Elva Cup´il osales rekordarv noori jalgpallureid



Foto: Karina Kompus / Pilt on illustreeriv

Eelmisel nädalal toimus 22.-25.augustini Elva Cup 2011, millest võttis osa 74 võistkonda Eestist, Lätist ja Venemaalt kokku 898 jalgpalluriga. Turniir toimus kaheksas vanuseklassis (1997.a-, 1998.a-, 1999.a-, 2000.a-, 2001.a-, 2002.a, 2003.a- ja 2004.a noormeestele). FC Elva suutis seekord koju jätta ühe hõbeda ja ühe pronksi. Vaatamata medalitele sujus kõik väga hästi.

2004.a turniiri kõige tublimad võistkonnad olid FC Tiigrid, JK Tammeka ja FC Lootos. Kokku osales selles vanuseklassis kümme võistkonda. Turniir toimus Annikoru staadionil.
2003.a turniiril võidutses teist aastat järjest Tartu JK Merkuur-Juunior, kes alistas finaalis FK Baltika. Kolmanda koha võitis Tartu FC Santos.
2002.a turniiri võitis JK Tammeka, kui eelmisel kahel Elva Cup´il võidutses finaalis FC Elva, siis tänavu suutis JK Tammeka mängu enda kasuks pöörata ja FC Elvat võita. Kolmanda koha saavutas JK Merkuur-Juunior.
2001.a turniiril oli tase väga võrdne, kuid veel ei olnud vastast Narva Transi järelkasvule, finaalis võideti Tallinna JK Kalev skooriga 1:0. FC Elva tuli teist aastat järjest kolmandaks.
2000.a turniiril jõudsid finaali JK Tammeka ja Tartu JK Merkuur-Juunior, viimane võitis kohtumise tulemusega 2:0. Kolmanda koha hõivas FC Narva.
1999.a noormeeste võistluse võitis FC Nõmme United, finaalis alistati JK Tammeka tulemusega 2:0. Kolmanda koha pälvis Tallinna FC Levadia II esindus, viimases kohtumises alistati Pärnu JK Vaprus alles peale penalteid.
1998.a turniiril mängisid finaalis FC Narva Trans ja JK Tammeka, Elva Cup´il auhinna laudasid puhastanud JK Tammeka saavutas ka selles vanuseklassis võidu. Kolmas koht kuulus Riia klubile RTU FC.
1997.a kõige vanemate turniiril võidutses kindlalt JK Tammeka esindus, kes kõik vastased kindlalt, väravate vahe 18:0. Teine koht kuulus JK Merkuur-Juuniorile ja kolmas koht eelmise aasta võitjale Viljandi JK Tulevikule.

Pildid

Video


Elva Cup 2011 statistika

2004.a võistkondi 10, osalejate arv 95
2003.a võistkondi  10, osalejate arv  106
2002.a võistkondi  10, osalejate arv 107
2001.a võistkondi  12, osalejate arv 155
2000.a võistkondi  10, osalejate arv 121
1999.a võistkondi  9, osalejate arv 121
1998.a võistkondi  7, osalejate arv 109
1997.a võistkondi  6, osalejate arv 84

Võistkondi kokku 74
Mängijaid kokku 898

Eestist 64
Lätist 8
Venemaalt 2

Rohkem infot turniiri kohta vaata www.fcelva .ee/turniirid/elva-cup (tulemused, pildid, videod jne)

Täname toetajaid
Elva Linnavalitsus, Palupera vald, Puka vald, Konguta vald, Nike, Sportland, Nõo Lihavürst, A. Le Coq, AS Kalev Chocolate

Täname abilisi
Pubi „Vapper Mäger“, Lihakarn OÜ, Elva Varahooldus, Heli Pastak, Priit Pastak, Artur Lõhmus, Andre Lõhmus, Silver Sepp, Alik Säde, Henri Parkja, Margus Denisjuk,  Lembit Sepp, Kaarel Tinn, Rando Kuus, Andreas Vaks, Karina Kompus, Eneli Õigus, Eleri Pastak. Kõiki FC Elva noorte vanemaid ja JK Puka mängijad, kes andsid panuse võistluste kvaliteetsemaks läbiviimiseks.





