FC Elva Indoor Cup 2012-2013 saaliturniirid tõid kohale nelja rahvuse esindajad

Kahe kuu jooksul (detsembris ja jaanuaris) toimunud turniiridest võtsid osa Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa võistkonnad. Kokku osales 93 võistkonda koos 915 mängijaga. Kõige rohkem võistkondi oli esindatud FC Elva ja JK Tammeka klubidel. Turniiridele andis lisavürtsi kohapeal tegutsenud FC Elva jalkapood, kust leidsid paljud mängijad omale abi, kui selleks oli vajadust.

01. detsember toimus 2000.a noormeeste turniir, kus peamist rolli etendasid FC Elva, JK Tammeka ja JK Merkuur-Juunior. FC Elva Indoor Cup´ide suurimaid üllatusi sündis ¼ finaalis, kui FC Elva 01-02 poiste võistkond suutis alistada pea kaks aastat vanematest poistest koosnenud väga tugeva JK Merkuur-Juuniori. Selle mänguga andsid poisid ka kogu oma energia ja kokkuvõttes saavutati tubli neljas koht. Kolmanda koha pälvis FC Elva 2000 esindus ja finaalis oli JK Tammeka I võistkond kindlalt parem JK Merkuur-Juunior II noortest.

02. detsembril astusid võistlustulle 2004.a noormehed. Edukamad võistkonnad selles vanuses tulid Põhja-Eestist, nendele pakkus konkurentsi FC Santos. Paremusjärjestus: Tallinna FC Infonet, Tallinna FC Tiigrid, Harju Jalgpallikool ja FC Santos.

08. detsembril mängisid 2002.a noormehed, oli üks pingelisemaid turniire sellel hooajal. Mõlemates poolfinaalides selgitati paremus alles penaltite järel. Finaalis kohtusid FC Elva ja TJK Legion, põneva kohtumise võitis kodumeeskond tulemusega 3:2. Kolmanda koha pälvis JK Tammeka I

09. detsembril toimus ainuke naisterahvaste turniir täiskasvanutele, millest võttis osa üheksa võistkonda. Kohal oli kolm Meistriliiga klubi, Tallinna FC Flora, JK Tammeka ja JK Tallinna Kalev. Häid esitusi pakkus ka FC Elva võites 3:1 JK Tallinna Kalevit ja mängides hilisema võitjaga väravateta viiki. Finaalis võitis FC Flora II JK Tammeka Valge esindust alles peale penaltiseeriat. Kolmanda koha napsas JK Tammeka Sinine FC Flora I ees.

15. detsembril toimus noormeeste kõige vanema vanuseklassi 1998.a sündinute võistlus. Millest võttis osa kümme võistkonda, nendest kolm tiimi olid FC Elva klubist. Parimaks osutus Tallinna SC Real, teiseks tuli FC Elva ja kolmandaks FC Elva 99-00, neljanda koha saavutasid JK Tammeka 99 noored.

16. detsembril mängisid 2003.a sündinud poisid. Osalejate nimekirjale lisas värvi Leedu klubi FK Nevezis. Finaalis mängisid JK Tammeka ja JK Merkuur-Juunior, viimane võistkond võitis selgelt 4:0. Kolmanda koha said leedukad, kes alistasid JK Tallinna Kalev I tulemusega 2:0.

5. jaanuar naasesid klubid puhkuselt ja FC Elva Indoor Cup jätkus 1999.a noormeeste võistlusega. Turniiril olid esindatud mitmed tippvõistkonnad Eestist ja väga tugev võistkond Ivangorodist (DFK Parus). Finaali jõudsid Pärnu JK ja TJK Legion, esimene võitis kohtumise kindlalt 5:1. Pronksi kohtumises olid võimsamad FC Elva noormehed, kes alistasid Tallinna SC Reali 4:0.

6. jaanuaril toimis meeste turniir, kus läks tiitlit kaitsma ka FC Elva esindus. Kümne meeskonna turniiril oligi üks põnevamaid kohtumisi FC Elva ja FC Tarvastu vaheline ¼ finaal. Väga jõuline ja karm mäng lõppes tulemusega 3:3, penaltiseeria läks väga pikaks, milles oli FC Tarvastu parem tulemusega 11:10. Finaali jõudsid SK10 ja FC Tarvastu, kus viimane tuli välja 1:3 kaotusseisust ja võitis turniiri 4:3. Kolmanda ja neljanda koha jagasid kaks Läti esindust, kellest paremaks osutus Balvi Sporta Center.

12. jaanuar olid võistlustules 2001.a poisid, kus edukaimaks osutus JK Narva Trans I, kellel polnud vastast sellel turniiril. Finaalis alistati lätlaste esindaja Balvi Sporta Center 8:0. Kolmanda koha võitlesid omale TJK Legioni noored.

13. jaanuar toimus hooaja viimane FC Elva Indoor Cup kõige noorematele poistele. Sellel turniiril oli parimaks võistkonnaks Tallinna FC Infonet, kes oli parem lätlaste FK Super Nova Riia esindusest. Kolmanda koha võitles omale Pärnu JK Vaprus Paikuse võistkond.

FC Elva Indoor Cup 2012-2013 numbrites

2005.a võistkondi 8, osalejate arv 75
2004.a võistkondi 10, osalejate arv 88
2003.a võistkondi 10, osalejate arv 105
2002.a võistkondi 8, osalejate arv 65
2001.a võistkondi 10, osalejate arv 109
2000.a võistkondi 10, osalejate arv 90
1999.a võistkondi 8, osalejate arv 91
1998.a võistkondi 10, osalejate arv 98
Mehed võistkondi 10, osalejate arv 106
Naised võistkondi 9, osalejate arv 88

Rohkem infot mängude ja võistkondade tulemuste kohta

PILDID

VIDEO

Täname

Nõo Spordihoone ja nende töötajad
Nõo Spordihoone kohvik ja töötajad
Videokokkuvõte: Rando Kall (Fotovabrik)
Fotograafid: Karina Kompus. Liina Ivask, Margus Ivask, Helmut Paring, Rando Kall
Kohtunikud: Alik Säde, Neeme Neemlaid, Veiko Haan, Jürgen Kuresoo, Laur Nurme, Mihkel Teder
Abilised Eneli Õigus, Eveli Õigus

Täname kõiki treenereid, lapsevanemaid ja osalejaid, kes andsid oma panuse jalgpalli arendamisse Lõuna-Eestis.

FC Elva Indoor Cup toetajaid


Kokkuvõte turniirist

Marek Naaris – ürituse peakorraldaja

Mehed

A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Neeme Neemlaid ja Alik Säde

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva II
40132:10
15.
 JK Tammeka Valge
42119:4
7II
 FC Tarvastu
42116:5
7III
 FC Lootos
41124:7
44.
 FC Marienburg (LAT)      
430
18:3
9I


 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva 
4220
11:4
8II
 JK Tammeka Sinine     41036:11
34.
 SK10 Premium
43109:3
10I
 Valga FC Warrior
40043:16
05.
 Balvi Sporta Center (LAT)
421110:5
7III


Nr.AegMängTulemus
19:00FC Elva II vs JK Tammeka Valge0:5 
29:15FC Elva vs JK Tammeka Sinine 3:1
39:30FC Tarvastu vs Põlva FC Lootos 2:0
49:45SK10 Premium vs Valga FC Warrior3:1 
510:00FC Elva II vs FC Marienburg (LAT) 0:1
610:15FC Elva vs Balvi Sporta Center (LAT)2:2 
710:30JK Tammeka Valge vs FC Tarvastu3:0
810:45JK Tammeka Sinine vs SK10 Premium1:4 
911:00Põlva FC Lootos vs FC Marienburg (LAT)0:3 
1011:15Valga FC Warrior vs Balvi Sporta Center (LAT)1:5
1111:30FC Elva II vs FC Tarvastu 1:1
1211:45FC Elva vs SK10 Premium 1:1
1312:00JK Tammeka Valge vs Põlva FC Lootos1:1 
1412:15JK Tammeka Sinine vs Valga FC Warrior3:1 
1512:30FC Tarvastu vs FC Marienburg (LAT) 3:1
1612:45SK10 Premium vs Balvi Sporta Center (LAT) 1:0
1713:00FC Elva II vs Põlva FC Lootos1:3 
1813:15FC Elva vs Valga FC Warrior 5:0
1913:30JK Tammeka Valge vs FC Marienburg (LAT) 0:3
2013:45JK Tammeka Sinine vs Balvi Sporta Center (LAT)1:3 


Nr.AegPlay-offTulemus
2114:009.-10. koht FC Elva II vs FC Warrior LIVE 3:3 pen. 3:4
2214:301/4 f FC Marienburg (LAT) vs JK Tammeka Sinine 4:0
2315:001/4 f FC Elva vs FC Tarvastu3:3 pen. 10:11 
2415:301/4 f SK10 Premium vs FC Lootos5:3 
2516:001/4 f JK Tammeka Valge vs Balvi Sporta Center (LAT)2:6
2616:301/2 f FC Marienburg (LAT) vs FC Tarvastu1:4 
2717:001/2 f SK10 Premium vs Balvi Sporta Center (LAT)1:0 
2817:303.-4.koht FC Marienburg (LAT) vs Balvi Sporta Center (LAT)2:6 
2918:00Finaal FC Tarvastu vs SK10 Premium4:3 
#18:30Autasustamine 


Turniiri parim väravavaht: Jurgis Vilcinš (Balvi Sporta Center)
Turniiri parim kaitsja-mängija: Meelis Allik (FC Tarvastu)
Turniiri parim väravakütt: Eero Eessaar (SK10 Premium) 

Naised

M 1x17 minutit
6 vs 6
Pall: Futsal
Kohtunikud: Marek Naaris (UEFA B treener) ja Alik Säde (EJL litsentsiga)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva 
41126:8
44.
 JK Tammeka Valge    
4310
9:2
10I
 JK Saarepiiga
410
36:13
35.
 FC Flora II
42116:3
7II
 JK Tallinna Kalev
41125:6
4III


 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 JK Tammeka Sinine   
31118:4
4II
 FC Ülenurme
30
0
30:16
0
4.
 FC Flora I
330
0
9:0
9I
 SK10 Premium
31116:3
3III



Nr.AegMängTulemus
110:00FC Elva vs JK Tammeka V0:3 
210:20JK Tammeka S vs FC Ülenurme7:0
310:40JK Saarepiiga vs FC Flora II 1:4
411:00FC Elva vs JK Tallinna Kalev 3:1
511:20FC Flora I vs SK10 Premium2:0 
611:40JK Tammeka V vs JK Saarepiiga 3:0 
712:00FC Flora II vs JK Tallinna Kalev1:0
812:20JK Tammeka S vs FC Flora I0:3 
912:40FC Elva vs JK Saarepiiga 3:4
1013:00JK Tammeka V vs FC Flora II 2:1
1113:20FC Ülenurme vs SK10 Premium 0:5
1213:40JK Saarepiiga vs JK Tallinna Kalev 1:3
1314:00FC Ülenurme vs FC Flora I0:4
1414:20FC Elva vs FC Flora II 0:0
1514:40JK Tammeka S vs SK10 Preimum1:1
1615:00JK Tammeka V vs JK Tallinna Kalev 1:1


