepää)

9. Gen Alev 1 (Pühajärve)

9. Keido Luik 1 (Puka)

9. Andre Lõhmus 1 (Palupera)