Record number of youngsters participated in Elva Cup

Last week, from 22 to 25 August, 74 teams from Estonia, Latvia and Russia, 898 footballers in total, took part in Elva Cup 2011. Tournaments were held in eight age classes (boys born in 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 and 2004).

The best teams in the age class of boys born in 2004 were FC Tiigrid, JK Tammeka and FC Lootos. Altogether, ten teams participated in this age class. The tournament was held at the stadium of Annikoru.
The best team in the age class of boys born in 2003 was, for the second consecutive year, Tartu JK Merkuur-Juunior which beat FK Baltika in the Cup Final. The third place went to Tartu FC Santos.
The winner of the tournament for boys born in 2002 was JK Tammeka. While FC Elva has ruled the final in the past few years, JK Tammeka managed to turn the tables this time and beat FC Elva. JK Merkuur-Juunior achieved the third place.
Teams participating in the tournament for boys born in 2001 were very equal. Nevertheless, there was no match for the young players of Narva Trans who beat Tallinna JK Kalev in the Cup Final, the score being 1:0. For the second year in a row, FC Elva finished the tournament at the third place.
The final match of the tournament for boys born in 2000 was held between JK Tammeka and Tartu JK Merkuur-Juunior. The victory went to the latter with the score 2:0. The third place was occupied by FC Narva.
The tournament for youngsters born in 1999 was won by FC Nõmme United that defeated JK Tammeka in the final with the result 2:0. The second team of Tallinna FC Levadia became third, beating Pärnu JK Vaprus in the last match only after penalties.
At the tournament for boys born in 1998, FC Narva Trans and JK Tammeka met in the final. JK Tammeka which has been extremely victorious at Elva Cup took the victory in that age class as well. The third place went to a football club from Riga, RTU FC.
JK Tammeka also triumphed at the tournament for the oldest boys born in 1997. JK Tammeka beat all its opponents resolutely, with a goal difference of 18:0. The second place belonged to JK Merkuur-Juunior and the third to the last year’s winner, Viljandi JK Tulevik.

Pictures

Highlights

Statistics of Elva Cup 2011

2004 – 10 teams, number of participants 95
2003 – 10 teams, number of participants 106
2002 – 10 teams, number of participants 107
2001 – 12 teams, number of participants 155
2000 – 10 teams, number of participants 121
1999 – 9 teams, number of participants 121
1998 – 7 teams, number of participants 109
1997 – 6 teams, number of participants 84

Total number of teams: 74
Total number of players: 898

From Estonia: 64
From Latvia: 8
From Russia: 2

More information about matches and teams is available at www.fcelva .ee/turniirid/elva-cup

We thank all our supporters
City Government of Elva, Palupera Rural Municipality, Puka Rural Municipality, Konguta Rural Municipality, Nike, Sportland, Nõo Lihavürst, A. Le Coq, AS Kalev Chocolate and Elva Varahooldus.

We thank all our helpers
Pub Vapper Mäger, Lihakarn OÜ, Heli Pastak, Priit Pastak, Artur Lõhmus, Andre Lõhmus, Silver Sepp, Alik Säde, Henri Parkja, Margus Denisjuk, Lembit Sepp, Kaarel Tinn, Rando Kuus, Andreas Vaks, Karina Kompus, Eneli Õigus, Eleri Pastak, and all the parents of the young footballers of FC Elva and the players of JK Puka who helped to make the tournament better.