Nr.AegPlay-offTulemus
1715:201/4 f JK Tammeka Valge vs FC Ülenurme5:1
1815:451/4 f JK Tammeka vs JK Tallinna Kalev3:0 
1916:101/4 f FC Flora I vs FC Elva  3:0
2016:351/4 f FC Flora II vs SK10 Premium 2:0
2117:001/2 f JK Tammeka Valge vs JK Tammeka Sinine 0:0 pen. 4:3
2217:251/2 f FC Flora I vs FC Flora II0:0 pen. 1:2
2317:503.-4.koht JK Tammeka Sinine vs FC Flora I1:0 
2418:15Finaal JK Tammeka Valge vs FC Flora II 1:1 pen. 2:3
#18:40Autasustamine 


Turniiri parim väravavaht: Pille Raadik (FC Flora II)
Turniiri parim kaitsja: Saron Läänmäe (FC Flora II)
Turniiri parim ründaja: Eneli Vals (JK Tammeka Valge)

2000

1x12 minutit alagrupp
2x12 minutit play-off
6 vs 6
Kohtunikud: Alik Säde ja Mihkel Teder

 A-grupp
M

Vi
K
VV
P
K
 FCE Pühajärve
4
0
0
4
0:19
0
5.
 FC Elva 01
4
1
1
27:13
4
4.
 JK Tammeka KV I
4
40
023:3
12
I
 FC Santos
4
2
0
2
10:12
6
III
 JK Merkuur-Juunior II        
4
21
1
11:4
7
II


 B-grupp
M

Vi
K
VV
P
K
 FC Elva 
4
3
1
0
6:1
10
II
 JK Tammeka 01
410
32:6
3
4.
 JK Tammeka KV II
4
1
0
3
4:11
3
5.
 JK Merkuur-Juunior I
4
3
1
0
11:4
10I
 Balvi Sporta Center (LAT)
4
1
0
3
4:5
3
III


Nr.AegMängTulemus
19:00FCE Pühajärve vs FC Elva 010:4 
29:15FC Elva vs JK Tammeka 011:0 
39:30JK Tammeka KV I vs FC Santos7:0 
49:45JK Tammeka KV II vs JK Merkuur-Juunior I2:4 
510:00FCE Pühajärve vs JK Merkuur-Juunior II0:4 
610:15FC Elva vs Balvi Sporta Center1:0 
710:30FC Elva 01 vs JK Tammeka KV I1:6
810:45JK Tammeka 01 vs JK Tammeka KV II 0:1
911:00FC Santos vs JK Merkuur-Juunior II0:4 
1011:15JK Merkuur-Juunior I vs Balvi Sporta Center2:0
1111:30FCE Pühajärve vs JK Tammeka KV I0:7 
1211:45FC Elva vs JK Tammeka KV II3:0
1312:00FC Elva 01 vs FC Santos 1:6
1412:15JK Tammeka 01 vs JK Merkuur-Juunior I1:4
1512:30JK Tammeka KV I vs JK Merkuur-Juunior II3:2 
1612:45JK Tammeka KV II vs Balvi Sporta Center1:4 
1713:00FCE Pühajärve vs FC Santos0:4 
1813:15FC Elva vs JK Merkuur-Juunior I1:1
1913:30FC Elva 01 vs JK Merkuur-Juunior II1:1
2013:45JK Tammeka 01 vs Balvi Sporta Center1:0 


Nr.AegPlay-offTulemus
2114:009.-10. koht: FCE Pühajärve vs JK Tammeka KV II                                    
1:1(pen.6:5)
2214:301/4 f: JK Tammeka KV I vs JK Tammeka 018:0
2315:001/4 f: FC Elva vs FC Santos5:3 
2415:301/4 f: JK Merkuur-Juunior I vs FC Elva 011:2
2516:001/4 f: JK Merkuur-Juunior II vs Balvi Sporta Center (LAT)3:1 
2616:301/2 f: JK Tammeka KV I vs FC Elva7:3 
2717:001/2 f: FC Elva 01 vs JK Merkuur-Juunior II1:4 
2817:303.-4.koht: FC Elva vs FC Elva 0110:1 
2918:00Finaal: JK Tammeka KV I vs JK Merkuur-Juunior II 6:0 
#18:30Autasustamine 


Turniiri parim väravavaht: Joonas Raidvee (JK Tammeka KV I)
Turniiri parim kaitsja: Anton Laponogov (JK Merkuur-Juunior II)
Turniiri parim ründaja: Rait Läll (JK Tammeka KV I)

2005

M 1x17 minutit 6 vs 6
Kohtunikud: Jürgen Kuresoo (FC Elva treener) ja Veiko Haan (UEFA B treener)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva 
3
1
0
25:10
3III
 FC Helios Võru II
311
14:9
4II
 Pärnu JK Vaprus Paikuse I
330
0
17:1
9I
 FK Super Nova Sigulda (LAT)
30
124:10
1
4.


 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 JK Merkuur-Juunior
30
0
30:12
0
4.
 FC Helios Võru I
310
2
3:13
3III
 FC Infonet
3
20
1
11:1
6II
 FK Super Nova Riga (LAT)
330
0
12:0
9I


Nr.AegMängTulemus
19:20FC Elva vs FC Helios Võru II1:2
29:40JK Merkuur-Juunior vs FC Helios Võru I0:3 
310:00Pärnu JK Vaprus Paikuse I vs FK Super Nova Sigulda (LAT)5:0 
410:20FC Infonet vs FK Super Nova Riga (LAT)0:1 
510:40FC Elva vs Pärnu JK Vaprus Paikuse I0:5
611:00JK Merkuur-Juunior vs FC Infonet0:6
711:20FC Helios Võru II vs FK Super Nova Sigulda (LAT)1:1 
811:40FC Helios Võru I vs FK Super Nova Riga (LAT)0:8 
912:00FC Elva vs FK Super Nova Sigulda (LAT)4:3
1012:20JK Merkuur-Juunior vs FK Super Nova Riga (LAT) 0:3
1112:40FC Helios Võru II vs Pärnu JK Vaprus Paikuse I1:7 
1213:00FC Helios Võru I vs FC Infonet0:5 
1313:251/4 f Pärnu JK Vaprus Paikuse I vs JK Merkuur-Juunior6:0 
1413:501/4 f FC Infonet vs FC Elva4:1
1514:151/4 f FK Super Nova Riga vs FK Super Nova Sigulda4:1 
1614:401/4 f FC Helios Võru II vs FC Helios Võru I0:3 
1715:05B 1/2 JK Merkuur-Juunior vs FC Elva1:1 (pen 2:3) 
1815:30B 1/2 FK Super Nova Sigulda vs FC Helios Võru II2:2 (pen 1:2)
1915:551/2 Pärnu JK Vaprus Paikuse I vs FC Infonet2:4 
2016:201/2 FK Super Nova Riga vs FC Helios Võru I8:0 
2116:457.-8. k JK Merkuur-Juunior vs FK Super Nova Sigulda2:1 
2217:105.-6. k FC Elva vs FC Helios Võru II1:1 pen. 1:2 
2317:353.-4. k Pärnu JK Vaprus Paikuse I vs FC Helios Võru I 7:1
2418:00F FC Infonet vs FK Super Nova Riga 2:1
#18:30Autasustamine 


Turniiri parim väravavaht: Karlis Benefelds (FK Super Nova Riga)
Turniiri parim kaitsja: Georgi Pasetshik (FC Infonet)
Turniiri parim ründaja: Joosep Põder (Pärnu JK Vaprus Paikuse)  

2004

Nõo Spordihoone
Alagrupp 1x12 minutit
Play-off 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Veiko Haan (UEFA B litsents) ja Laur Nurme (Treener III litsents)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva AM
4211
6:3
7II
 JK Merkuur-Juunior
4
21
1
2:4
7III
 FC Otepää
41
0
35:6
3
4.
 FC Santos II
4
0
04
0:11
0
5.
 FC Tiigrid
4
40
0
13:212I


 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva PP              
4
00
41:18
0
5.
 JK Tammeka
4
2
0
23:4
6
4.
 FC Santos I
420
24:5
6III
 FC Infonet
4
40
0
14:1
12I
 Harju JK
4202
10:46II


Nr.AegMängTulemus
19:00FC Elva AM vs JK Merkuur-Juunior0:0 
29:15FC Elva PP vs JK Tammeka1:2 
39:30FC Otepää vs FC Santos II4:0
49:45FC Santos I vs FC Infonet0:3
510:00FC Elva AM vs FC Tiigrid1:3 
610:15FC Elva PP vs Harju JK0:7 
710:30JK Merkuur-Juunior vs FC Otepää1:0 
810:45JK Tammeka vs FC Santos I0:2 
911:00FC Santos II vs FC Tiigrid0:4
1011:15FC Infonet vs Harju JK3:1
1111:30FC Elva AM vs FC Otepää3:0 
1211:45FC Elva PP vs FC Santos I0:2 
1312:00JK Merkuur-Juunior vs FC Santos II1:0
1412:15JK Tammeka vs FC Infonet0:1
1512:30FC Otepää vs FC Tiigrid1:2 
1612:45FC Santos I vs Harju JK0:2
1713:00FC Elva AM vs FC Santos II2:0
1813:15FC Elva PP vs FC Infonet0:7
1913:30JK Merkuur-Juunior vs FC Tiigrid 0:4
2013:45JK Tammeka vs Harju JK1:0


Nr.AegPlay-offTulemus
2114:009.-10. koht: FC Santos II vs FC Elva PP 5:0
2214:301/4 f FC Tiigrid vs JK Tammeka 3:2
2315:001/4 f Harju JK vs JK Merkuur-Juunior2:0 
2415:301/4 f FC Infonet vs FC Otepää6:0 
2515:451/4 f FC Elva AM vs FC Santos I 0:6
2616:301/2 f FC Tiigrid vs Harju JK3:1 
2717:001/2 f FC Infonet vs FC Santos 4:4 pen. 2:1
2817:303.-4.koht Harju JK vs FC Santos I1:5 
2918:00Finaal FC Tiigrid vs FC Infonet1:2 
#18:30Autasustamine 


Turniiri parim väravavaht: Andrei Tsurenkov (FC Infonet)
Turniiri parim kaitsja: Artur Sakarias (FC Infonet)
Turniiri parim ründaja: Ramol Sillamaa (FC Tiigrid)

2003

A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Marek Naaris (UEFA B treener) ja Laur Nurme (Treener C)

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva
4121
5:3
5III
FC Otepää
41
12
3:7
44.
JK Tallinna Kalev I
43
0
19:4
9
II
JK Tallinna Kalev III  
4
0
0
4
0:14
0
5.
FK Nevezis (LIT)
431
0
12:1
10I


B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
JK Tammeka 
4
3
0
1
8:2
9
II
JK Merkuur-Juunior
4
4
0
0
13:0
12
I
JK Tallinna Kalev II
4
2
0
2
6:6
6
III
Kiviõli FC IRBIS
4
0
0
4
0:13
0
5.
Viljandi JK Tulevik
4
1
0
3
2:8
3
4.


