2001

A 1x12 minutit
F 2x12 minutit
6 vs 6
Kohtunikud: Laur Nurme (Treener III litsents) ja Veiko Haan (UEFA B treener)

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva
4
1
1
2
6:4
4III
 JK Tammeka II
41
12
1:8
44.
 Põltsamaa JK Sport
40
1
3
1:13
1
5.
 Balvi Sporta Center (LAT)
42
1
1
5:3
7II
 JK Narva Trans I
44
0
0
15:0
12I

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 JK Tammeka I
42
20
3:1
8I
 JK Tammeka III
41
1
2
2:3
4
4.
 FC Helios
421
1
3:2
7III
 TJK Legion
42
1
1
5:3
7
II
 JK Narva Trans II              
40
13
0:4
15.

Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 9:00 FC Elva vs JK Tammeka II0:1 
2 9:15 JK Tammeka I vs JK Tammeka III1:0 
3 9:30 Põltsamaa JK Sport vs Balvi Sporta Center (LAT)1:3 
4 9:45 FC Helios vs TJK Legion 0:2 
5 10:00 FC Elva vs JK Narva Trans I 0:2 
6 10:15 JK Tammeka I vs JK Narva Trans II 1:0 
7 10:30 JK Tammeka II vs Põltsamaa JK Sport0:0 
8 10:45 JK Tammeka III vs FC Helios 0:2 
9 11:00 Balvi Sporta Center (LAT) vs JK Narva Trans I 0:1 
10 11:15 TJK Legion vs JK Narva Trans II 2:0
11 11:30 FC Elva vs Põltsamaa JK Sport 5:0 
12 11:45 JK Tammeka I vs FC Helios 0:0 
13 12:00 JK Tammeka II vs Balvi Sporta Center (LAT) 0:1 
14 12:15 JK Tammeka III vs TJK Legion 2:0 
15 12:30 Põltsamaa JK Sport vs JK Narva Trans I 0:5
16 12:45 FC Helios vs JK Narva Trans II1:0 
17 13:00 FC Elva vs Balvi Sporta Center (LAT) 1:1 
18 13:15 JK Tammeka I vs TJK Legion 1:1 
19 13:30 JK Tammeka II vs JK Narva Trans I 0:7
20 13:45 JK Tammeka III vs JK Narva Trans II 0:0 

Nr. Aeg Play-off Tulemus
21 14:00 9.-10. koht Põltsamaa JK Sport vs JK Narva Trans II 1:3 
22 14:30 JK Narva Trans I vs JK Tammeka III 6:0
23 15:00 TJK Legion vs FC Elva 2:1 
24 15:30 JK Tammeka I vs JK Tammeka II 2:1 
25 16:00 Balvi Sporta Center (LAT) vs FC Helios 2:0 
26 16:30 1/2 f JK Narva Trans I vs TJK Legion               
4:2 
27 17:00 1/2 f JK Tammeka I vs Balvi Sporta Center (LAT) 1:2 
28 17:30 3.-4.koht TJK Legion vs JK Tammeka I 7:2
29 18:00 Finaal JK Narva Trans I vs Balvi Sporta Center (LAT) 8:0 
# 18:30 Autasustamine  


Turniiri parim väravavaht: Aleksandrs Semjonovs (Balvi Sporta Center)
Turniiri parim kaitsja: Aleksander Truss (TJK Legion)
Turniiri parim ründaja: Arseni Kovaltšuk (JK Narva Trans I)