1997 ajakava - schedule


22.august Elva linnastaadion

Võistkonnad


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva 
5
1
1
3
3:5
4
IV
FC Tartu
5
0
1
4
1:27
1
VI
JK Tulevik
5
2
2
1
7:2
8
III
JK Tammeka
5
5
0
0
18:0
15
I
JK Merkuur-Juunior
5
3
1
1
15:6
10
II
RTU FC (LAT)
5
1
1
3
4:8
4
V

Nr.AegMängudTulemus
19:00 FC Elva - FC Tartu2:0 
29:40 JK Tulevik - JK Tammeka0:1 
310:20 JK Merkuur-Juunior - RTU FC3:1
411:00 FC Elva - JK Tulevik0:0 
511:40 FC Tartu - JK Merkuur-Juunior
0:9
612:20 JK Tammeka - RTU FC 3:0
713:00 FC Tartu - JK Tulevik0:5 
813:40 FC Elva vs RTU FC0:2 
914:20 JK Tammeka - JK Merkuur-Juunior
3:0 
1015:00 JK Tulevik - RTU FC1:0 
1115:40 FC Tartu - JK Tammeka0:10 
1216:20 FC Elva - JK Merkuur-Juunior
1:2 
1317:00 FC Tartu - RTU FC1:1 
1417:40 JK Tulevik - JK Merkuur-Juunior
1:1
1518:20 FC Elva - JK Tammeka 0:1
1619:00 Autasustamine 

1998 ajakava - schedule

25.august Palupera staadion

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva I
3
1
1
1
1:3
4
III
JK Tammeka        
3
2
1
0
3:1
7
I
RTU FC (LAT)
3
2
0
1
2:2
6
II
FC Infonet 
3
0
0
3
0:0
0
4

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
JK Tammeka 99   
3
1
1
1
2:1
4
II
FC Elva II
3
1
1
1
3:5
4
III
FC Tiigrid
3
0
0
3
0:6
0
4
Narva Trans    
3
3
0
0
8:1
9
I

Nr.AegMängudTulemus
19:00FC Elva I - JK Tammeka 1:1
29:35JK Tammeka 99 - FC Elva II0:0 
310:10RTU FC - FC Infonet +:-
410:45FC Tiigrid - Narva Trans 0:2
511:20FC Elva I - RTU FC  0:2
611:55JK Tammeka 99 - FC Tiigrid 2:0
712:30JK Tammeka - FC Infonet +:-
813:05FC Elva II - Narva Trans 1:5
913:40JK Tammeka - RTU FC 2:0
1014:15FC Elva II - FC Tiigrid 2:0
1114:50FC Elva I - FC Infonet+:- 
1215:25JK Tammeka 99 - Narva Trans 0:1
1316:001/2 JK Tammeka  - JK Tammeka 99
 2:0
1416:351/2 RTU FC - Narva Trans
 0:2
1517:10FC Infonet - FC Tiigrid (7.-8.koht) -:+
1617:45FC Elva I - FC Elva II (5.-6.koht) 0:0 pen 0:2
1718:203.-4.koht RTU FC  -  JK Tammeka 99
1:0 
1818:55Finaal Narva Trans - JK Tammeka
 0:1
#19:30Autasustamine 


1999 ajakava - schedule

27.august Elva linnastaadion

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva
4
1
1
2
2:6
4
III
Valka BJSS (Lat)
4
1
0
3
1:3
3
5
FC Levadia I     
4
3
1
0
6:0
10
I
DFK Parus (Rus)
4
2
2
0
3:1
8
II
JK Tulevik
4
1
0
3
2:4
3
4

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
JK Tammeka 
4
2
2
0
10:3
8
II
Põltsamaa Sport
4
0
0
4
3:13
0
5
FC Nõmme United
4
3
1
0
7:1
10
I
Pärnu JK Vaprus
4
1
2
1
3:5
5
III
FC Levadia II
4
1
1
2
5:6
4
4

Nr.AegMängudTulemus
110:00(A) FC Elva - Valka BJSS1:0 
210:00(B) JK Tammeka - Põltsamaa Sport7:1 
310:30(A) FC Levadia I - JK Tulevik 2:0
410:30(B) FC Nõmme United - Pärnu JK Vaprus 3:0
511:00(A) DFK Parus - Valka BJSS 1:0
611:00(B) FC Levadia II - Põltsamaa Sport3:1 
711:30(A) FC Elva - FC Levadia I0:3 
811:30(B) JK Tammeka - FC Nõmme United0:0 
912:00(A) JK Tulevik - DFK Parus  0:1
1012:00(B) Pärnu JK Vaprus - FC Levadia II1:1 
1112:30(A) Valka BJSS - FC Levadia I0:1 
1212:30(B) Põltsamaa Sport - FC Nõmme United1:2 
1313:00(A) FC Elva - DFK Parus 1:1
1413:00(B) JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus 1:1
1513:30(A) JK Tulevik - Valka BJSS 0:1
1613:30(B) FC Levadia II - FC Nõmme United  0:2
1714:00(A) DFK Parus - FC Levadia I0:0 
1814:00(B) Pärnu JK Vaprus - Põltsamaa Sport1:0 
1914:30(A) FC Elva - JK Tulevik 0:2
2014:30(B) JK Tammeka - FC Levadia II2:1 