Nr.AegMängTulemus
19:00FC Elva vs FC Otepää1:1 
29:15JK Tammeka vs JK Merkuur-Juunior0:2 
39:30JK Tallinna Kalev I vs JK Tallinna Kalev III4:0 
49:45JK Tallinna Kalev II vs Kiviõli FC IRBIS4:0 
510:00FC Elva vs FK Nevezis0:0 
610:15JK Tammeka vs JK Tulevik1:0 
710:30FC Otepää vs JK Tallinna Kalev I0:2 
810:45JK Merkuur-Juunior vs JK Tallinna Kalev II3:0 
911:00JK Tallinna Kalev III vs FK Nevezis 0:4
1011:15Kiviõli FC IRBIS vs JK Tulevik0:2 
1111:30FC Elva vs JK Tallinna Kalev I0:2 
1211:45JK Tammeka vs JK Tallinna Kalev II3:0 
1312:00FC Otepää vs JK Tallinna Kalev III2:0 
1412:15JK Merkuur-Juunior vs Kiviõli FC IRBIS3:0 
1512:30JK Tallinna Kalev I vs FK Nevezis1:4
1612:45JK Tallinna Kalev II vs JK Tulevik2:0 
1713:00FC Elva vs JK Tallinna Kalev III4:0 
1813:15JK Tammeka vs Kiviõli FC IRBIS4:0
1913:30FC Otepää vs FK Nevezis0:4 
2013:45JK Merkuur-Juunior vs JK Tulevik5:0 


Nr.AegPlay-offTulemus
2114:009.-10. koht JK Tallinna Kalev III vs Kiviõli FC IRBIS1:4
2214:30FK Nevezis (LIT) vs Viljandi JK Tulevik5:0 
2315:00JK Tammeka vs FC Elva7:3
2415:30JK Merkuur-Juunior vs FC Otepää10:0 
2516:00JK Tallinna Kalev I vs  JK Tallinna Kalev II5:1
2616:301/2 f FK Nevezis (LIT) vs JK Tammeka2:7
2717:001/2 f JK Merkuur-Juunior vs JK Tallinna Kalev I2:1 
2817:303.-4.koht FK Nevezis (LIT) vs JK Tallinna Kalev I2:0 
2918:00Finaal JK Tammeka vs JK Merkuur-Juunior0:4
#18:30Autasustamine 


Turniiri parim väravavaht: Denis Krivonos (JK Tallinna Kalev I)
Turniiri parim kaitsja: Emilis Putinauskas (FK Nevezis)
Turniiri parim ründaja: Marten Murrand (JK Tammeka)

2002

M 1x17 
6 vs 6
Kohtunikud: Jürgen Kuresoo ja Alik Säde (EJL litsentsiga)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva VH
30
21
1:4
2III
 FC Elva KM I
330
019:1
9I
 JK Tammeka II          
31
1
12:5
4
II
 FC Lootos
3012
1:13
14.


 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva KM II
30
0
31:20
04.
 JK Tammeka I
320
19:3
6II
 TJK Legion
330
0
19:0
9I
 Riia FK Baltika (LAT)
31024:10
3III


Nr.AegMängTulemus
110:00FC Elva VH vs FC Elva KM I0:3 
210:20FC Elva KM II vs JK Tammeka I1:6 
310:40JK Tammeka II vs FC Lootos1:0 
411:00TJK Legion vs FK Baltika7:0 
511:20FC Elva VH vs JK Tammeka II0:0
611:40FC Elva KM II vs TJK Legion  0:10
712:00FC Elva KM I vs FC Lootos11:0 
812:20JK Tammeka I vs FK Baltika 3:0
912:40FC Elva KM I vs JK Tammeka II5:1 
1013:00JK Tammeka I vs TJK Legion 0:2
1113:20FC Elva VH vs FC Lootos 1:1
1213:40FC Elva KM II vs FK Baltika 0:4
1314:001/4 f FC Elva KM I vs FC Elva KM II5:1 
1414:251/4 f JK Tammeka I vs FC Elva VH 4:1 
1514:501/4 f TJK Legion vs FC Lootos11:0 
1615:151/4 f JK Tammeka II vs FK Baltika0:0 pen. 3:2 
1715:40B 1/2 FC Elva KM II vs FC Elva VH1:3 
1816:05B 1/2 FC Lootos vs FK Baltika3:3 pen.3:4 
1916:301/2 FC Elva KM I vs JK Tammeka I 2:2 pen. 6:5
2016:551/2 TJK Legion vs JK Tammeka II 1:1 pen. 2:0
2117:207.-8. k FC Elva KM II vs FC Lootos1:4
2217:455.-6. k FC Elva VH vs FK Baltika 2:1 
2318:103.-4. k JK Tammeka I vs JK Tammeka II 4:1
2418:35F FC Elva KM I vs TJK Legion 3:2
#19:00Autasustamine 


Turniiri parim väravavaht: Daniil Kabanen (TJK Legion)
Turniiri parim kaitsja: Karl Tammeorg (FC Elva KM I)
Turniiri parim ründaja: Robin Kors (FC Elva KM I) 

1999

A 1x17 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Neeme Neemlaid ja Marek Naaris

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva I
3
20
2
9:7
6II
 FC Lootos
3
0
0
3
4:12
0
4.
 Pärnu JK
3
3
0
0
14:5
9I
 SC Real Tallinn        
3
1
02
9:12
3
III


 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva II
3
01
2
0:4
14.
 JK Tammeka 
312
0
3:2
5II
 TJK Legion
3
21
0
8:3
7I
 DFK Parus (RUS)    
31
024:6
3
III


Nr.AegMängTulemus
110:00FC Elva I vs FC Lootos2:1
210:20FC Elva II vs JK Tammeka0:0
310:40Pärnu JK  vs SC Real Tallinn5:2 
411:00TJK Legion vs DFK Parus (RUS)4:2 
511:20FC Elva I vs Pärnu JK 1:3 
611:40FC Elva II vs TJK Legion0:3 
712:00FC Lootos vs SC Real Tallinn1:4 
812:20JK Tammeka vs DFK Parus (RUS)2:1 
912:40FC Elva I vs SC Real Tallinn6:3 
1013:00FC Elva II vs DFK Parus (RUS)0:1 
1113:20FC Lootos vs Pärnu JK 2:6 
1213:40JK Tammeka vs TJK Legion1:1 
1314:001/4 f Pärnu JK vs FC Elva II3:0 
1414:251/4 f JK Tammeka vs SC Real Tallinn2:4 
1514:501/4 f TJK Legion vs FC Lootos3:1
1615:151/4 f FC Elva I vs DFK Parus (RUS) 6:3
1715:40B 1/2 FC Elva II vs JK Tammeka3:1
1816:05B 1/2 FC Lootos vs DFK Parus (RUS)2:6
1916:301/2 Pärnu JK vs SC Real Tallinn4:0 
2016:551/2 TJK Legion vs FC Elva I1:1(pen.2:1)
2117:207.-8. k JK Tammeka vs FC Lootos8:2 
2217:455.-6. k FC Elva II vs DFK  Parus (RUS)1:2
2318:103.-4. k SC Real Tallinn vs FC Elva I0:4 
2418:35Finaal Pärnu JK vs TJK Legion5:1
#19:00Autasustamine 


Turniiri parim väravavaht - Maksim Nesterenko (TJK Legion)
Turniiri parim kaitsja-mängija - Igor Mohhov (Pärnu JK)
Turniiri parim väravakütt - Markus Lokk (FC Elva I)

FC Elva Indoor Cup 2011-2012 turniiridel osales kokku 91 võistkonda

1997.a tulemused 2011-2012


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Alik Säde ja Neeme Neemlaid

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva I
41213:3
5III
 JK Tammeka II        
440
017:3
12I
 FC Tartu
410
32:7
34.
 Rannu/Puhja
42114:4
7II
 RTU FC (LAT)
40130:9
15.

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva II
412
13:4
54.
 JK Tammeka I
302
12:3
23.
 JK Merkuur-Juunior
41
215:3
52.
 Pärnu JK
43104:0
10I
 JK Vasalemma        
30120:4
15.

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva I vs JK Tammeka II2:3
29:15 FC Elva II vs JK Tammeka I1:1 
39:30 FC Tartu vs Rannu/Puhja0:2
49:45 JK Merkuur-Juunior vs Pärnu JK0:0 
510:00 FC Elva I vs RTU FC 0:0 
610:15 FC Elva II vs JK Vasalemma0:0 
710:30 JK Tammeka II vs FC Tartu4:0 
810:45 JK Tammeka I vs JK Merkuur-Juunior1:1
911:00 Rannu/Puhja vs RTU FC 1:0 
1011:15 Pärnu JK vs JK Vasalemma1:0
1111:30 FC Elva I vs FC Tartu1:0 
1211:45 FC Elva II vs JK Merkuur-Juunior2:1 
1312:00 JK Tammeka II vs Rannu/Puhja4:1
1412:15 JK Tammeka I vs Pärnu JK0:1
1512:30 FC Tartu vs RTU FC 2:0 
1612:45 JK Merkuur-Juunior vs JK Vasalemma3:0 
1713:00 FC Elva I vs Rannu/Puhja0:0 
1813:15 FC Elva II vs Pärnu JK0:2
1913:30 JK Tammeka II vs RTU FC 6:0 
2013:45 JK Tammeka I vs JK Vasalemma3:1

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht: RTU FC (LAT) vs JK Vasalemma3:1
2214:30 1/4 f JK Tammeka II vs FC Elva II6:0
2315:00 1/4 f JK Merkuur-Juunior vs FC Elva I2:0 
2415:30 1/4 f Pärnu JK vs FC Tartu 8:0
2516:00 1/4 f Rannu/Puhja vs JK Tammeka I1:4 
2616:30 1/2 f JK Tammeka II vs JK Merkuur-Juunior1:1 pen. 1:3
2717:00 1/2 f Pärnu JK vs JK Tammeka I 0:0 pen. 3:2
2817:30 3.-4.koht JK Tammeka II vs JK Tammeka I3:3 
2918:00 Finaal JK Merkuur-Juunior vs Pärnu JK2:2 pen. 2:1 
#18:30 Autasustamine 

2001.a tulemused 2011-2012


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Alik Säde ja Neeme Neemlaid

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva I
431013:510I
 JK Tammeka II            
42115:5
7II
 FC Santos I
41125:6
44
 FC Helios
40
0
41:10
0
5
 Augur SK    
4130
8:6
6III

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva II
42114:3
7III
 FC Santos II
40042:15
05
 JK Tammeka I
43019:3
9II
 Põltsamaa JK Sport 
41127:8
44
 TJK Legion                 
430110:3
6I

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva I vs JK Tammeka II4:1
29:15 FC Elva II vs FC Santos II1:0 
39:30 FC Santos I vs FC Helios2:1 
49:45 JK Tammeka I vs Põltsamaa Sport3:0
510:00 FC Elva I vs Augur SK3:3 
610:15 FC Elva II vs TJK Legion1:0 
710:30 JK Tammeka II vs FC Santos I1:0 
810:45 FC Santos II vs JK Tammeka I0:4 
911:00 FC Helios vs Augur SK 0:2
1011:15 Põltsamaa Sport vs TJK Legion1:3
1111:30 FC Elva I vs FC Santos I2:1 
1211:45 FC Elva II vs JK Tammeka I1:2
1312:00 JK Tammeka II vs FC Helios2:0 
1412:15 FC Santos II vs Põltsamaa Sport1:5
1512:30 FC Santos I vs Augur SK2:2 
1612:45 JK Tammeka I vs TJK Legion0:2 
1713:00 FC Elva I vs FC Helios4:0 
1813:15 FC Elva II vs Põltsamaa Sport1:1 
1913:30 JK Tammeka II vs Augur SK 1:1
2013:45 FC Santos II vs TJK Legion1:5

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht FC Helios vs FC Santos II2:0 
2214:30 1/4 f FC Elva I vs Põltsamaa Sport5:1 
2315:00 1/4 f JK Tammeka I vs Augur SK 2:0
2415:30 1/4 f TJK Legion vs FC Santos I5:3  
2516:00 1/4 f JK Tammeka II vs FC Elva II1:0 
2616:30 1/2 f FC Elva I vs JK Tammeka I2:3
2717:00 1/2 f TJK Legion vs JK Tammeka II11:0 
2817:30 3.-4.koht FC Elva I vs JK Tammeka II4:1 
2918:00 Finaal JK Tammeka I vs TJK Legion1:3
#18:30 Autasustamine 


1999.a tulemused 2011-2012


A 1x18 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Alik Säde ja Veiko Haan

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Lynx Aurum
600
63:27
07.
 FC Elva 
641114:4
13II
 JK Tammeka Sinine
631213:8
104.
 JK Merkuur-Juunior
64
0220:11
12III
 FK Smiltene (LAT)
620411:2465.
 JK Tammeka Valge651018:216I
 FC Santos61147:1046.

