U13 Valge poisid 2016


Tagareas:
 Argo Kaldmäe, Markus Kuris, Rasmus Rüütli, Ekke Pärtel Tiirmaa, Sverre Lokko, Kert Krillo, Hardi Raudsepp, Erik Käsper, Mikk Markus Jänes, Raimo Markvard, Cardo Denisjuk, Mart Haamer, Rasmus Jakobson, Revo Kolk, Kaur-Markus Jenas, Karl-Artur Kors, ANdrus Meinart
Esireas: Maksim Matvejev, Kristofer Orlovski, Gregor Karelson, Hendri-Andres Kits, Jako-Martin Juhkam, Kösta-Villem Tatar, Tomas Liiv, Gregor Uustalu, Martin Otsing, Sten-Evert Paavel, Mario Punder, Rait-Reinhard Russak, Rasmus Kork, Kris-Richard Russak, Robin Murumets

#Mängija (nimele vajutades avaneb EJL kodulehel olev mängija statistika)
1Juhkam, Jako-Martin
2Karelson, Gregor
3Kors, Karl Artur
4Krillo, Kert
5Kuris, Markus
6Käsper, Erik
7Käsper, Romet
8Lokko, Sverre
9Matvejev, Maksim
10Orlovski, Kristofer
11Raudsepp, Hardi
12Rüütli, Rasmus
13Tatar, Kösta-Villem
14Uustalu, Gregor

Peatreener: Andrus Meinart


Eesti Meistrivõistlused 2016
U13 V-alagrupp



#
MViKaV:VP
1Tartu FC Santos I (04)15121292:1237
2FC Elva Valge (04)15112252:2235
3Tartu JK Tammeka II (04)1573529:2824
4Põlva FC Lootos (04)1571741:6022
5Tartu FC Helios Kollane (04)15311121:5410
6FC Otepää (04)15101410:693


Turniiritabel ja statistika otse Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt


I voor
23.04 18:00Tartu FC Santos I (04)FC Otepää (04)11 : 0
24.04 11:00Tartu JK Tammeka II (04)Tartu FC Helios Kollane (04)1 : 1
24.04 12:30Põlva FC Lootos (04)FC Elva Valge (04)3 : 6
II voor
28.04 19:15Tartu FC Helios Kollane (04)FC Elva Valge (04)1 : 5
30.04 10:00Tartu JK Tammeka II (04)Tartu FC Santos I (04)1 : 7
26.06 15:00FC Otepää (04)Põlva FC Lootos (04)1 : 4
III voor
07.05 11:00FC Elva Valge (04)FC Otepää (04)2 : 0
07.05 11:00Tartu FC Santos I (04)Tartu FC Helios Kollane (04)13 : 1
08.05 12:30Põlva FC Lootos (04)Tartu JK Tammeka II (04)2 : 4
IV voor
14.05 11:00Tartu FC Helios Kollane (04)FC Otepää (04)3 : 2
14.05 17:00Tartu FC Santos I (04)Põlva FC Lootos (04)17 : 0
15.05 11:45Tartu JK Tammeka II (04)FC Elva Valge (04)0 : 0
V voor
21.05 11:00FC Elva Valge (04)Tartu FC Santos I (04)0 : 1
22.05 12:30Põlva FC Lootos (04)Tartu FC Helios Kollane (04)3 : 8
22.05 14:00FC Otepää (04)Tartu JK Tammeka II (04)- : 1
VI voor
28.05 11:00FC Elva Valge (04)Põlva FC Lootos (04)2 : 1
28.05 11:00Tartu FC Helios Kollane (04)Tartu JK Tammeka II (04)0 : 2
29.05 14:00FC Otepää (04)Tartu FC Santos I (04)0 : 9
VII voor
04.06 11:00Tartu FC Santos I (04)Tartu JK Tammeka II (04)1 : 3
05.06 12:30Põlva FC Lootos (04)FC Otepää (04)4 : 0
15.06 17:30FC Elva Valge (04)Tartu FC Helios Kollane (04)4 : 1
VIII voor
09.06 12:00Tartu JK Tammeka II (04)Põlva FC Lootos (04)1 : 3
11.06 11:00Tartu FC Helios Kollane (04)Tartu FC Santos I (04)0 : 3
12.06 18:00FC Otepää (04)FC Elva Valge (04)2 : 7
IX voor
18.06 11:00FC Elva Valge (04)Tartu JK Tammeka II (04)2 : 1
19.06 14:00FC Otepää (04)Tartu FC Helios Kollane (04)2 : 1
10.08 14:00Põlva FC Lootos (04)Tartu FC Santos I (04)0 : 3
X voor
13.08 11:00Tartu FC Helios Kollane (04)Põlva FC Lootos (04)0 : 1
14.08 11:30Tartu JK Tammeka II (04)FC Otepää (04)4 : 1
14.08 12:00Tartu FC Santos I (04)FC Elva Valge (04)0 : 1
XI voor
20.08 11:00Tartu FC Helios Kollane (04)Tartu JK Tammeka II (04)0 : 1
20.08 14:00FC Elva Valge (04)Põlva FC Lootos (04)9 : 1
21.08 14:00FC Otepää (04)Tartu FC Santos I (04)0 : 5
XII voor
27.08 11:00Tartu FC Santos I (04)Tartu JK Tammeka II (04)6 : 0
28.08 11:00FC Elva Valge (04)Tartu FC Helios Kollane (04)5 : 1
28.08 12:30Põlva FC Lootos (04)FC Otepää (04)4 : 0
XIII voor
03.09 11:00Tartu FC Helios Kollane (04)Tartu FC Santos I (04)0 : 4
04.09 11:30Tartu JK Tammeka II (04)Põlva FC Lootos (04)2 : 3
04.09 14:00FC Otepää (04)FC Elva Valge (04)1 : 6
XIV voor
10.09 11:00FC Elva Valge (04)Tartu JK Tammeka II (04)2 : 2
11.09 12:30Põlva FC Lootos (04)Tartu FC Santos I (04)5 : 5
11.09 14:00FC Otepää (04)Tartu FC Helios Kollane (04)1 : 2
XV voor
17.09 11:00Tartu FC Helios Kollane (04)Põlva FC Lootos (04)2 : 7
17.09 11:00Tartu FC Santos I (04)FC Elva Valge (04)7 : 1
18.09 11:30Tartu JK Tammeka II (04)FC Otepää (04)6 : 0