Nr.AegPlay-offTulemus
2115:10(A) 9.-10. k Valka BJSS (Lat) - Põltsamaa Sport 0:0 pen. 7:8
2215:45(A) 1/4 FC Levadia I -FC Levadia II0:1 
2315:45(B) 1/4 JK Tammeka - FC Elva1:0 
2416:20(A) 1/4 FC Nõmme United - Valka BJSS
0:0 pen 2:1 
2516:20(B) 1/4 DFK Parus (Rus) - Pärnu JK Vaprus1:1 pen. 15:16 
2616:55(A) 1/2 FC Levadia II - JK Tammeka 0:1
2716:55(B) 1/2 FC Nõmme United - Pärnu JK Vaprus
3:0 
2817:30(A) 3.-4.koht FC Levadia II - Pärnu JK Vaprus1:1 pen.  3:2
2918:05(B) Finaal FC Nõmme United - JK Tammeka2:0 
#18:40Autasustamine 

2000 ajakava - schedule

24.august Puka staadion

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva
4
0
0
4
0:20
0
5
SK Tääksi I
4
1
0
3
1:9
3
4
FC Levadia II            
4
3
1
0
13:0
10
II
FC Narva
4
3
1
0
14:0
10
I
JK Kalev
4
2
0
2
4:3
6
III

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
JK Tammeka
4
3
1
0
12:0
10
I
JK Merkuur-Juunior 
4
2
2
0
22:2
8
II
Valka BJSS (LAT)
4
2
0
2
8:10
6
III
FC Santos
4
1
1
2
13:5
4
4
SK Tääksi II
4
0
0
4
0:38
0
5

Nr.AegMängudTulemus
110:00(A) FC Elva - SK Tääksi I
 0:1
210:00(B) JK Tammeka - JK Merkuur-Juunior 0:0
310:30(A) FC Levadia II - FC Narva 0:0
410:30(B) Valka BJSS - FC Santos 3:1
515:10(A) FC Elva - JK Kalev (alagrupi viimane mäng)0:1 
611:00(B) JK Tammeka - SK Tääksi II
8:0 
711:30(A) SK Tääksi I - FC Levadia II0:3 
811:30(B) JK Merkuur-Juunior - Valka BJSS 6:1
912:00(A) FC Narva - JK Kalev1:0 
1012:00(B) FC Santos - SK Tääksi II
11:0 
1112:30(A) FC Elva - FC Levadia II0:8 
1212:30(B) JK Tammeka - Valka BJSS 3:0
1313:00(A) SK Tääksi I - FC Narva0:3 
1413:00(B) JK Merkuur-Juunior - FC Santos1:1 
1513:30(A) FC Levadia II - JK Kalev2:0 
1613:30(B) Valka BJSS - SK Tääksi II
 4:0
1714:00(A) FC Elva - FC Narva 0:10
1814:00(B) JK Tammeka - FC Santos 1:0
1914:30(A) SK Tääksi I- JK Kalev 0:3
2014:30(B) JK Merkuur-Juunior - SK Tääksi II
 15:0

Nr.AegPlay-offTulemus
2115:10(B) 9.-10. k FC Elva - SK Tääksi II 3:0
2215:45(A) 1/4 FC Narva - FC Santos0:0 pen. 4:3
2315:45(B) 1/4 JK Merkuur-Juunior - JK Kalev 6:0
2416:20(A) 1/4 JK Tammeka - SK Tääksi I
5:0 
2516:20(B) 1/4 FC Levadia II - Valka BJSS
3:0 
2616:55(A) 1/2 FC Narva - JK Merkuur-Juunior
1:2 
2716:55(B) 1/2 JK Tammeka - FC Levadia II1:1 pen. 2:0 
2817:30(A) 3.-4.koht FC Narva - FC Levadia II
3:0 
2918:05(B) Finaal JK Merkuur-Juunior - JK Tammeka
2:0
#18:40 Autasustamine 