Nr.AegMängTulemus
110:00 FC Elva vs FC Santos2:1
210:22 JK Tammeka Sinine vs JK Tammeka Valge0:2
310:44 JK Merkuur-Juunior vs FK Smiltene7:2
411:06 Lynx Aurum vs FC Elva0:3 
511:28 FC Santos vs JK Tammeka Sinine0:0
611:50 JK Tammeka Valge vs JK Merkuur-Juunior2:0 
712:12 JK Tammeka Sinine vs Lynx Aurum5:1
812:34 JK Merkuur-Juunior vs FC Santos3:2 
912:56 FK Smiltene vs JK Tammeka Valge1:3
1013:18 FC Elva vs JK Tammeka Sinine0:1
1113:40 Lynx Aurum vs JK Merkuur-Juunior1:6 
1214:02 FC Santos vs FK Smiltene2:3 
1314:24 JK Merkuur-Juunior vs FC Elva1:4
1414:46 FK Smiltene vs Lynx Aurum3:1
1515:08 JK Tammeka Valge vs FC Santos2:0 
1615:30 JK Tammeka Sinine vs JK Merkuur-Juunior0:3
1715:52 FC Elva vs FK Smiltene4:0
1816:14 Lynx Aurum vs JK Tammeka Valge0:8
1916:36 FK Smiltene vs JK Tammeka Sinine 2:7
2016:58 JK Tammeka Valge vs FC Elva1:1 
2117:20 FC Santos vs Lynx Aurum2:0

Turniiri parim väravavaht: Remi Roosmann (FC Elva)
Turniiri parim kaitsja: David Lehter (JK Merkuur-Juunior)
Turniiri parim ründaja: Richard Päll (JK Tammeka)

Mehed tulemused 2011-2012


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Alik Säde ja Veiko Haan

Kohal eelmise aasta võitja Koeru SK, kellele pakuvad konkurentsi aastalõputurniiride võitjad SK10 Premium ja FC Otepää.

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva
4310
7:2
10I
 JK Tammeka 96
41123:6
4III
 Põlva FC Lootos  
410
33:5
34.
 Navi Vutiselts
40
223:5
25.
 FC Pärna       
430
15:3
9II

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Tarvastu
4310
4:1
10II
 SK10 Premium     
4310
6:3
10I
 FC Otepää
40
132:5
15.
 Rannu vald
41123:4
4III
 Koeru SK
410
33:5
34.

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva vs JK Tammeka 962:0 
29:15 FC Tarvastu vs SK10 Premium1:1
39:30 FC Lootos vs Navi Vutiselts 2:1
49:45 FC Otepää vs Rannu vald 1:1
510:00 FC Elva vs FC Pärna 2:0
610:15 FC Tarvastu vs Koeru SK 1:0
710:30 JK Tammeka 96 vs FC Lootos2:1
810:45 SK10 Premium vs FC Otepää2:1
911:00 Navi Vutiselts vs FC Pärna0:1
1011:15 Rannu vald vs Koeru SK2:1
1111:30 FC Elva vs FC Lootos1:0
1211:45 FC Tarvastu vs FC Otepää1:0
1312:00 JK Tammeka 96 vs Navi Vutiselts0:0
1412:15 SK10 Premium vs Rannu vald1:0
1512:30 FC Lootos vs FC Pärna0:1
1612:45 FC Otepää vs Koeru SK0:1
1713:00 FC Elva vs Navi Vutiselts 2:2
1813:15 FC Tarvastu vs Rannu vald 1:0
1913:30 JK Tammeka 96 vs FC Pärna 1:3
2013:45 SK10 Premium vs Koeru SK 2:1

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht Navi Vutiselts vs FC Otepää2:2 pen. 3:1
2214:30 1/4 f FC Elva vs Koeru SK2:1 
2315:00 1/4 f FC Tarvastu vs JK Tammeka 965:3
2415:30 1/4 f SK 10 Premium vs FC Lootos2:3
2516:00 1/4 f FC Pärna vs Rannu Vald 3:1
2616:30 1/2 f FC Elva vs FC Tarvastu 2:1
2717:00 1/2 f FC Lootos vs Pärna 6:1
2817:30 3.-4. koht FC Tarvastu vs Pärna1:3 
2918:00 Finaal FC Elva vs FC Lootos4:1 
#18:30 Autasustamine 

Turniiri parim väravavaht: Arvo Käkk (FC Elva)
Turniiri parim kaitsja: Vladislav Mihnovitš (FC Lootos)
Turniiri parim ründaja: Indrek Klein (FC Tarvastu)

2002.a tulemused 2011-2012


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Lembit Sepp ja Alik Säde (EJL litsentsiga)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva
4310
8:2
10I
 JK Tammeka Blue
41306:2
6III
 JK Merkuur-Juunior
421113:4
7II
 Valka BJSS (LAT)
40131:16
15
 Tabasalu JK 
40223:7
14

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Helios
4310
7:2
10II
 JK Tammeka White
43106:0
10I
 FC Lootos
410
32:9
34
 Lynx Aurum
42023:2
6III
 Riia FK Baltika (LAT)
40041:6
05

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva vs JK Tammeka Blue 0:0
29:15 FC Helios vs JK Tammeka White 0:0 
39:30 JK Merkuur-Juunior vs Valka BJSS  8:0 
49:45 FC Lootos vs Lynx Aurum 0:2 
510:00 FC Elva vs Tabasalu JK 2:1 
610:15 FC Helios vs FK Baltika 2:1
710:30 JK Tammeka Blue vs JK Merkuur-Juunior 1:1 
810:45 JK Tammeka White vs FC Lootos 3:0 
911:00 Valka BJSS vs Tabasalu JK 1:1 
1011:15 Lynx Aurum vs FK Baltika 1:0
1111:30 FC Elva vs JK Merkuur-Juunior 3:1
1211:45 FC Helios vs FC Lootos 4:1
1312:00 JK Tammeka Blue vs Valka BJSS 4:0
1412:15 JK Tammeka White vs Lynx Aurum 1:0
1512:30 JK Merkuur-Juunior vs Tabasalu JK  3:0
1612:45 FC Lootos vs FK Baltika  0:1
1713:00 FC Elva vs Valka BJSS  3:0
1813:15 FC Helios vs Lynx Aurum 1:0
1913:30 JK Tammeka Blue vs Tabasalu JK 1:1
2013:45 JK Tammeka White vs FK Baltika 2:0

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht Valka BJSS vs FK Baltika0:2 
2214:30 1/4 f FC Elva vs FC Lootos8:2 
2315:00 1/4 f FC Helios vs JK Tammeka Blue1:3
2415:30 1/4 f JK Tammeka White vs Tabasalu JK1:3 
2516:00 1/4 f JK Merkuur-Juunior vs Lynx Aurum7:1 
2616:30 1/2 f FC Elva vs JK Tammeka Blue1:2
2717:00 1/2 f Tabasalu JK v JK Merkuur-Juunior 1:2
2817:30 3.-4.koht FC Elva vs Tabasalu JK 5:3
2918:00 Finaal JK Tammeka Blue vs JK Merkuur-Juunior 2:3
#18:30 Autasustamine 

Turniiri parim väravavaht: Daniel Kabanen (JK Merkuur-Juunior)
Turniiri parim kaitsja: Oskar Põldma (JK Tammeka Blue)
Turniiri parim ründaja: Aleksandr Iljin (JK Merkuur-Juunior) 

2003.a tulemused 2011-2012


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Alik Säde (EJL litsents) ja Laur Nurme (Treener III)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva 
43105:010I
 FC Santos II
40040:505.
 FC Warrior
43016:39II
 JK Tammeka            
42113:37III
 FC Helios41034:734.

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Santos I
41125:34III
 JK Merkuur-Juunior  
33007:09I
 FC Otepää
40040:1305.
 Valka BJSS (LAT)
41121:344.
 Tabasalu JK33006:09II

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva vs FC Santos II1:0
29:15 FC Santos I vs JK Merkuur-Juunior0:1
39:30 FC Warrior vs JK Tammeka2:0
49:45 FC Otepää vs Valka BJSS 0:1
510:00 FC Elva vs FC Helios 2:0
610:15 FC Santos II vs FC Warrior 0:1
710:30 JK Merkuur-Juunior vs FC Otepää4:0
810:45 JK Tammeka vs FC Helios2:1
911:00 Valka BJSS vs Tabasalu JK0:1
1011:15 FC Elva vs FC Warrior2:0
1111:30 FC Santos I vs FC Otepää5:0 
1211:45 FC Santos II vs JK Tammeka0:1
1312:00 FC Santos I vs Tabasalu JK0:2
1412:15 JK Merkuur-Juunior vs Valka BJSS2:0 
1512:30 FC Warrior vs FC Helios3:1
1612:45 FC Otepää vs Tabasalu JK0:3
1713:00 FC Elva vs JK Tammeka 0:0
1813:15 FC Santos I vs Valka BJSS0:0 
1913:30 FC Santos II vs FC Helios0:2
2013:45 JK Merkuur-Juunior vs Tabasalu JK  1:0

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht FC Santos II vs FC Otepää 0:2
2214:30 1/4 f FC Elva vs Valka BJSS2:2 (pen. 2:3 )
2315:00 1/4 f Tabasalu JK vs JK Tammeka0:0 (pen. 1:2 )
2415:30 1/4 f JK Merkuur-Juunior vs FC Helios5:0 
2516:00 1/4 f FC Warrior vs FC Santos I2:4
2616:30 1/2 f Valka BJSS vs JK Tammeka0:5 
2717:00 1/2 f JK Merkuur-Juunior vs FC Santos I4:1
2817:30 3.-4. koht: Valka BJSS vs FC Santos I4:2 
2918:00 Finaal: JK Tammeka vs JK Merkuur-Juunior0:6
#18:30 Autasustamine  

Turniiri parim väravavaht: Maksim Jušinski (JK Merkuur-Juunior)
Turniiri parim kaitsja: Georg Voldemar Järve (JK Tammeka)
Turniiri parim ründaja: Aleksandr Iljin (JK Merkuur-Juunior) 

