U15 poisid 2016


Tagareas:
 Marek Naaris, Harald Raave, Marten Belov, Andreas Kiivit, Robin Kors, Robin Paring, Joonas Aart, Ottokar Tamme, Karl Tammeorg
Esireas: Andreas Öövel, Markus Toomela, Erko Tiimann, Jasper Reilson, Raido Hurt, Karl-Gustav Krüünvald, Oliver Kiho, Priit Laak, Danjel Juškin

#Mängija (nimele vajutades avaneb EJL kodulehel olev mängija statistika)
1Aart, Joonas
2Belov, Marten
3Hurt, Raido
4Kiho, Oliver
5Kiivit, Andreas
6Kors, Robin
7Krüünvald, Karl Gustav
8Kõlu, Henry
9Laak, Priit
10Maranik, Mattias-Marek
11Nuia, Heigo
12Paring, Robin
13Raave, Harald
14Reilson, Jasper
15Sibul, Ottomar
16Tamme, Ottokar
17Tammeorg, Karl
18Tiimann, Erko
19Toomela, Markus
20Öövel, Andreas

Peatreener: Marek Naaris


Eesti Meistrivõistlused 2016
U15 Esiliiga



#
MViKaV:VP
1JK Tallinna Kalev (02)18151285:946
2Maardu LM (02)18133263:1542
3JK Tabasalu (02)18132352:1541
4Tartu JK Tammeka I (02)18122450:2238
5Kohtla-Järve JK Järve (02)1893631:2930
6JK Narva Trans (02)18531033:4718
7Tallinna JK Legion (02)18511227:5716
8FC Elva (02)18411330:5613
9JK Kärdla LM (02)18311412:6310
10FC Helios Võru (02)1813147:776


Turniiritabel ja statistika otse Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt

I voor
08.04 17:00Kohtla-Järve JK Järve (02)JK Narva Trans (02)3 : 1 
08.04 17:00Maardu LM (02)FC Helios Võru (02)9 : 0 
08.04 17:00Tallinna JK Legion (02)FC Elva (02)6 : 2 
08.04 17:30JK Tallinna Kalev (02)JK Kärdla LM (02)12 : 0 
08.04 19:00JK Tabasalu (02)Tartu JK Tammeka I (02)1 : 0 
II voor
15.04 15:00Kohtla-Järve JK Järve (02)JK Kärdla LM (02)3 : 0 
15.04 17:00JK Narva Trans (02)FC Helios Võru (02)3 : 1 
15.04 17:00Maardu LM (02)JK Tabasalu (02)1 : 1 
15.04 17:00Tallinna JK Legion (02)Tartu JK Tammeka I (02)5 : 3 
15.04 17:30JK Tallinna Kalev (02)FC Elva (02)13 : 0 
III voor
22.04 17:00Kohtla-Järve JK Järve (02)FC Elva (02)3 : 1 
22.04 17:00Tallinna JK Legion (02)Maardu LM (02)1 : 6 
22.04 17:30JK Tallinna Kalev (02)Tartu JK Tammeka I (02)2 : 0 
22.04 19:00JK Tabasalu (02)FC Helios Võru (02)7 : 0 
15.06 15:00JK Narva Trans (02)JK Kärdla LM (02)4 : 0 
IV voor
29.04 15:00FC Helios Võru (02)JK Kärdla LM (02)0 : 1 
29.04 17:00FC Elva (02)JK Narva Trans (02)2 : 5 
29.04 17:00Maardu LM (02)JK Tallinna Kalev (02)1 : 0 
29.04 17:30Tartu JK Tammeka I (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)2 : 1 
29.04 19:00JK Tabasalu (02)Tallinna JK Legion (02)6 : 1 
V voor
06.05 17:00JK Kärdla LM (02)FC Elva (02)1 : 4 
06.05 17:00JK Narva Trans (02)Tartu JK Tammeka I (02)1 : 3 
06.05 17:00Kohtla-Järve JK Järve (02)Maardu LM (02)1 : 1 
06.05 17:00Tallinna JK Legion (02)FC Helios Võru (02)1 : 0 
10.05 19:00JK Tallinna Kalev (02)JK Tabasalu (02)1 : 0 
VI voor
13.05 17:00JK Tabasalu (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)4 : 0 
13.05 17:00Tallinna JK Legion (02)JK Tallinna Kalev (02)0 : 10 
13.05 17:30FC Helios Võru (02)FC Elva (02)0 : 4 
14.05 10:00Maardu LM (02)JK Narva Trans (02)4 : 0 
27.06 15:00Tartu JK Tammeka I (02)JK Kärdla LM (02)2 : 1 
VII voor
20.05 17:00FC Elva (02)Tartu JK Tammeka I (02)0 : 1 
20.05 17:00JK Narva Trans (02)JK Tabasalu (02)2 : 3 
20.05 17:00Kohtla-Järve JK Järve (02)Tallinna JK Legion (02)1 : 0 
20.05 17:30JK Tallinna Kalev (02)FC Helios Võru (02)6 : 0 
19.06 17:00JK Kärdla LM (02)Maardu LM (02)0 : 5 
VIII voor
27.05 17:30FC Helios Võru (02)Tartu JK Tammeka I (02)3 : 3 
27.05 17:30JK Tallinna Kalev (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)4 : 0 
28.05 18:00Tallinna JK Legion (02)JK Narva Trans (02)2 : 3 
29.05 16:00JK Tabasalu (02)JK Kärdla LM (02)5 : 1 
17.06 17:00Maardu LM (02)FC Elva (02)5 : 1 
IX voor
03.06 17:00FC Elva (02)JK Tabasalu (02)0 : 1 
03.06 17:00JK Narva Trans (02)JK Tallinna Kalev (02)2 : 2 
03.06 17:30Tartu JK Tammeka I (02)Maardu LM (02)3 : 0 
17.06 17:00Kohtla-Järve JK Järve (02)FC Helios Võru (02)1 : 0 
05.08 17:00JK Kärdla LM (02)Tallinna JK Legion (02)1 : 4 
X voor
10.06 12:00JK Kärdla LM (02)JK Tallinna Kalev (02)0 : 2 
10.06 17:30FC Helios Võru (02)Maardu LM (02)0 : 7 
10.06 19:30Tartu JK Tammeka I (02)JK Tabasalu (02)3 : 2 
13.06 17:00JK Narva Trans (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)2 : 2 
13.06 18:00FC Elva (02)Tallinna JK Legion (02)1 : 1 
XI voor
12.08 13:30JK Kärdla LM (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)1 : 2 
12.08 17:00FC Elva (02)JK Tallinna Kalev (02)1 : 3 
12.08 17:30FC Helios Võru (02)JK Narva Trans (02)2 : 2 
15.08 16:30Tartu JK Tammeka I (02)Tallinna JK Legion (02)5 : 1 
04.10 17:00JK Tabasalu (02)Maardu LM (02)3 : 0 
XII voor
31.07 17:00FC Helios Võru (02)JK Tabasalu (02)0 : 3 
18.08 17:00FC Elva (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)1 : 4 
19.08 17:00JK Kärdla LM (02)JK Narva Trans (02)2 : 1 
19.08 17:00Maardu LM (02)Tallinna JK Legion (02)2 : - 
19.08 17:30Tartu JK Tammeka I (02)JK Tallinna Kalev (02)0 : 3 
XIII voor
26.08 17:00JK Kärdla LM (02)FC Helios Võru (02)0 : 0 
26.08 17:00JK Narva Trans (02)FC Elva (02)4 : 1 
26.08 17:00Tallinna JK Legion (02)JK Tabasalu (02)0 : 4 
26.08 17:30JK Tallinna Kalev (02)Maardu LM (02)1 : 2 
30.08 17:00Kohtla-Järve JK Järve (02)Tartu JK Tammeka I (02)0 : 2 
XIV voor
02.09 15:00FC Elva (02)JK Kärdla LM (02)3 : 0 
02.09 17:00JK Tabasalu (02)JK Tallinna Kalev (02)1 : 6 
02.09 17:30FC Helios Võru (02)Tallinna JK Legion (02)1 : 0 
02.09 17:30Tartu JK Tammeka I (02)JK Narva Trans (02)9 : 0 
04.09 17:00Maardu LM (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)5 : 0 
XV voor
09.09 14:30JK Kärdla LM (02)Tartu JK Tammeka I (02)1 : 2 
09.09 17:00FC Elva (02)FC Helios Võru (02)9 : 0 
09.09 17:00JK Narva Trans (02)Maardu LM (02)2 : 6 
09.09 17:00Kohtla-Järve JK Järve (02)JK Tabasalu (02)0 : 0 
11.09 12:00JK Tallinna Kalev (02)Tallinna JK Legion (02)7 : 1 
XVI voor
16.09 17:00JK Tabasalu (02)JK Narva Trans (02)1 : 0 
23.09 17:00Maardu LM (02)JK Kärdla LM (02)5 : 1 
23.09 17:00Tallinna JK Legion (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)1 : 2 
23.09 17:30FC Helios Võru (02)JK Tallinna Kalev (02)0 : 7 
25.09 17:30Tartu JK Tammeka I (02)FC Elva (02)4 : 0 
XVII voor
30.09 15:30JK Kärdla LM (02)JK Tabasalu (02)0 : 8 
30.09 17:00FC Elva (02)Maardu LM (02)0 : 3 
30.09 17:00JK Narva Trans (02)Tallinna JK Legion (02)1 : 2 
30.09 17:00Kohtla-Järve JK Järve (02)JK Tallinna Kalev (02)1 : 4 
02.10 17:30Tartu JK Tammeka I (02)FC Helios Võru (02)7 : 0 
XVIII voor
07.10 17:00JK Tabasalu (02)FC Elva (02)2 : 0 
07.10 17:00Maardu LM (02)Tartu JK Tammeka I (02)1 : 1 
07.10 17:00Tallinna JK Legion (02)JK Kärdla LM (02)1 : 2 
07.10 17:30FC Helios Võru (02)Kohtla-Järve JK Järve (02)0 : 7 
07.10 17:30JK Tallinna Kalev (02)JK Narva Trans (02)2 : 0