2001 ajakava - schedule

25.august Puka staadion

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva 
5
3
1
1
10:3
10
II
JK Tammeka II
5
4
0
1
13:2
12
I
Valka BJSS (LAT)
5
0
2
3
1:13
2
6
JK Tulevik
5
0
1
4
1:10
1
5
FC Santos    
5
2
1
2
5:7
7
4
FC Levadia
5
3
1
1
7:2
10
III

Nr.AegA-alagrupi mängud 
Tulemus
110:00FC Elva - JK Tammeka II 2:1
210:25Valka BJSS - JK Tulevik0:0 
310:50FC Santos - FC Levadia0:2 
411:15FC Elva - Valka BJSS4:0 
511:40JK Tammeka II - FC Santos 4:0
612:05JK Tulevik - FC Levadia 0:1
712:30JK Tammeka II - Valka BJSS4:0 
812:55FC Elva - FC Levadia0:0 
913:20JK Tulevik - FC Santos
0:3 
1013:45Valka BJSS - FC Levadia0:4
1114:10JK Tammeka II - JK Tulevik 2:0
1214:35FC Elva - FC Santos
0:1 
1315:00JK Tammeka II - FC Levadia2:0 
1415:25Valka BJSS - FC Santos
 1:1
1515:50FC Elva - JK Tulevik 4:1

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
JK Tammeka I
5
2
1
2
12:7
7
4
FC Helios
5
1
0
4
3:10
3
5
Narva Trans
5
4
1
0
10:2
13
I
JK Kalev
5
4
0
1
12:3
12
II
FC Tartu
5
0
0
5
1:19
0
6
Pärnu JK Vaprus
5
2
2
1
11:8
8
III

Nr.AegB-alagrupi mängudTulemus
110:00JK Tammeka I - FC Helios1:0 
210:25FC Tartu - JK Vaprus0:4 
310:50JK Tammeka I - Narva Trans1:2
411:15FC Helios - FC Tartu
 2:1
511:40JK Kalev - JK Vaprus 4:1
612:05FC Helios - Narva Trans 0:3
712:30JK Tammeka I - JK Vaprus 2:2
812:55JK Kalev - FC Tartu
 3:0
913:20Narva Trans - JK Vaprus 1:1
1013:45FC Helios - JK Kalev0:2 
1114:10JK Tammeka I - FC Tartu
 7:0
1214:35FC Helios - JK Vaprus 1:3
1315:00Narva Trans - FC Tartu
 3:0
1415:25JK Tammeka I - JK Kalev1:3 
1515:50Narva Trans - JK Kalev 1:0

Nr.AegPlay-offTulemus
1616:15(A) 1/4 JK Tammeka II - JK Tammeka I
0:0 pen. 1:2 
1716:15(B) 1/4 JK Kalev - FC Levadia
0:0 pen. 3:2 
1816:50(A) 1/4 Narva Trans - FC Santos
3:0 
1916:50(B) 1/4 FC Elva - JK Vaprus
1:0 
2017:25(A) 1/2 JK Tammeka I - JK Kalev
0:3 
2117:25(B) 1/2 Narva Trans - FC Elva 3:1
2218:00(A) 3.-4.koht JK Tammeka I - FC Elva 
0:0 pen. 3:4 
2318:00(B) Finaal JK Kalev - Narva Trans
0:1 
2418:35 Autasustamine 

2002 ajakava - schedule

23.august Palupera staadion

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva 
4
4
0
0
18:2
12
I
JK Tammeka II          
4
0
0
4
0:10
0
5
Valka BJSS
4
1
1
2
2:7
4
4
FC Tiigrid
4
1
2
1
2:5
5
III
TJK Legion/Everest
4
2
1
1
6:4
7
II