Naised


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Lembit Sepp ja Alik Säde (EJL litsentsiga)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva 
40
220:5
24
 JK Tammeka II     
40
220:3
2III
 FC Warrior
40
220:7
25
 FC Lootos
430
15:1
9II
 FC Flora I
440
0
11:0
12I

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 JK Tammeka I
4310
7:0
10I
 SK10 Premium    
41123:5
4III
 JK Tulevik 
40
131:7
15
 FC Fauna
40
222:4
24
 FC Flora II
4310
4:1
10II

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva vs JK Tammeka II0:0 
29:15 JK Tammeka I vs SK10 Premium2:0 
39:30 FC Warrior vs FC Lootos0:1 
49:45 JK Tulevik vs FC Fauna1:1 
510:00 FC Elva vs FC Flora I0:3
610:15 JK Tammeka I vs FC Flora II0:0
710:30 JK Tammeka II vs FC Warrior0:0
810:45 SK10 Premium vs JK Tulevik1:0
911:00 FC Lootos vs FC Flora I0:1
1011:15 FC Fauna vs FC Flora II0:1
1111:30 FC Elva vs FC Warrior0:0 
1211:45 JK Tammeka I vs JK Tulevik4:0 
1312:00 JK Tammeka II vs FC Lootos0:2 
1412:15 SK10 Premium vs FC Fauna1:1
1512:30 FC Warrior vs FC Flora I0:6 
1612:45 JK Tulevik vs FC Flora II0:1
1713:00 FC Elva vs FC Lootos0:2 
1813:15 JK Tammeka I vs FC Fauna1:0
1913:30 JK Tammeka II vs FC Flora I0:1
2013:45 SK10 Premium vs FC Flora II1:2

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht FC Warrior vs JK Tulevik0:1 
2214:30 1/4 f FC Flora I vs FC Fauna10:0 
2315:00 1/4 f FC Flora II vs JK Tammeka II 4:0
2415:30 1/4 f JK Tammeka I vs FC Elva 6:0
2516:00 1/4 f FC Lootos vs SK10 Premium 3:0 
2616:30 1/2 f FC Flora I v FC Flora II 2:2 pen. 2:3
2717:00 1/2 f JK Tammeka I vs FC Lootos 1:2
2817:30 3.-4.koht FC Flora I vs JK Tammeka I 1:1 pen. 3:2 
2918:00 Finaal FC Flora II vs FC Lootos2:3 
#18:30 Autasustamine 

Turniiri parim väravavaht: Getter Laar (FC Flora I)
Turniiri parim kaitsja: Pille Raadik (FC Flora II)
Turniiri parim ründaja: Signy Aarna (FC Lootos) 


1998.a tulemused 2011-2012


A 1x18 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Alik Säde (EJL litsents) ja Veiko Haan (UEFA-B treener)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva I                  
641122:413II
 FC Elva II
62134:1775.
 FC Santos
62134:974.
 Tallinna JK Legion
650120:515I
 Riia RTU FC (LAT)60151:1317.
 FCE Pühajärve62047:1566.
 JK Tammeka632110:511III

Nr.AegMängTulemus
110:00 FC Elva II vs JK Tammeka1:1 
210:22 FC Santos vs FCE Pühajärve0:2
310:44 TJK Legion vs RTU FC4:0
411:06 FC Elva I vs FC Elva II6:0 
511:28 JK Tammeka vs FC Santos2:0
611:50 FCE Pühajärve vs TJK Legion2:3
712:12 FC Santos vs FC Elva I2:1
812:34 TJK Legion vs JK Tammeka2:0 
912:56 RTU FC vs FCE Pühajärve0:1
1013:18 FC Elva II vs FC Santos0:2
1113:40 FC Elva I vs TJK Legion3:0 
1214:02 JK Tammeka vs RTU FC2:0
1314:24 TJK Legion vs FC Elva II7:0 
1414:46 RTU FC vs FC Elva I1:5
1515:08 FCE Pühajärve vs JK Tammeka 1:4
1615:30 FC Santos vs TJK Legion0:4
1715:52 FC Elva II vs RTU FC 1:0
1816:14 FC Elva I vs FCE Pühajärve6:0
1916:36 RTU FC vs FC Santos0:0
2016:58 FCE Pühajärve vs FC Elva II1:2
2117:20 JK Tammeka vs FC Elva I1:1

Turniiri parim väravavaht: Mark Tarõkin (Tallinna JK Legion)
 Turniiri parim kaitsja: Andre Varusk (JK Tammeka)
Turniiri parim ründaja: Kristjan Kumberg (FC Elva) 

2000.a tulemused 2011-2012

2x10 minutit
5 vs 5
Kohtunikud: Alik Säde ja Marek Naaris

 A-grupp
M

Vi
K
VV
P
K
 SK Tääksi 
61239:23
56
 FC Elva VG642023:314I
 FC Elva KM60154:2917
 JK Tammeka I
632123:14
11III
 JK Tammeka II632123:611II
 FC Tartu
61239:19
55
 FC Elva 2001
623114:12
94

Nr.AegMängTulemus
110:00 FC Elva VG vs FC Elva 20011:1
210:25 FC Elva KM vs FC Tartu 1:2
310:50 JK Tammeka I vs JK Tammeka II 4:4
411:15 SK Tääksi vs FC Elva VG 0:5
511:40 FC Elva 2001 vs FC Elva KM 4:0
612:05 FC Tartu vs JK Tammeka I 3:4
712:30 FC Elva KM vs SK Tääksi1:2
812:55 JK Tammeka I vs FC Elva 2001 5:2
913:20 JK Tammeka II vs FC Tartu 7:0 
1013:55 FC Elva VG vs FC Elva KM12:0 
1114:20 SK Tääksi vs JK Tammeka I 2:8
1214:45 FC Elva 2001 vs JK Tammeka II 1:0
1315:10 FC Tartu vs Elva VG 1:3
1415:35 JK Tammeka II vs SK Tääksi 4:0 
1516:00 FC Tartu vs FC Elva 20012:2
1616:25 FC Elva KM vs JK Tammeka I2:2
1716:50 FC Elva VG vs JK Tammeka II1:1 
1817:15 SK Tääksi vs FC Tartu 1:1 
1917:40 JK Tammeka II vs FC Elva KM7:0 
2018:05 JK Tammeka I vs FC Elva VG1:0 
2118:30 FC Elva 2001 vs SK Tääksi 4:4

Turniiri parim väravavaht: Erik Vaarmann (FC Elva VG)
Turniiri parim kaitsja: Roland Liinar (FC Elva VG)
Turniiri parim ründaja: Marcus Saksing (JK Tammeka II) 

2004.a tulemused 2011-2012


Nõo Spordihoone
Alagrupp 1x12 minutit
Play-off 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Alik Säde (EJL litsentsiga) ja Laur Nurme (Treener III litsents)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva 
40041:12
05
 JK Tammeka
440
0
12:0
12I
 FC Helios Red
41123:7
4III
 FC Lootos
430110:2
9II
 FC Santos Forselius41123:844

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Helios                 
41121:2
4III
 FC Santos
42203:0
8II
 FC Ülenurme
40220:3
25
 FC Otepää
41121:3
44
 FC Infonet43015:29I

Nr.AegMängTulemus
110:00 FC Elva vs JK Tammeka0:3
210:15 FC Helios vs FC Santos0:0 
310:30 FC Helios Red vs FC Lootos0:2
410:45 FC Ülenurme vs FC Otepää 0:0
511:00 FC Elva vs FC Santos Forselius1:2
611:15 FC Helios vs FC Infonet0:1
711:30 JK Tammeka vs FC Helios Red 3:0
811:45 FC Santos vs FC Ülenurme0:0 
912:00 FC Lootos vs FC Santos Forselius3:0 
1012:15 FC Otepää vs FC Infonet 0:2
1112:30 FC Elva vs FC Helios Red 0:2
1212:45 FC Helios vs FC Ülenurme 1:0
1313:00 JK Tammeka vs FC Lootos 2:0
1413:15 FC Santos vs FC Otepää 1:0
1513:30 FC Helios Red vs FC Santos Forselius 1:1
1613:45 FC Ülenurme vs FC Infonet 0:2 
1714:00 FC Elva vs FC Lootos 0:5
1814:15 FC Helios vs FC Otepää 0:1
1914:30 JK Tammeka vs FC Santos Forselius3:0 
2014:45 FC Santos vs FC Infonet2:0 


Nr.AegPlay-offTulemus
2115:00 9.-10. koht FC Elva vs FC Ülenurme 0:2
2215:30 1/4 f JK Tammeka vs FC Otepää 2:2 pen. 2:0
2316:00 1/4 f FC Santos vs FC Helios Red4:0 
2416:30 1/4 f FC Infonet vs FC Santos Forselius0:0 pen. 3:2
2517:00 1/4 f FC Lootos vs FC Helios1:0 
2617:30 1/2 f JK Tammeka vs FC Santos 1:1 pen. 1:2
2718:00 1/2 f FC Infonet vs FC Lootos4:0 
2818:30 3.-4.koht JK Tammeka vs FC Lootos1:1 pen. 2:1
2919:00 Finaal FC Santos vs FC Infonet2:1
#19:30 Autasustamine 

Turniiri parim väravavaht: Andrei Tšvrehkov (FC Infonet)
Turniiri parim kaitsja: Henri Muug (FC Santos)
Turniiri parim ründaja: Henri Hurt (JK Tammeka) 

FC Elva Indoor Cup 2010-2011 külastas 96 võistkonda kokku 935 mängijaga

Detsembris ja jaanuaris Nõos toimunud saaliturniirid möödusid korraldajatele edukalt, kõik turniirid toimusid planeeritult. Kümnes vanuseklassis võistles 96 võistkonda kokku 935 mängijaga, mis on uus rekord FC Elva korraldatud üritustel. Kõige edukamad klubid olid Tartu JK Merkuur-Juunior ja FC Elva.

4. detsember - 2000.a noormeeste turniirist võttis osa kümme võistkonda. Turniiril võimutses JK Merkuur-Juunior, kes võttis kaks esimest kohta. Kolmanda koha saavutas FC Elva.

5. detsember – 1995. noormeeste turniiril osales kaheksa võistkonda. FC Tartu Olümpia oli teistest selgelt parem ja võitis turniiri. Teiseks tuli Põlva FC Lootos ja kolmandaks JK Tammeka. FC Elva lõpetas turniiri neljanda kohaga.

11. detsember – 2002.a poiste turniiril osales kümme võistkonda. Turniiri pingelises finaalis oli FC Elva parem JK Merkuur-Juuniorist. Kolmanda koha saavutas JK Tammeka, kes alistas FC Santose.

12. detsember – 1994.a tüdrukute turniiril osales kümme võistkonda. Seekord osutus teistest kindlalt paremaks FC Flora esindus. Teise koha saavutas SK10 Premium ja kolmanda koha UVS Stars Lätist. FC Elva tüdrukute esindus jäi jagama 5.-8. kohta.

18. detsember – 2003.a poiste kõige nooremate turniiril polnud vastast JK Merkuur-Juuniorile, kes võitis kõik mängud suureskooriliselt. Kolmandaks tulid FC Elva omad poisid, kes alistasid põnevas kohtumises JK Tammeka noored.

19. detsember – 1998.a noormeeste turniiril oli kõige edukam võistkond Tallinna JK Kalev II, alistades finaalis FC Tartu Olümpia esinduse. Kolmanda koha saavutas Tallinna Jalgpalliklubi Legion, edestades FC Elva noormehi.

8. jaanuar – 1999.a noormeeste turniiril osales kokku kümme võistkonda. Vanuseklassi võitis turniiridel edukalt esinenud JK Merkuur-Juunior, kes alistas finaalis Tallinn United´i. Kolmanda koha mängus võidutses FC Elva esindus.

9. jaanuar – Meeste turniiril osales kümme võistkonda. Esikoha võttis Koeru SK, kelle rivistuses tegi kaasa kolm Paide Linnameeskonna mängijat. Teine koht kuulus SK10 Premiumile ja kolmanda koha võitlesid välja FC Tarvastu pallurid.

15. jaanuar – 2001.a noormeeste turniiril oli taas ülivõimas JK Merkuur-Juuniori esindus. Finaalis alistati FS Metta Kekava Lätist. Kolmanda koha võttis kindlalt FC Elva esindus.

16. jaanuar – 1997.a noormehed lõpetasid FC Elva Indoor Cupi põnevate lahingutega. Pingelises finaalis osutus parimaks JK Tammeka II esindus, kes alistas penaltite järel FC Levadia I võistkonna. Kolmanda koha saavutas Tallinna SC Real. FC Elva esindus lõpetas turniiri veerandfinaalis.

FC Elva Indoor Cup statistika

2003.a võistkondi 8, osalejate arv 71
2002.a võistkondi 10, osalejate arv 89
2001.a võistkondi 10, osalejate arv 109
2000.a võistkondi 10, osalejate arv 104
1999.a võistkondi 10, osalejate arv 98
1998.a võistkondi 10, osalejate arv 92
1997.a võistkondi 10, osalejate arv 104
1995.a võistkondi 8, osalejate arv 79
1994.a tüdrukud võistkondi 10, osalejate arv 90
Mehed võistkondi 10, osalejate arv 99

Rohkem infot mängude ja võistkondade tulemuste kohta http://fcelva.ee/uritused/fc-elva-indoor-cup

Täname toetajaid

Nike, Diamond Point, Sportland, Nõo Lihavürst, Knauf, Kalev Chocolate Factory, Nõo vald, Keskkond ja Partnerid, Vudila OÜ

Täname abilisi

Nõo Spordihoone, Nõo Spordihoone kohvik, Särka Sport (auhinnad), Rando Kall (videokokkuvõtted), Karina Kompus ja Kristjan Moorast (fotod), Hendrik Hunt, Laur Nurme, Silver Sepp, Martin Lember (kohtunikud), Eneli Õigus (korraldamine). Täname kõiki treenereid, lapsevanemaid ja osalejaid, kes osalesid FC Elva Indoor Cupi turniiridel.


1995.a tulemused 2010-2011

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva I
3
1
1
1
5:5
4
II
 FC Lootos
3
3
0
0
13:5
9
I
 JK Tammeka 95
3
0
0
3
3:10
0
4.
 JK Merkuur-Juunior
3
1
1
1
4:5
4
III

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva II
3
0
0
3
1:15
0
4.
 JK Tammeka 96
3
2
0
1
14:5
6
II
 FC Tartu Olümpia
3
3
0
0
15:3
9
I
 JK Vändra Vaprus  
3
1
0
2
4:11
3
III

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva I vs FC Lootos3 : 4
29:25 FC Elva II vs JK Tammeka 960 : 4
39:50 JK Tammeka 95 vs JK Merkuur-Juunior0 : 4 
410:15 FC Tartu Olümpia vs JK Vändra Vaprus2 : 1 
510:40 FC Elva I vs JK Tammeka 952 : 1
611:05 FC Elva II vs FC Tartu Olümpia0 : 9 
711:30 FC Lootos vs JK Merkuur-Juunior5 : 0
811:55 JK Tammeka 96 vs JK Vändra Vaprus8 : 1
912:20 FC Lootos vs JK Tammeka 954 : 2 
1012:45 JK Tammeka 96 vs FC Tartu Olümpia2 : 4
1113:10 FC Elva I vs JK Merkuur-Juunior0 : 0
1213:35 FC Elva II vs JK Vändra Vaprus1 : 2 
1314:00 B 1/2 JK Merkuur-Juunior vs FC Elva II
7 : 0
1414:30 B 1/2 JK Tammeka 95 vs JK Vändra Vaprus
5 : 2 
1515:00 1/2 FC Lootos vs JK Tammeka 96
1 : 1 (pen. 2 : 0)
1615:30 1/2 FC Elva I vs FC Tartu Olümpia
1 : 8 
1716:00 FC Elva II vs JK Vändra Vaprus (7.-8.koht)2 : 1 
1816:30 JK Merkuur-Juunior vs JK Tammeka 95 (5.-6.koht)2 : 3
1917:00 JK Tammeka 96 vs FC Elva I (3.-4.koht)4 : 0
2017:30 FC Lootos vs FC Tartu Olümpia (Finaal)1 : 3 
#18:10Autasustamine 



Turniiri parim väravavaht: Mihail Važnõi (Põlva FC Lootos)
Turniiri parim kaitsja: Martin Thomson (JK Tammeka 96)
Turniiri parim mängija: Kaspar Paur (FC Tartu Olümpia)

Võistkondade parimad mängijad:

1. Tristan Koskor (FC Tartu Olümpia)

2. Andre Kukk (Põlva FC Lootos)

3. Ott Alajõe (JK Tammeka 96)

4. Madis Vihmann (FC Elva I)

5. Eduard Uljanov (JK Tammeka 95)

6. Raul Jaarma (JK Merkuur-Juunior)

7. Silver Kiho (FC Elva II)

8. Gert Kivistik (JK Vändra Vaprus)

2000.a tulemused 2010-2011
A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Laur Nurme ja Hendrik Hunt

 A-grupp
M

Vi
K
VV
P
K
 FC Elva GV
4
3
1
0
14:0
10
II
 FC Tartu
4
1
1
2
2:12
4
III
 JK Merkuur-Juunior I
4
3
1
0
16:0
10
I
 JK Tammeka II
4
0
2
2
2:15
2
4.
 Riia FK Auda II (LAT)
4
0
1
2
1:8
1
5.

 B-grupp
M

Vi
K
VV
P
K
 JK Tammeka I
4
3
0
1
12:1
9
II
 JK Merkuur-Juunior II
4
3
0
1
8:2
9
I
 FC Elva KM
4
2
1
1
5:6
7
III
 FC Santos
4
1
1
2
2:4
4
4.
 Riia FK Auda I (LAT)
4
0
0
4
1:15
0
5.

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva GV vs FC Tartu 6 : 0
29:15 JK Tammeka I vs JK Merkuur-Juunior II 0 : 1
39:30 JK Merkuur-Juunior I vs JK Tammeka II 8 : 0
49:45 FC Elva KM vs FC Santos1 : 1
510:00 FC Elva GV vs FK Auda II3 : 0 
610:15 JK Tammeka I vs FK Auda I5 : 0 
710:30 FC Tartu vs JK Merkuur-Juunior I0 : 5
810:45 JK Merkuur-Juunior II - FC Elva KM0 : 1 
911:00 JK Tammeka II vs FK Auda II1 : 1 
1011:15 FC Santos vs FK Auda I1 : 0 
1111:30 FC Elva GV vs JK Merkuur-Juunior I 0 : 0
1211:45 JK Tammeka I vs FC Elva KM5 : 0 
1312:00 FC Tartu vs JK Tammeka II1 : 1 
1412:15 JK Merkuur-Juunior II vs FC Santos1 : 0 
1512:30 JK Merkuur-Juunior I vs FK Auda II3 : 0 
1612:45 FC Elva KM vs FK Auda I3 : 0 
1713:00 FC Elva GV vs JK Tammeka II5 : 0
1813:15 JK Tammeka I vs FC Santos 2 : 0
1913:30 FC Tartu vs FK Auda II1 : 0
2013:45 JK Merkuur-Juunior II vs FK Auda I6 : 1 

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht FK Auda II (LAT) vs FK Auda I (LAT)
11 : 0 
2214:30 1/4 F JK Merkuur-Juunior I vs FC Santos
3 : 1 
2315:00 1/4 F JK Tammeka I vs FC Tartu
6 : 0 
2415:30 1/4 F JK Merkuur-Juunior II vs JK Tammeka II
3 : 2 
2516:00 1/4 F FC Elva VG vs FC Elva KM
2 : 1
2616:30 1/2 F JK Merkuur-Juunior I vs JK Tammeka I
7 : 2 
2717:00 1/2 F JK Merkuur-Juunior II vs FC Elva GV
2 : 0 
2817:30 3.-4. koht JK Tammeka I vs FC Elva GV
0 : 1
2918:00 Finaal JK Merkuur-Juunior I vs JK Merkuur-Juunior II
5 : 0
#18:40 Autasustamine 

Turniiri parim väravavaht: Erik Vaarmann (FC Elva GV)
Turniiri parim kaitsja: Konstantin Orav (JK Merkuur-Juunior II)
Turniiri parim mängija: Vadim Avramenko (JK Merkuur-Juunior I)

Võistkondade parimad mängijad:

1. Dominic Laaneots (JK Merkuur-Juunior I)

2. Jevgeni Grigorov (JK Merkuur-Juunior II)

3. Kristo Kolesnitsenko (FC Elva GV)

4. Renee Põvi (JK Tammeka I)

5. Karel Kaupmees (FC Elva KM)

6. Oskar Post (JK Tammeka II)

7. Chris-Robin Heinakroon (FC Santos)

8. Markus Karu (FC Tartu)

9. Andrijs Erglis (Riia FK Auda II)

10. Raivo Siimsons (Riia FK Auda I)

2002.a tulemused 2010-2011


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Silver Sepp ja Marek Naaris

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva
4
3
1
0
16:0
10
I
 JK Tammeka Sinine
4
1
2
1
10:1
5
III
 SK10 Premium
4
0
0
4
0:37
0
5.
 JK Merkuur-Juunior
4
2
2
0
11:1
8
II
 Riia FK Baltika (LAT)
4
1
2
2
10:8
4
4.