B-grupp


Vi
Ka
VvP
K
JK Tammeka I
4
4
0
0
15:1
12
I
JK Merkuur-Juunior
4
3
0
1
8:5
9
II
FC Santos 
4
2
0
2
7:5
6
III
FC Lootos
4
0
0
4
1:18
0
5
FC Helios
4
1
0
3
8:10
3
4

Nr.AegMängudTulemus
110:00(A) FC Elva - JK Tammeka II5:0 
210:00(B) JK Tammeka I - JK Merkuur-Juunior4:0 
310:25(A) Valka BJSS - FC Tiigrid0:0 
410:25(B) FC Santos - FC Lootos3:0 
510:50(A) FC Elva - TJK Legion/Everest3:1 
610:50(B) JK Tammeka I - FC Helios
 4:0
711:15(A) JK Tammeka II - Valka BJSS0:1 
811:15(B) JK Merkuur-Juunior - FC Santos2:0 
911:40(A) FC Tiigrid - TJK Legion/Everest 1:1
1011:40(B) FC Lootos - FC Helios
0:5 
1112:05(A) FC Elva - Valka BJSS6:1 
1212:05(B) JK Tammeka I - FC Santos1:0
1312:30(A) JK Tammeka II - FC Tiigrid 0:1
1412:30(B) JK Merkuur-Juunior - FC Lootos4:0 
1512:55(A) Valka BJSS - TJK Legion/Everest 0:1
1612:55(B) FC Santos - FC Helios
 4:2
1713:20(A) FC Elva - FC Tiigrid 4:0
1813:20(B) JK Tammeka I - FC Lootos 6:1
1913:45(A) JK Tammeka II - TJK Legion/Everest 0:3
2013:45(B) JK Merkuur-Juunior - FC Helios
 2:1

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:15(A) 9.-10. k JK Tammeka II - FC Lootos0:2 
2214:45(A) 1/4 FC Elva - FC Helios3:0 
2314:45(B) 1/4 JK Merkuur-Juunior - FC Tiigrid2:0 
2415:15(A) 1/4 JK Tammeka I - Valka BJSS4:0 
2515:15(B) 1/4 TJK Legion/Everest - FC Santos2:0 
2615:45(A) 1/2 FC Elva - JK Merkuur-Juunior7:0
2715:45(B) 1/2 JK Tammeka I - TJK Legion/Everest3:0 
2816:15(A) 3.-4.koht JK Merkuur-Juunior - TJK Legion/Everest
 2:1
2916:45(B) Finaal FC Elva - JK Tammeka I
0:2 
#17:15 Autasustamine 

2003 ajakava - schedule

24.august Palupera staadion

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva 
4
1
0
3
0:4
3
4
JK Tammeka
4
0
0
4
0:0
0
5
BFK Salaspils (Lat)   
4
3
0
1
3:2
9
II
FC Tiigrid
4
3
0
1
3:2
9
III
Harju JK I
4
3
0
1
3:1
9
I

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
JK Merkuur-Juunior       
4
4
0
0
11:2
12
I
FC Santos
4
1
2
1
2:4
5
III
Harju JK II
4
0
0
4
0:10
0
5
FK Baltika (Lat)
4
2
1
1
10:2
7
II
DFK Parus (Rus)
4
1
1
2
2:7
4
4

Nr.AegMängudTulemus
110:00(A) FC Elva - JK Tammeka  +:-
210:00(B) JK Merkuur-Juunior - FC Santos 4:0
310:25(A) BFK Salaspils - FC Tiigrid2:1 
410:25(B) Harju JK II - FK Baltika0:5 
510:50(A) FC Elva - Harju JK I 0:2
610:50(B) JK Merkuur-Juunior - DFK Parus3:1 
711:15(A) JK Tammeka - BFK Salaspils -:+
811:15(B) FC Santos - Harju JK II2:0 
911:40(A) FC Tiigrid - Harju JK I1:0 
1011:40(B) FK Baltika - DFK Parus4:0 
1112:05(A) FC Elva - BFK Salaspils 0:1
1212:05(B) JK Merkuur-Juunior - Harju JK II2:0 
1312:30(A) JK Tammeka - FC Tiigrid-:+ 
1412:30(B) FC Santos - FK Baltika 0:0
1512:55(A) BFK Salaspils - Harju JK I0:1 
1612:55(B) Harju JK II - DFK Parus0:1 
1713:20(A) FC Elva - FC Tiigrid0:1 
1813:20(B) JK Merkuur-Juunior - FK Baltika 2:1 
1913:45(A) JK Tammeka - Harju JK I -:+
2013:45(B) FC Santos - DFK Parus 0:0