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Santos
4
3
1
0
7:1
10
I
 FC Helios
4
1
1
2
5:4
4
4.
 FC Lootos
4
1
2
1
2:2
5
II
 JK Tammeka Kollane
4
0
2
2
1:6
2
5.
 FC Elva II
4
1
2
1
2:4
5
III

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva I vs JK Tammeka Sinine1 : 0 
29:15 FC Santos vs FC Helios1 : 1 
39:30 SK10 Premium vs JK Merkuur-Juunior0 : 9 
49:45 FC Lootos vs JK Tammeka Kollane0 : 0 
510:00 FC Elva I vs FK Baltika 6 : 0 
610:15 FC Santos vs FC Elva II3 : 0 
710:30 JK Tammeka Sinine vs SK10 Premium10 : 0 
810:45 FC Helios vs FC Lootos
1 : 2 
911:00 JK Merkuur-Juunior vs FK Baltika 2 : 1
1011:15 JK Tammeka Kollane vs FC Elva II
1 : 1 
1111:30 FC Elva I vs SK10 Premium9 : 0 
1211:45 FC Santos vs FC Lootos1 : 0 
1312:00 JK Tammeka Sinine vs JK Merkuur-Juunior0 : 0 
1412:15 FC Helios vs JK Tammeka Kollane3 : 0 
1512:30 SK10 Premium vs FK Baltika0 : 9 
1612:45 FC Lootos vs FC Elva II
0 : 0 
1713:00 FC Elva I vs JK Merkuu-Juunior0 : 0 
1813:15 FC Santos vs JK Tammeka Kollane2 : 0 
1913:30 JK Tammeka Sinine vs FK Baltika0 : 0 
2013:45 FC Helios vs FC Elva II
0 : 1 

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 (9.-10.koht) SK10 Premium vs JK Tammeka Kollane
0 : 5 
2214:30 1/4 FC Elva I vs FC Helios8 : 0
2315:00 1/4 FC Lootos vs JK Tammeka Sinine
0 : 8 
2415:30 1/4 FC Santosvs Riia FK Baltika
3 : 3 (pen.2:1) 
2516:00 1/4 JK Merkuur-Juunior vs FC Elva II7 : 1 
2616:30 1/2 FC Elva I vs JK Tammeka Sinine
2 : 0 
2717:00 1/2 FC Santos vs JK Merkuur-Juunior
0 : 5 
2817:30 3.-4.koht  JK Tammeka Sinine vs. FC Santos
3 : 0
2918:00 Finaal   FC Elva vs   JK Merkuur-Juunior
5 : 3
#18:40 Autasustamine 

Turniiri parim väravavaht: Daniel Kabanen (JK Merkuur-Juunior)
Turniiri parim kaitsja: Robin Paring (FC Elva I)
Turniiri parim mängija: Robin Kors (FC Elva I)

Võistkondade parimad mängijad:

1. Raido Laan (FC Elva I)

2. Dan-Roland Lokk (JK Merkuur-Juunior)

3. Raiko Randlahe (JK Tammeka Sinine)

4. Mirko Mitt (FC Santos)

5. Aleksej Tarasov (FK Baltika)

6. FC Elva II (Kermo Korela)

7. Sten Markus Meekler (FC Lootos)

8. Robert Parts (FC Helios)

9. Felix Richard Raidmäe (JK Tammeka Kollane)

10. Kätlyn Kriis (SK10 Premium)


1994.a T tulemused 2010-2011


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Silver Sepp ja Marek Naaris

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva I
4
1
0
3
1:5
3
5.
 FC Flora II
4
1
0
3
1:6
3
4.
 JK Tulevik I
4
3
0
1
6:1
9
II
 SK10 Premium
4
3
0
1
4:1
9
I
 UVS Stars (LAT)
4
2
0
2
4:3
6
III

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 JK Tammeka
4
2
1
1
4:4
7
III
 FC Elva II
4
1
0
3
2:7
3
4.
 FC Flora I
4
3
1
0
10:1
10
I
 JK Tulevik II
4
0
0
4
2:8
0
5.
 LNSK Krestsatik
4
2
2
0
2:0
8
II

Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 9:00  FC Elva I vs FC Flora II 0 : 1
2 9:15  JK Tammeka vs FC Elva II 1 : 0
3 9:30  JK Tulevik I vs SK10 Premium 0 : 1
4 9:45  FC Flora I vs JK Tulevik II 2 : 1
5 10:00  FC Elva I vs UVS Stars  0 : 2
6 10:15  JK Tammeka vs LNSK Krestsatik 0 : 0
7 10:30  FC Flora II vs JK Tulevik I 0 : 3
8 10:45  FC Elva II vs FC Flora I 0 : 5
9 11:00  SK10 Premium vs UVS Stars 2 : 0
10 11:15  JK Tulevik II vs LNSK Krestsatik 0 : 1
11 11:30  FC Elva I vs JK Tulevik I 0 : 2
12 11:45  JK Tammeka vs FC Flora I 0 : 3
13 12:00  FC Flora II vs SK10 Premium 0 : 1
14 12:15  FC Elva II vs JK Tulevik II 2 : 0
15 12:30  JK Tulevik I vs UVS Stars 1 : 0
16 12:45  FC Flora I vs LNSK Krestsatik 0 : 0
17 13:00  FC Elva I vs SK10 Premium 1 : 0
18 13:15  JK Tammeka vs JK Tulevik II 3 : 1
19 13:30  FC Flora II vs UVS Stars 0 : 2
20 13:45  FC Elva II vs LNSK Krestsatik 0 : 1

Nr. Aeg Play-off Tulemus
21 14:00  (9.-10. koht) JK Tulevik II vs FC Elva I
1 : 5
22 14:30  1/4 SK10 Premium vs FC Elva II                  
6 : 0
23 15:00  1/4 LNKS Krestsatik vs UVS Stars (LAT)
2 : 2 (pen.2:3)
24 15:30  1/4 FC Flora I vs FC Flora II
3 : 0
25 16:00  1/4 JK Tulevik I vs JK Tammeka 2 : 1
26 16:30  1/2 SK10 Premium vsUVS Stars (LAT)
0 : 0 (pen.3:2)
27 17:00  1/2 FC Flora I vs JK Tulevik I
4 : 1
28 17:30  3.-4.koht UVS Stars (LAT) vs JK Tulevik I
1 : 0
29 18:00  Finaal SK10 Premium vs FC Flora I
1 : 2
# 18:40  Autasustamine  

Turniiri parim väravavaht: Anastasija Curvik (UVS Stars)
Turniiri parim kaitsja: Kelly Suits (SK10 Premium)
Turniiri parim mängija: Liis Lepik (FC Flora I)

Võistkonna parimad mängijad:

1. Klarika Kaldmaa (FC Flora I)
2. Karin Makkar (SK10 Premium)
3. Dana Uvarova (UVS Stars)
4. Triin Oper (JK Tulevik I)
5. Olga Pavlova (LNSK Krestsatik)
6. Kertu Abras (JK Tammeka)
7. Vidri Mägiste (FC Flora II)
8. Kärolin Kiis (FC Elva II)
9. Merilin Takk (JK Tulevik II)
10. Geili Rehkli (FC Elva I)2003.a tulemused 2010-2011

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva I
3
3
0
0
8:2
9
I
 FC Helios
3
0
1
2
1:4
1
III
 FC Warrior
3
0
1
2
1:5
1
4.
 JK Tammeka            
3
2
0
1
3:2
6
II

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva II
2
0
1
2
0:11
1
4.
 FC Santos
3
0
1
2
1:4
1
III
 JK Merkuur-Juunior    
3
3
0
0
13:2
9
I
 FC Narva
3
2
0
1
9:6
6
II

Nr.AegMängTulemus
19:00FC Elva I vs FC Helios2 : 1
29:20FC Elva II vs FC Santos0 : 0
39:40FC Warrior vs JK Tammeka0 : 1 
410:00JK Merkuur-Juunior vs FC Narva5 : 2
510:20FC Elva I vs FC Warrior4 : 1 
610:40FC Elva II vs JK Merkuur-Juunior0 : 6 
711:00FC Helios vs JK Tammeka0 : 2 
811:20FC Santos vs FC Narva1 : 2
911:40FC Helios vs FC Warrior0 : 0 
1012:00FC Santos vs JK Merkuur-Juunior0 : 2 
1112:20FC Elva I vs JK Tammeka2 : 0 
1212:40FC Elva II vs FC Narva0 : 5 
1313:10B 1/2 FC Helios vs FC Elva II
4 : 0 
1413:40B 1/2 FC Warrior vs FC Santos
0 : 3
1514:101/2 FC Elva vs FC Narva
1 : 5
1614:401/2 JK Tammeka vs JK Merkuur-Juunior
1 : 5 
1715:10FC Elva II vs FC Warrior (7.-8.koht)0 : 2 
1815:40FC Helios vs FC Santos (5.-6.koht) 0 : 0 (pen.3:1)
1916:10FC Elva vs JK Tammeka (3.-4.koht)1 : 0
2016:40FC Narva vs JK Merkuur-Juunior (Finaal)0 : 6
#17:10Autasustamine 

1998.a tulemused 2010-2011


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Silver Sepp ja Marek Naaris

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva                  
4
1
3
0
5:0
6
II
 FC Santos
4
2
1
1
7:3
7
5.
 JK Kalev II
4
2
2
0
8:2
8
I
 TJK Legion IS    
4
0
3
1
2:3
3
III
 JK Kalev III
4
0
1
3
1:15
1
4.

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Tartu Olümpia
4
4
0
0
13:1
12
I
 FC Elva 99
4
2
1
1
4:3
7
III
 FC Warrior
4
0
0
4
1:10
0
5.
 JK Kalev I
4
2
1
1
6:5
7
II
 FC Elva Pühajärve
4
1
0
3
3:8
3
4.

Nr.AegMängTulemus
19:00FC Elva vs FC Santos0 : 0
29:15FC Tartu Olümpia vs FC Elva 992 : 0 
39:30JK Kalev II vs TJK Legion IS1 : 1
49:45FC Warrior vs JK Kalev I0 : 2 
510:00FC Elva vs JK Kalev III
5 : 0 
610:15FC Tartu Olümpia vs FC Elva Pühajärve
3 : 0
710:30FC Santos vs JK Kalev II1 : 3
810:45FC Elva 99 vs FC Warrior1 : 0 
911:00TJK Legion IS vs JK Kalev III
1 : 1
1011:15JK Kalev I vs FC Elva Pühajärve
2 : 0 
1111:30FC Elva vs JK Kalev II0 : 0
1211:45FC Tartu Olümpia vs FC Warrior4 : 0 
1312:00FC Santos vs TJK Legion IS1 : 0 
1412:15FC Elva 99 vs JK Kalev I 1 : 1
1512:30JK Kalev II vs JK Kalev III
 4 : 0
1612:45FC Warrior vs FC Elva Pühajärve
 1 : 3
1713:00FC Elva vs TJK Legion IS 0 : 0 
1813:15FC Tartu Olümpia vs JK Kalev I 4 : 1
1913:30FC Santos vs JK Kalev III
 5 : 0
2013:45FC Elva 99 vs FC Elva Pühajärve
 2 : 0

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:009.-10. koht FC Santos vs FC Warrior
5 : 3 
2214:301/4 JK Kalev II vs FC Elva Pühajärve4 : 3 
2315:001/4 JK Kalev I vs TJK Legion IS
0 : 4 
2415:301/4 FC Tartu Olümpia vs JK Kalev III
4 : 1 
2516:001/4 FC Elva vs FC Elva 99
1 : 0 
2616:301/2 JK Kalev II vs TJK Legion IS
1 : 1 (pen.3:2) 
2717:001/2 FC Tartu Olümpia vs FC Elva
2 : 0
2817:303.-4.koht TJK Legion IS vs FC Elva 
2 : 0 
2918:00Finaal JK Kalev II vs FC Tartu Olümpia
2 : 0 
#18:40Autasustamine 

Mehed tulemused 2010-2011


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Martin Lember ja Laur Nurme

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva
4
2
0
2
3:3
6
III
 JK Puhja
4
0
0
4
4:13
0
5.
 SK10 Premium
4
4
0
0
9:2
12
I
 Põlva FC Lootos
4
2
0
2
6:3
6
4.
 Koeru SK                 
4
2
0
2
6:5
6
II

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Santos
4
1
0
3
2:4
3
4.
 JK Merkuur-Juunior
4
2
0
2
8:5
6
III
 FC Otepää
4
0
1
3
2:11
1
5.
 FC Tarvastu
4
2
2
0
5:3
8
II
 FC Bestra
4
3
1
0
9:3
10
I

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva vs JK Puhja1 : 0 
29:15 FC Santos vs JK Merkuur-Juunior0 : 1 
39:30 SK10 Premium vs FC Lootos2 : 0 
49:45 FC Otepää vs FC Tarvastu1 : 1 
510:00 FC Elva vs Koeru SK
2 : 0 
610:15 FC Santos vs FC Bestra
0 : 1 
710:30 JK Puhja vs SK10 Premium2 : 5 
810:45 JK Merkuur-Juunior vs FC Otepää 5 : 1
911:00 FC Lootos vs Koeru SK
 0 : 3
1011:15 FC Tarvastu vs FC Bestra
1 : 1 
1111:30 FC Elva vs SK10 Premium0 : 1 
1211:45 FC Santos vs FC Otepää 1 : 0
1312:00 JK Puhja vs FC Lootos 0 : 4
1412:15 JK Merkuur-Juunior vs FC Tarvastu0 : 1 
1512:30 SK10 Premium vs Koeru SK
 1 : 0
1612:45 FC Otepää vs FC Bestra
 0 : 4
1713:00 FC Elva vs FC Lootos 0 : 2
1813:15 FC Santos vs FC Tarvastu 1 : 2
1913:30 JK Puhja vs Koeru SK
2 : 3 
2013:45 JK Merkuur-Juunior vs FC Bestra
 2 : 3

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 JK Puhja vs FC Otepää
4 : 3 
2214:30 SK10 Premium vs FC Santos
1 : 0 
2315:00 FC Tarvastu vs FC Elva
2 : 1 
2415:30 FC Bestravs FC Lootos
1 : 2
2516:00 Koeru SK vs JK Merkuur-Juunior4 : 0 
2616:30 SK10 Premium vs FC Tarvastu
2 : 1 
2717:00 FC Lootos vs Koeru SK                                        
 2 : 5
2817:30 3.-4.koht FC Tarvastu vs FC Lootos
5 : 2 
2918:00 Finaal SK10 Premium vs Koeru SK
2 : 2 pen. 1:3 
#18:40 Autasustamine 

1999.a tulemused 2010-2011


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Silver Sepp ja Laur Nurme

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva I
4
3
0
1
8:1
9
II
 FC Santos
4
0
2
2
2:5
2
4.
 JK Tammeka Valge
4
3
0
1
12:2
9
I
 FK Auda II (LAT)
4
0
1
3
1:20
1
5.
 Tallinn United
4
2
1
1
8:3
7
III

 B-gupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 JK Tammeka 
4
3
0
1
12:2
9
II
 JK Merkuur-Juunior
4
4
0
0
8:1
12
I
 FC Elva II
4
2
0
2
7:4
6
III
 FC Lootos
4
0
1
3
2:16
1
5.
 FK Auda I (LAT)
4
0
1
3
3:9
1
4.

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva I vs FC Santos1 : 0 
29:15 JK Tammeka vs JK Merkuur-Juunior0 : 1 
39:30 FC Elva II vs FC Lootos4 : 0 
49:45 JK Tammeka Valge vs FK Auda II8 : 0 
510:00 FC Elva I vs Tallinn United1 : 0 
610:15 JK Tammeka vs FK Auda I3 : 0 
710:30 FC Santos vs JK Tammeka Valge0 : 2
810:45 JK Merkuur-Juunior vs FC Elva II
1 : 0 
911:00 FK Auda II vs Tallinn United0 : 5 
1011:15 FC Lootos vs FK Auda I2 : 2
1111:30 FC Elva I vs JK Tammeka Valge0 : 1
1211:45 JK Tammeka vs FC Elva II
3 : 1 
1312:00 FC Santos vs FK Auda II1 : 1
1412:15 JK Merkuur-Juunior vs FC Lootos4 : 0
1512:30 JK Tammeka Valge vs Tallinn United1 : 2
1612:45 FC Elva II vs FK Auda I2 : 0
1713:00 FC Elva I vs FK Auda II6 : 0 
1813:15 JK Tammeka vs FC Lootos6 : 0 
1913:30 FC Santos vs Tallinn United1 : 1
2013:45 JK Merkuur-Juunior vs FK Auda I2 : 1 

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00(9.-10. koht) FK Auda II vs FC Lootos
0 : 3 
2214:30 1/4 JK Tammeka Valge vs FK Auda I
4 : 0 
2315:00 1/4 JK Tammeka vs Tallinn United
1 : 4
2415:30 1/4 JK Merkuur-Juunior vs FC Santos
5 : 1 
2516:00 1/4 FC Elva I vs FC Elva II
8 : 0 
2616:30 1/2 JK Tammeka Valge vsTallinn United
2 : 3 
2717:00 1/2 JK Merkuur-Juunior vsFC Elva I
2 : 0 
2817:30 3.-4.koht: JK Tammeka Valge vs FC Elva I
1 : 4
2918:00 Finaal: Tallinn United vs JK Merkuur-Juunior
0 : 1 
#18:40 Autasustamine 

2001.a tulemused 2010-2011


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Marek Naaris ja Laur Nurme

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva 
4
3
0
1
16:3
9
II
 FC Helios
4
1
0
3
2:14
3
4.
 JK Tammeka Blue
4
2
0
2
12:5
6
III
 SK10 Premium
4
0
0
4
0:23
0
5.
 FS Metta Riga (LAT)      
4
4
0
0
17:2
9
I

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Santos
4
0
1
3
5:12
1
5.
 JK Tammeka Yellow
4
1
1
2
5:8
4
4.
 JK Merkuur-Juunior
4
3
1
0
11:1
10
I
 Põltsamaa JK Sport 
4
1
1
2
4:7
4
III
 FS Metta Kekava (LAT)
4
2
2
0
7:4
8
II

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva vs FC Helios7 : 0
29:15 FC Santos vs JK Tammeka Y2 : 3 
39:30 JK Tammeka B vs SK10 Premium7 : 0 
49:45 JK Merkuur-Juunior vs Põltsamaa JK Sport3 : 0 
510:00 FC Elva vs FS Metta Riga0 : 3
610:15 FC Santos vs FS Metta Kekava1 : 2 
710:30 FC Helios vs JK Tammeka B1 : 3
810:45 JK Tammeka Y vs JK Merkuur-Juunior0 : 2 
911:00 SK10 Premium vs FS Metta Riga0 : 7 
1011:15 Põltsamaa JK Sport vs FS Metta Kekava0 : 2 
1111:30 FC Elva vs JK Tammeka B1 : 0 
1211:45 FC Santos vs JK Merkuur-Juunior0 : 5 
1312:00 FC Helios vs SK10 Premium1 : 0 
1412:15 JK Tammeka Y vs Põltsamaa JK Sport0 : 2 
1512:30 JK Tammeka B vs FS Metta Riga2 : 3 
1612:45 JK Merkuur-Juunior vs FS Metta Kekava1 : 1 
1713:00 FC Elva vs SK10 Premium8 : 0 
1813:15 FC Santos vs Põltsamaa JK Sport2 : 2 
1913:30 FC Helios vs FS Metta Riga 0 : 4 
2013:45 JK Tammeka Y vs FS Metta Kekava2 : 2 

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht SK10 Premium vs FC Santos
0 : 16 
2214:30 1/4 FS Metta Riga vs JK Tammeka Y
0 : 0 (pen.1:3) 
2315:00 1/4 FS Metta Kekava vs JK Tammeka Blue5 : 1 
2415:30 1/4 JK Merkuur-Juunior vs FC Helios
17 : 0 
2516:00 1/4 FC Elva vs Põltsamaa JK Sport
3 : 0 
2616:30 1/2 JK Tammeka Blue vs FS Metta Kekava2 : 2 (pen.1:2) 
2717:00 1/2 JK Merkuur-Juunior vs FC Elva6 : 1 
2817:30 3.-4.koht: JK Tammeka Blue vs FC Elva
1 : 5 
2918:00 Finaal: FS Metta Kekava vs JK Merkuur-Juunior
2 : 3 
#18:40 Autasustamine 

1997.a tulemused 2010-2011


A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Silver Sepp ja Marek Naaris

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva
4
1
1
2
4:6
4
IV
 JK Merkuur-Juunior    
4
1
0
3
2:6
3
V
 FC Lootos
4
2
0
2
4:4
6
III
 FC Levadia I
4
2
1
1
6:2
7
II
 SC Real
4
2
2
0
5:3
8
I


 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Santos
4
2
0
2
6:8
6
III
 JK Tammeka I
4
4
0
0
12:1
12
I
 TJK Legion
4
0
0
4
1:9
0
V
 FC Levadia II
4
1
1
2
1:6
4
IV
 JK Tammeka II*           
4
2
1
1
6:2
7
II

* Riia FK Baltika loobus viimasel hetkel ja neid asendab JK Tammeka II võistkond!

Nr.AegMängTulemus
19:00 FC Elva vs JK Merkuur-Juunior0 : 2
29:15 FC Santos vs JK Tammeka I
1 : 3 
39:30 FC Lootos vs FC Levadia I0 : 2
49:45 TJK Legion vs FC Levadia II0 : 1 
510:00 FC Elva vs SC Real2 : 2 
610:15 FC Santos vs JK Tammeka II
1 : 4 
710:30 JK Merkuur-Juunior vs FC Lootos0 : 2 
810:45 JK Tammeka I vs TJK Legion4 : 0
911:00 FC Levadia I vs SC Real1 : 1 
1011:15 FC Levadia II vs JK Tammeka II
0 : 0 
1111:30 FC Elva vs FC Lootos1 : 2 
1211:45 FC Santos vs TJK Legion2 : 1 
1312:00 JK Merkuur-Juunior vs FC Levadia I0 : 3 
1412:15 JK Tammeka I vs FC Levadia II4 : 0 
1512:30 FC Lootos vs SC Real0 : 1 
1612:45 TJK Legion vs JK Tammeka II
0 : 2 
1713:00 FC Elva vs FC Levadia I1 : 0 
1813:15 FC Santos vs FC Levadia II2 : 0 
1913:30 JK Merkuur-Juunior vs SC Real 0 : 1
2013:45 JK Tammeka I vs JK Tammeka II
1 : 0 

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:00 9.-10. koht JK Merkuur-Juunior vs TJK Legion1 : 6 
2214:30 1/4 SC Real vs FC Levadia II                                          
2 : 1 
2315:00 1/4 JK Tammeka II vs FC Lootos
4 : 1 
2415:30 1/4 JK Tammeka I vs FC Elva 
6 : 1 
2516:00 1/4 FC Levadia I vs FC Santos5 : 0 
2616:30 1/2 SC Real vs JK Tammeka II
0 : 6 
2717:00 1/2 JK Tammeka I vs FC Levadia I
3 : 4 
2817:30 3.-4.koht: SC Real vs JK Tammeka I
2 : 1
2918:00 Finaal: JK Tammeka II vs FC Levadia I
1 : 1 (pen.3:2) 
#18:40 Autasustamine