Nr.AegPlay-offTulemus
2114:15(A) 9.-10. k JK Tammeka - Harju JK II
 -:+
2214:45(A) 1/4 Harju JK I - DFK Parus
 0:0 pen. 3:2
2314:45(B) 1/4 FK Baltika - FC Tiigrid
 4:0
2415:15(A) 1/4 JK Merkuur-Juunior - FC Elva
3:0 
2515:15(B) 1/4 BFK Salaspils - FC Santos 0:1
2615:45(A) 1/2 Harju JK I - FK Baltika
1:4 
2715:45(B) 1/2 JK Merkuur-Juunior - FC Santos2:0 
2816:15(A) 3.-4.koht Harju JK I - FC Santos
0:4 
2916:15(B) Finaal JK Merkuur-Juunior - FK Baltika
3:0 
#16:45 Autasustamine 

2004 ajakava - schedule

22. august Annikoru staadion

A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Elva 
4
0
0
4
2:21
0
5
FC Ülenurme           
4
2
0
2
6:10
6
III
FC Santos I
4
1
0
3
12:11
3
4
Harju JK      
4
3
0
1
11:6
9
II
FC Tiigrid
4
4
0
0
19:2
12
I

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
JK Tammeka 
4
3
1
0
19:6
10
I
FC Santos II            
4
0
0
4
4:18
0
5
FC Otepää
4
1
0
3
5:11
3
4
FC Lootos
4
2
2
0
15:4
8
II
FC Infonet
4
2
1
1
6:9
7
III

Nr.AegMängudTulemus
110:00 FC Elva - FC Ülenurme1:3
210:00 JK Tammeka - FC Santos II6:2 
310:25 FC Santos I - Harju JK3:4 
410:25 FC Otepää - FC Lootos0:2 
510:50 FC Elva - FC Tiigrid1:6
610:50 JK Tammeka - FC Infonet6:1 
711:15 FC Ülenurme - FC Santos I3:2 
811:15 FC Santos II - FC Otepää2:3 
911:40 Harju JK - FC Tiigrid1:3
1011:40 FC Lootos - FC Infonet1:1 
1112:05 FC Elva - FC Santos I0:7 
1212:05 JK Tammeka - FC Otepää4:0 
1312:30 FC Ülenurme - Harju JK0:1 
1412:30 FC Santos II - FC Lootos0:8 
1512:55 FC Santos I - FC Tiigrid0:4 
1612:55 FC Otepää - FC Infonet2:3 
1713:20 FC Elva - Harju JK0:5 
1813:20 JK Tammeka - FC Lootos3:3 
1913:45 FC Ülenurme - FC Tiigrid 0:6
2013:45 FC Santos II - FC Infonet0:1 

Nr.AegPlay-offTulemus
2114:15 9.-10. koht FC Elva - FC Santos II
0:3 
2214:45 1/4 FC Tiigrid - FC Otepää
3:1 
2314:45 1/4 FC Lootos - FC Ülenurme
0:0 pen. 3:2 
2415:15 1/4 JK Tammeka - FC Santos 
2:0 
2515:15 1/4 Harju JK - FC Infonet
0:3 
2615:45 1/2 FC Tiigrid - FC Lootos 
1:0
2715:45 1/2 JK Tammeka - FC Infonet
5:2 
2816:15 3.-4.koht FC Lootos - FC Infonet
1:1 pen. 2:3 
2916:15 Finaal JK Tammeka - FC Tiigrid
0:2 
#16:45 Autasustamine